S. Moskva – Barcelona 0:3 (kon.) | Galatasaray – Manchester United 1:0 (kon.) | Juventus – Chelsea 3:0 (kon.)
Spartak Moskva
0:3 (0:3)
FC Barcelona
Utorok 20.11.2012, 18:00Liga majstrov

Je koniec, Spartak Moskva bol v dnešnom zápase na favorita prikrátky. Aj keď betónoval čo to dalo, niekedy sa kvalita prejavila. Prejavila sa dovedna trikrát, raz sa presadil Alves a dvakrát Messi. Všetky góly padli v prvom polčase, druhý sa niesol v duchu dohrávania, tak to aj vyzeralo. Barcelona si z Moskvy odváža tri body a ja ďakujem za pozornosť. Prajem príjemný zvyšok večera! (19:54:13)

90+3
    Druhý polčas taký pekný nebol, prvý oslnil viac, nuž, nedá sa s tým nič robiť. Barcelona potvrdila rolu favorita a jasne poukázala na fakt, že je najvážnejším kandidátom na zisk ušatej trofeje!

87
    Posledné striedanie hostí, odišiel Alba, nahradil ho Montoya.

85
    Na ihrisku sa ocitol mladučký Deulofeu, ktorý nahradil Pedra.

81
    Máme tu prvé striedanie, odchádza Xavi, ktorého nahradil Alex Song.

77
    Akciu potiahol Messi, vyložil Iniestovi, ktorý si dobre nabehol, ten posunul loptu Pedrovi, ktorému chýbala potrebná sila k tomu, aby zvýšil na 4:0!

75
    Na svete máme ďalšie striedanie, odišiel Carioca, ktorého nahradil Bryzgalov.

62
    Máme tu prvé striedanie, odchádza K. Kombarov, ktorého nahrádza Welliton.

V prvom polčase sme mohli vidieť jasnú dominanciu hostí, okorenenú 3 gólmi, ktoré strelil Dani Alves a dva Messi, Zápas sa už len dohráva, ale je vidieť, kto sa baví a kto sa trápi...

38
    Barcelona dala gól!Máme tu ďalší gól, po krásnej kolmici od Pedra sa k lopte dostal MESSI, ktorý prešprintoval posledného obrancu, obišiel Dikana, ktorý bol bez šance a strelil svoj 5 gól!

36
    Tak a máme tu prvú žltú kartu v zápase, za filmovanie ju dostal Pedro.

36

35
    Mascherana preskočila centrovaná lopta z ľavej strany smerujúca na Emenikeho, ktorý leží na trávniku, pretože nemôže uveriť vlastným očiam, čo zahodil...

26
    Barcelona dala gól!Koncert Barcelony pokračuje, po uspávacúcich prihrávkach zaznamenáva už svoj 4 gól v tohtoročnej edícii Ligy Majstrov LIONEL MESSI, ktorý doťukol odrazenú loptu po Iniestovej strele.

23
    Dvojička Dmitrija, Kirill Kombarov sa ocitol v obrovskej šanci, tak, ako aj jeho brat, prepálil!

16
    Barcelona dala gól!Tak toto je neuveriteľný gól! Lionel Messi sa pohral so všetkými obrancami, vyškolil ich do detailov, lopta sa odrazila k nabiehajúcemu DANIMU ALVESOVI, ktorý triafa z voleja krásny gól!

14
    Ten istý hráč pohrozil aj z rohu, fantasticky si nabehol a vystrelil, škoda, že len nad!

12
    Prvá vážna šanca zápasu! Dostal sa do nej Pedro, po krásnom centri do vnútra šestnástky, z voleja trafil len do Dikana. Je z toho roh.