Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Štokholm – Neapol 1:2 (kon.) | Liverpool – YB Bern 2:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
3:0 (1:0)
Inter Miláno
Štvrtok 22.11.2012, 18:00 • Centraľnyj stadion • Európska liga

Stretnutie medzi Rubinom Kazaň a Interom Milán sa skončilo. Po 1. polčase viedli domáci 1:0. V druhom polčase sa nič mimoriadne nestalo. Za zmienku stojí azda šanca Palacia, ktorá ale skončila na žrdi. Všetko podstatné sa udialo až v samom závere. Striedajúci Rondón sa postaral o oba góly v druhom polčase. Rubin Kazaň zostáva vo svojej skupine aj naďalej bez prehry.

Ďakujem za pozornosť. Dovidenia (19:56:09)

90+4
    Strela v závere od Palacia, s ktorou si ale brankár poradil.

90+2
    FC Rubin Kazaň dal gól! Gól strelil RONDÓN.
    Tretí gól do siete Interu. Svoj druhý pridáva RONDÓN. Na päťke ho našiel Karadeniz a RONDÓN už nemal problém skórovať.

90+1
    Hlavný rozhodca nastavil 4. minúty.

90+1
    Riadny hrací čas uplynul. Čakáme na údaj o nastavenom čase.

89
    Nebezpečný center poslal z ľavej strany Cristian do šestnástky hostí no do lopty nikto z jeho spoluhráčov nešiel. Lopta iba preletela šestnástkou.

86
    Kazaň upravuje stav na konci zápasu na rozdiel dvoch gólov. Samostatný nájazd skvele zakončil striedajúci Rondón. Na jeho strelu po zemi Belec nedosiahol. Lopta sa od ľavej žrde odrazila za jeho chrbát.

85
    Strela Coutinha už mierila medzi tri žrde no na svojom mieste bol brankár Ryzhikov.

83
    Do šance sa dostal dobre hrajúci Palacio ale obranca domácich k nemu včas pristúpil a loptu mu vzal.

82
    Inter začína akciu zo svojej polovice. Či bude táto akcia gólová uvidíme.

78
    Roh pre domácich. Obrana hostí roh odvrátila iba na šestnástku kde sa k lopte dostal Kone, no jeho strela letela vysoko nad.

77
    Coutinho sa dostal až na päťku domácej šestnástky ale ani z tejto šance sa gól nezrodil.

76
    Kuzmin s Konem si nerozumeli v útoku a loptu stratili.

73
    Ešte pred striedaním strieľal z priameho kopu Natcho ale jeho pokus išiel nad bránu.

73
    Ranocchiu nahradil Donkor.

71
    Žltá karta pre Silvestreho, ktorý zastavil nedovolene prenikajúceho Koneho. Priamy kop pre domácich z cca 25 metrov.

70
    Inter zvyšuje obrátky a čoraz viac sa tlačí pred domácu bránu. No vyrovnať sa Interu zatiaľ nedarí. Dôkazom toho je aj nepresná strela od Jonathana.

66
    Veľká šanca pre Inter na vyrovnanie. Proti bola ale pravá tyč domácej brány. Jonathan poslal nádherný pas do behu Palaciovi, ktorý už prekonal brankára Ryzhikova ale lopta skončila na tyči.