Slavia – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Liberec – Chomutov 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (kon.)
Berani Zlín – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Kladno 6:3 (kon.)
Vítkovice – Třinec 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 09.12.2012, 15:00 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR)

55:34
    Zohorna (KOM) jde nakonec přece jen na trestnou - za hákování.

52:26
    Pokud dnes zápas nedojde do prodloužení, domácí kapitán Petr Kadlec už si nezahraje. Za nesportovní chování dostal osobní trest na 10 minut.

43:37
    Bičánek (KOM) dostal dvě minuty za hákování.

37:53
    Dvojnásobná přesilovka pro Kometu! Za příliš mnoho hráčů na ledě si jde odpočinout Poletín (SLA).

36:36
    Kolařík (SLA) si půjde oddychnout na trestnou. Sudí ho poslal ven za hákování.

24:56
    Další početní výhoda pro slávisty. Za podražení jde dnes podruhé na trestnou Jan Švrček (KOM).

21:39
    Erat spolu s Kempným dojížděl puk mířící za slávistickou brankou, ale brněnský útočník neuhlídal svou hůl, kterou zasáhl soupeřova beka do obličeje. Erat (KOM) si jde odsedět dvě minuty a Slavia má přesilovku.

15:50
    Tlak Brňanů vyústil ve faul domácích. Poletín (SLA) si jde odpočinout za hákování.

12:13
    Kuboš dostal puk mezi kruhy, pálil a poté několik slávistů doráželo. Za neúměrně tvrdou obranu je za krosček vyloučen Zohorna (KOM). Krátka přesilovka 5 na 3 pro Slavii a prodloužená 5 na 4.

10:27
    Nedovoleným bráněním se provnil hostující Jan Švrček (KOM). Početní převaha pro sešívané.

01:51
    První vyloučení zápasu. Micka (SLA) se provnil sekáním a Kometa má přesilovku.

David Mičke

Góly a asistencie: 27. Bednář (Hertl) - 17. Švrček (Čermák, Žižka), 39. Hruška (Němec, Divíšek), 53. Erat (Koreis)

HC Slavia Praha: Furch (58. Kopřiva) - Kadlec, Dresler, Kučný, Kuboš, Beňovič, Kolařík, Kempný - Bednář, Kalla, Hertl - Klhůfek, Alinč, Krenželok - P. Jelínek, V. Růžička ml., Sklenář - Stránský, Micka, Poletín - T. Doležal.
    HC Kometa Brno: Falter - Švrček, Žižka, Bičánek, Valábik, Valach, Malec, Krejčiřík - H. Zohorna, Čermák, M. Hořava - J. Svoboda, Divíšek, J. Hruška - Holec, Petrovický, Erat - Dočekal, Koreis, V. Němec - Wasserbauer

Rozhodca: Fraňo, Hodek - Jirka, Pouzar