Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:3 (po pr.) | Trnava – Topoľčany 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Senica 6:1 (kon.)
Prešov – Prievidza 2:0 (kon.) | Detva – Trebišov 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:6 (kon.)
HK DOXXbet Detva
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
HK STEEL Team Trebišov
Piatok 23.11.2012, 17:30 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine znížil Trebišov náskok Detvy, zásluhou Igora Gregu, na rozdiel jedného gólu, no vyrovnať sa mu už nepodarilo a tak sa domáca Detva teší z plného bodového zisku.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:35:41)

60:00

55:04
    Vylúčenie oboch hráčov sa končí.

53:04
    Ďalšie vzájomné vylúčenie. Igor Majeský dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre a Dušan Kobeľa dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

50:36
    Vzájomné vylúčenie sa končí.

48:36
    Vzájomné vylúčenie. Domáci Adrián Mačkovič dostáva dvojminútový trest za vrazenie na mantinel a hosťujúci Martin Schnelly dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou.

44:03
    Trebišov dal gól!
    IGOR GREGA znižuje na rozdiel jedného gólu! Bez asistencie.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 132 divákov.

40:14
    Domáci v plnom počte.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli a tak stále vedie domáca Detva 2:0.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:30
    Hostia v plnom počte. Začína sa ich krátka presilová hra.

38:14
    Presilová hra Detvy trvala napokon len 44 sekúnd. Domáci hráč, Marek Hataš, dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre.

37:30
    Hostia boli v plnom počte len 20 sekúnd a Ivan Králik ich znova oslabuje. Na trestnej lavici si odsedí dvojminútový trest za sekanie.

37:10
    Hostia v plnom počte.

35:10
    Igor Grega dvojminútovým trestom za sekanie oslabuje Trebišov.

33:44

31:44
    Vylúčenie na strane Detvy. Milan Čanky dostáva dvojminútový trest za hákovanie a k tomu dostáva ešte aj desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

28:52

26:52
    Trebišov bude hrať v oslabení. Pavol Valko si odchádza odsedieť dvojminútový trest za podrazenie.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po prvej tretine vyhráva Detva 2:0, keď sa o góly postarali Adrián Mačkovič a Matej Síkela.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:25

16:25
    Vylúčenie na strane Detvy. Michal Šúrek dostáva dvojminútový trest za sekanie.

11:12
    Detva dala gól!
    Hoci sa hostia ubránili v oslabení, o necelú minútu neskôr sa domáci hráči znova presadzujú! Autorom gólu je MATEJ SÍKELA, asistenciu na góle majú Kamil Mahdalík a Martin Štepán.

10:17

08:17
    Pavol Valko oslabuje hostí svojim vylúčením, keď dostáva dvojminútový trest za sekanie.

03:26
    Skóre zápasu otvára ADRIÁN MAČKOVIČ a asistenciu na góle si pripisuje Branislav Srnka a Igor Majeský!

00:10

HC 07 Detva: Trebuľa - Hrčka, Školiak, Šúrek, Trochta, Čanky - Hataš, Mačkovič, Buda, Srnka, Majeský - Gutwald, Nemček, Štepán, Mahdalík, Fekiač - Pač, Nociar, Síkela, Hegyi, Goga

HK Trebišov: Borko - Ružička, Valko, Petričko, Miľovčík, Schnelly - Neumann, Antal, Grega, Králik, Oravec - Kobeľa, Senčák, Pavličko, Pisio, Minčák

Rozhodca: Branislav Píšťanský - Martin Vyoral, Štefan Mráz.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Domáca Detva si doteraz počínala lepšie ako jej dnešný súper. Na svojom konte má 6 víťazstiev v riadnom hracom čase, 2 víťazstvá v predĺžení, 2 prehry v predĺžení a 11 prehier v riadnom hracom čase. Jej momentálny bodový zisk činí 24 bodov s pasívnym skóre 75:84, vďaka čomu sa nachádza na priebežnej 8. priečke. Pred 9. Trnavou má Detva jednobodový náskok a na 7. Topoľčany stráca 8 bodov.

Hostia z Trebišova zaznamenali v doterajších 21 stretnutiach 4 víťazstvá v riadnom hracom čase, 2 víťazstvá v predĺžení a 15 prehier v riadnom hracom čase. Na svojom konte preto majú 16 bodov a pasívne skóre 67:115, čo pre nich znamená momentálnu 10. priečku. Pred 11. Považskou Bystricou, a aj pred poslednou Prievidzou, majú len jednobodový náskok. Naopak na 9. Trnavu stráca Trebišov 7 bodov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL Team Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Mačkovič (Srnka, Majeský), 12. Síkela (Mahdalík, Štepán) - 45. Grega

HK DOXXbet Detva: Trebuľa - Hrčka, Školiak, Šúrek, Trochta, Čanky - Hataš, Mačkovič, Buda, Srnka, Majeský - Gutwald, Nemček, Štepán, Mahdalík, Fekiač - Pač, Nociar, Síkela, Hegyi, Goga
    HK STEEL Team Trebišov: Borko - Ružička, Valko, Petričko, Miľovčík, Schnelly - Neumann, Antal, Grega, Králik, Oravec - Kobeľa, Senčák, Pavličko, Pisio, Minčák

Rozhodca: Branislav Píšťanský - Martin Vyoral, Štefan Mráz