Prievidza – Lipt. Mikuláš 1:4 (kon.) | Trebišov – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 5:3 (kon.)
Trnava – Detva 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 1:2 (kon.) | Senica – Bardejov 3:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 16.11.2012, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine sa gólovo presadili domáci hráči Martin Drotár a Miloš Palovčík a rozhodli tak o tom, že Michalovce zvíťazili nad Spišskou Novou Vsou 5:3.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera.

60:00

59:22
    Dukla dala gól!
    Gólom v závere zápasu poisťuje vedenie domáceho celku MILOŠ PALOVČÍK! Asistenciu si pri jeho presnom zásahu pripisuje Jozef Hrubý.

53:56
    Presilovú hru využíva MARTIN DROTÁR! Asistenciu na góle majú Maroš Žemba a Filip Macejka.

52:52
    Vylúčenie na strane hostí. Richard Smotrila si odchádza odsedieť dvojminútový trest za napadnutie.

51:52
    Vzájomné vylúčenie. Na strane Michaloviec odchádza na trestnú lavicu Jaroslav Kmiť za údery päsťou a na strane Spišskej Novej Vsi Michal Findura za sekanie.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1487 divákov.

40:39
    Hostia v plnom počte.

40:01
    Začala tretia tretina.

V 24. minúte vyrovnal skóre zápasu na 2:2 Roman Kohutiar, no v 30. minúte navrátil vedenie Michalovciam Maroš Žemba. Posledné slovo mali však v druhej tretine hostia a v 34. minúte vyrovnal Juraj Prokop na 3:3.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:39
    Lukáš Novák dostáva dvojminútový trest za sekanie a Spišská Nová Ves sa bude musieť brániť.

33:05
    Spišská Nová Ves dala gól!
    JURAJ PROKOP využíva presilovú hru a vyrovnáva na 3:3! Asistenciu na góle majú Dávid Džerenga a Lukáš Novák.

32:46
    Hostia v plnom počte, začínajú svoju presilovú hru.

31:14
    Vylúčenie aj na domácej strane. Dvojminútový trest za podrazenie dostáva Slavomír Vorobel.

30:46
    Michal Findura oslabuje hostí, keď si odchádza odsedieť dvojminútový trest za držanie.

29:46
    MAROŠ ŽEMBA vracia vedenie na stranu Michaloviec! Asistenciu na góle má Jaroslav Kmiť.

28:13

26:13
    Dávid Džerenga odchádza na trestnú lavicu za hákovanie a Spišská Nová Ves sa bude musieť najbližšie dve minúty brániť.

23:30
    ROMAN KOHUTIAR vyrovnáva na 2:2! Asistenciu na vyrovnávajúcom góle má Ľubomír Vaic.

21:55

21:04
    Domáci v plnom počte a k dispozícii majú takmer minútovú presilovú hru.

20:01
    Začala druhá tretina.

19:55
    Vylúčenie aj na strane hostí. Michal Findura je vylúčený na dve minúty za vrazenie.

Do prvej tretiny vstúpilo lepšie domáce mužstvo, ktoré už vo 8. minúte vyhrávalo zásluhou Martina Drotára a Tomáša Banovského 2:0. V 14. minúte sa postaral o kontaktný gól hostí Filip Novák a tak po prvých dvadsiatich minútach platí stav 2:1.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:04
    Vylúčenie na strane domáceho tímu. Miloš Palovčík dostáva dvojminútový trest za sekanie.

17:51
    Domáci v plnom počte.

17:00
    Hostia v plnom počte. Nasleduje takmer minútová presilová hra Spišiakov.

15:51
    Po 51 sekundách končí presilová hra Michaloviec. Slavomír Vorobel dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

15:00
    Miroslav Vantroba na dve minúty oslabuje Spišskú Novú Ves po tom, čo odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

13:35
    Kontaktný gól hostí strieľa FILIP NOVÁK, asistenciu na góle si pripisuje Juraj Prokop!

08:00
    Náskok domáceho celku zvyšuje TOMÁŠ BANOVSKÝ! Asistenciu na druhom presnom zásahu Michaloviec majú Jaroslav Kmiť a Jozef Hrubý.

04:21

02:21
    Domáci tím dostáva dvojminútový trest za veľa hráčov na ľade.

00:44
    Skóre zápasu otvára MARTIN DROTÁR, asistenciu na jeho góle má Jaroslav Kmiť!

00:01

HK Dukla Michalovce: Kurali - Žemba, Hrubý, Banovský, Kmiť, Drotár - Rusnák, Vorobel, Fajčák, Palovčík, Macejka - Chovan, Šeliga, Zorvan, Linet, Čížek - Gavura, Halapy, Šimčák

HK Spišská Nová Ves: Lipovský - Vartovník, L. Novák, Malina, Kohutiar, Krempaský, F. Novák, Horváth, Nitriansky, Gonda, Vasylyev, Džerenga, Vantroba, Smotrila, Hamrák, Prokop, Findura, Belluš, Vaic

Rozhodca: Tomáš Orolin - Juraj Tornay, Ladislav Bľanda.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Na východe republiky sa stretne prvý a druhý tím tabuľky, pričom je medzi nimi rozdiel jediného bodu.

Lepšie tabuľkové postavenie majú hostia zo Spišskej Novej Vsi, ktorí majú momentálne na svojom konte 39 bodov a aktívne skóre 70:38 za 12 víťazstiev v riadnom hracom čase a 3 prehry v predĺžení. Bez bodového zisku schádzali Spišiaci z ľadu len trikrát, kedy prehrali v riadnom hracom čase. Spišská Nová Ves sa momentálne nachádza na 2. priečke. Na prvú Senicu stráca 9 bodov a pred Michalovcami má jeden bod navrch.

Domáce Michalovce sa nachádzajú na tretej priečke, pričom v predchádzajúcich osemnástich ligových zápasoch zaznamenali 11 víťazstiev v riadnom hracom čase, 2 víťazstvá v predĺžení, 1 prehru v predĺžení a 4 prehry v riadnom hracom čase. Na svojom konte majú 38 bodov a aktívne skóre 92:55. Na svojho aktuálneho súpera strácajú jeden bod a pred štvrtým Liptovským Mikulášom majú päťbodový náskok.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Drotár (Kmiť), 8. Banovský (Kmiť, Hrubý), 30. Žemba (Kmiť), 54. Drotár (Žemba, Macejka), 60. Palovčík (Hrubý) - 14. Filip Novák (Juraj Prokop), 24. Kohutiar (Vaic), 34. Prokop (Džerenga, Novák)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Kurali - Žemba, Hrubý, Banovský, Kmiť, Drotár - Rusnák, Vorobel, Fajčák, Palovčík, Macejka - Chovan, Šeliga, Zorvan, Linet, Čížek - Gavura, Halapy, Šimčák

Rozhodca: Tomáš Orolin - Juraj Tornay, Ladislav Bľanda