Turín – AC Miláno 2:4 (kon.) | Palermo – Juventus 0:1 (kon.) | Cagliari – Chievo 0:2 (kon.)
Pescara – CFC Janov 2:0 (kon.) | Siena – Catania 1:3 (kon.) | Inter – Neapol 2:1 (kon.)
Delfino Pescara 1936
2:0 (0:0)
CFC Janov
cz Nedeľa 09.12.2012, 15:00 • Stadio Adriatico, Pescara • Talianska Seria A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (16:58:46)

Hosté sice podali, zejména v prvním poločase, sympatický výkon, který však nedokázali přetavit v gól a ve druhém poločase, kdy je začali domácí hráči přehrávat, se již na odpověď nezmohli a zaslouženě dnes prohráli.

Dnešní utkání je u konce. Nakonec vítězství slaví domácí tým, který se tak dostane z posledního místa tabulky! Lví podíl na obou brankách, kdy první vstřelil v 52. minutě Abbruscato a druhý pak v 73. minutě Vukušič, má hlavně slovenský reprezentant ve službách Pescary 1936. Právě on stál u zrodu obou akcí, po nichž dvě branky utkání padly!

90+6
    Ten domácí rozehrávají jen tak, aby získali potřebné vteřiny, což se jim daří.

90+5
    Janov se nedokáže ani vymanit z vlastní poloviny a navíc je tu roh pro Pesacaru.

90+4
    Modeste vhazuje na polovině hostů, to je přesně to, co bude domácím vyhovovat.

90+3
    Vlado Weiss probíhá na hranici šestnáctky s míčem skoro přilepeným u nohy, obrana Janova mu není schopna míč odebrat, přesto z toho domácí nic nevytežili.

90+2
    Kucka posílá míč do šestnáctky z levé strany, ale Rossi již nestihne míč na hrací ploše. Dobrý pokus!

90+1
    Seymour neunáší závěr zápasu a drsným faulem sráží jednoho z domácích hráčů k zemi, od rozhodčího za to dostává žlutou kartu.

90+1
    Ale pozor, ještě šance pro hosty - rozhodčí nastaví ještě šest minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Běží poslední minuta utkání, hostům se již nepodaří zvrátit průběh utkání. Domácí si vedení již pohlídají.

87
    Ante Vukušič opouští za potlesku tribun hřiště, na závěrečné minuty přichází Jonathas.

86
    U míče domácí, Balzano pokračuje na polovinu soupeře posouvá míč Nielsenovi, ten ale padá v souboji s obranou Janova. Rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

85
    Začíná poslední pětiminutovka řádné hrací doby, hostům se stále nedaří překonat obranu Pescary.

84
    Faul Weisse na polovině hostů, Janov rozehrává.

83
    Vukušič si již připravoval míč ke střele uvnitř šestnáctky Janova, ale obrana mu střelu zblokovala.

82
    Další tvrdý faul Vargase již rozhodčí nenechává bez povšimnutí, takové zákroky tělem na hřiště nepatří. Vargas dostává žlutou kartu.

81
    Pescara nyní opět na své polovině, nicméně Janov si musí dát pozor na rychlé brejky.

80
    Balzano faulován Vargasem, domácí hráč z trávníku nespěchá, ale rozhodčí mu dává jasně najevo, že ve hře se bude pokračovat bez ošetřování.