Pardubice – Chrudim 0:0 (20:00) | Balticflora Teplice – Interobal Plzeň 9:2 (kon.) | Zruč n/S – Bohemians Futsal 5:4 (kon.)
FC Balticflora Teplice
9:2 (5:0)
SK Indoss Plzeň
cz Piatok 23.11.2012, 20:00 • Sportovní hala Teplice • Futsal liga (ČR)

Jednoznačná záležitost v podání domácí Balticflory, která porazila Indoss 9:2. (21:36:20)

40
    Teplice právě vstřelily branku!
    A ještě jeden gól čtyři vteřiny před koncem, do prázdné branky Sokovninem.

40
    Při power play hostí se trefuje Ricardo a upravuje na 8:2.

40
    Míka teď zahodil stoprocentní šanci, před prázdnéu brankou překopl.

37
    Indoss Plzeň právě vstřelil branku!
    Štrajt snižuje na 7:2:

33
    Salák vymíchal brankáře na hranici vápna a pak z úhlu trefil odkrytou branku.

32
    Sokovnin trefuje po nahrávce Saláka břevno.

28
    Domácí trošku polevili v koncentraci a jsou z toho šance pro Plzeň.

25
    Čestný úspěch hostí, po nahrávce Koce se trefil Míka.

25
    Dohrál souboj a rozhodčí ho potrestal žlitou kartou.

24
    Kalina předvedl výtečný zákrok proti Štrajtovi!

21
    Po rohu domácí zvyšují, trefil se Pachomov.

21
    Druhý poločas začal šancemi na obou stranách, nejprve trefili hosté brankáře a z protiútoku vyrazil hostujíci gólman Salákovu střelu na roh.

21

Po prvním poločase je to na Stínadlech jasná záležitost, Plzeň na domácí Balticfloru zatím prostě nemá.

19
    Na Stínadlech se schyluje k debaklu, Kalina našel Sidneiho a ten dává na 5:0.

16
    K Salákovi se míč odrazil a on ho pohodlně uklidil do prázdné branky.

15
    Zbytečně překombinovaná akce domácích, Salák v šanci zbytečně nahrával.

Martin Kovařík

Góly: 1. Taverna (Tolstov), 2. Tolstov (Taverna), 9. Taverna (Sidnei), 16. Salák (Sokovnin), 19. Sidnei (Kalina), 21. Pachomov (Sokovnin), 33. Salák, 40. Ricardo, 40. Sokovnin (Ricardo) - 25. Míka (Koc), 37. Štrajt (Manowetz)

Karty:   10. Ricardo (TEP), 25. Mamiyev (TEP)

FC Balticflora Teplice: Kalina - Sidney, Walter, Tolstov, Doležálek, Tyl, Kiliján, Mamiyev, Taverna, Sokovnin, Pachomov, Ricardo, Salák
    SK Indoss Plzeň: Landrgott, Chrž - Míka, Koc, Manowetz, Bohm, Kasýk, Gratsch, Štochl, Štrajt

Rozhodca: Lasch - Kresta