Mladá Boleslav – Beroun 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Most 3:2 (po s.n.) | Třebíč – Litoměřice 4:2 (kon.)
Jihlava – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:3 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 4:3 (kon.)
po s.n.
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:2, 1:0, 1:0)
HC Most
cz Streda 21.11.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí n.L. • 1. liga (ČR)

55:56
    Havelka (MST) vyloučen za hákování.

50:15
    Michal Pavlů (MST) se provinil hákováním. Ústí si zahraje přesilovku!

40:27
    Smetana (UNL) vyloučen za nedovolené bránění.

32:45
    Hned dva tresty vyfasoval Most. Nejprve Slavíček (MST) za sekání a následně gólman Volke (MST) inkasoval desetiminutový trest za nesportovní chování!

29:58
    Laš (UNL) vyloučen za vysokou hůl. Jeho vyloučení znamená konec ústecké přesilovky, nyní se bude hrát 4 na 4.

28:31
    Následně dostal dvě minuty i Gengel (MST) za sekání. Domácí budou mít výhodu minutu a půl dvojnásobné přesilovky!

28:02
    Rohan (MST) sejmul u mantinelu krosčekem Čermáka, takže nemohlo následovat nic jiného, než dvouminutový trest!

20:58
    Roubík (UNL) vyloučen za hákování.

05:08
    Daniel Boháč (UNL) vyloučen za podražení. Hosté z Mostu si zahrají první přesilovku v utkání.

Martin Pešout

Góly a asistencie: 30. Kovář (Sýkora), 58. Sklenička (Kovář), 65. Poživil - 12. Vachovec (Vaněk), 16. Bojer (Pavlů, Gengel)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Koutský) - L Poživil, Smetana, K. Černý, Holomek, F. Pavlík, Vobořil, Brož, Sklenička - R. Kovář, Roubík, Ludvík - D. Tůma, T. Sýkora, Handlovský - J. Kloz, Daniel Boháč, Laš - Matai, M. Čermák, P. Přeučil.
    HC Most: Volke (Melichar) - M. Rohan, Parýzek, Hranáč, Pavlů, Tomeček, Havelka, Čechura - Kotrla, Smolka, T. Rohan - Bojer, Kuběna, Gengel - Nedrda, Vachovec, Vaněk - Adámek, Slavíček, Skvortsov - Čurilla.

Rozhodca: Mertl - Flegl, Zika.