Třinec – Litvínov 6:3 (kon.) | Motor ČB – Berani Zlín 3:6 (kon.) | Chomutov – Slavia 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Kladno – Plzeň 4:3 (kon.) | Liberec – K. Vary 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
HC Slavia Praha
cz Piatok 23.11.2012, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga (ČR)

54:42
    Jaroslav Rýgl (CHO) - 2 minuty za napadení.

52:47
    Michael Frolík (CHO) byl obrán o kotouč a frustrovaně sekl soupeře. Inkasuje dvouminutový trest.

48:55
    Milan Jurčina (CHO) to s osekáváním Hertla trochu přehnal. Dostává 2 minuty za sekání.

37:41
    Lukáš Pulpán (CHO) - 2 minuty za podražení.

32:16
    Slávisté hráli v šesti. Je proto potrestána jejich hráčská lavice dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Beňovič.

24:55
    Tentokrát přesilovka pro domácí. Jan Stránský (SLA) - 2 minuty za podražení.

21:53
    Růžičku poslal k zemi nedovoleně Michal Důras (CHO) a dostává 2 minuty za krosček. První přesilová hra utkání.

Kryštof Kousal

Góly a asistencie: 56. Hruška (Sikora, Mrázek) - 20. Bednář (Kučný, Růžička V.), 24. Kuboš (Alinč), 37. Jelínek P. (Kadlec), 47. Krenželok (Alinč, Hertl), 55. Alinč (Krenželok)

Piráti Chomutov: Kostúr - Palin, Pulpán, Mrázek, Pavlas, Bartejs, Rýgl, Jurčina, Rutta - Lušňák, Frolík, Chimera - Hruška, Kraft, Hřebejk - Treille Y., Ondřej, Důras - Zálešák, Sikora, Hromas.
    HC Slavia Praha: Furch - Kempný, Dresler, Kadlec, Kuboš, Beňovič, Kučný, Kolařík - Skokan, Sobotka, Krenželok - Hertl, Alinč, Tomica - P. Jelínek, Bednář, Sklenář - Růžička V., Žejdl, Poletín.

Rozhodca: Turčan, Fraňo - Blümel, Barvíř