Prešov – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:0 (kon.) | Trnava – Prievidza 4:3 (po pr.)
Michalovce – Senica 2:3 (kon.) | Detva – Bardejov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Trebišov 5:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
Nedeľa 02.12.2012, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:04:47)

58:52
    Žrďka pomohla brankárovi hostí.

57:17
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Päťminútová presilovka netrvala dlho. Na rozdiel siedmich gólov zvyšoval F. NOVÁK. Asistencie: Džerenga, Findura.

57:03
    Čičala vysokou hokejkou trafil Jánošíka do tváre.

56:33
    Hostia si takmer strelili "vlastenca".

56:10
    Stretnutie sa už len dohráva. Spišiaci už šetria sily na utorok, kedy ich čaká ťažký zápas v Prešove.

54:53
    Aj v tretej tretine sa diváci dočkali gólu, ktorého autorom bol PROKOP. Asistencie: Findura, F. Novák.

53:34
    Koledova delovka preverila kvality Lipovského.

53:22
    Krempaský napriahol spomedzi kruhov až tak, že odstrelil gólmanovi hostí prilbu.

52:39
    Celé dve minúty sa hralo v útočnom pásme, ale Spišiaci sa akoby po piatom góle zasekli.

52:14
    Znova puk od modrej, ale Prokop ho nedobre tečoval.

51:24
    Vantrobova strela od modrej, ale nový muž v bráne P. Bystrice zatiaľ chytá spoľahlivo.

50:30
    Vylúčený hráč hostí Ftorek.

49:10
    Najväčšia šanca hostí, Lipták pálil do žrde.

48:03
    Hneď prvý zásah nového gólmana bol úspešný.

47:57
    Dobre chytajúci Bačikovský z hry odstúpil, nahradil ho Moller.

47:55
    V oslabení ušiel domáci obránca, ale pri jeho zakončení sa zranil brankár hostí.

47:41
    Vylúčený domáci hráč Vasylyev.

47:41
    Liptákova dobra strela, ale Lipovský pozorný.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Novák L. (Kohutiar , Krempaský), 6. Smotrila (Vaic, Malina), 13. Krempaský (Novák L. , Kohutiar), 20. Belluš (Smotrila , Vaic), 25. Novák F. (Findura , Prokop ), 55. Prokop (Findura, F. Novák ), 58. F. Novák (Džerenga, Findura )

HK Spišská Nová Ves: Lipovský - Vartovník, Novák L., Malina, Kohutiar, Jánošík, Krempaský, Novák F., Horváth, Nitriansky, Vasylyev, Džerenga, Vantroba, Smotrila, Prokop, Findura, Belluš, Vaic.
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Niník, Zlocha, Majerík, Ftorek, Habšuda, Valach, Vereš, Boško, Čičala, Koleda, Benko, Kluka, Kudlej, Krecháč, Lipták, Filo.

Rozhodca: Šteflík - Mráz, Frimmel.