Č. Budějovice – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 2:2 (kon.) | Bohemians – Ostrava 1:0 (kon.)
Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta Praha 2:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:0 (kon.)
Jablonec – Jihlava 5:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 6:0 (kon.)
SK Slavia Praha
6:0 (5:0)
FC Viktoria Plzeň
cz Pondelok 12.11.2012, 14:00 • Horní Počernice • Juniorská liga (CZ)

To je pro letošní rok z Horních Počernic vše, u dalšího onlajnu na počtenou! (15:51:30)

Je za námi vyhecovaný druhý poločas, ve kterém padlo několik karet a také jeden gól, který zaznamenal Hurka. Ani ve druhém poločase nemusel Malina zasahovat jelikož Plzeň za celý zápas ani jednou nevyslala střelu na bránu. Moc fotbalové parády jsme už neviděli, hosté začali likvidovat domácí, nejdříve odešel Veselý a poté Frejlach.

90
    A ještě jedna karta, dostává ji Chocholoušek za svůj faul na Červenku.

89
    za zbytečný faul dostává Hrubý žlutou kartu.

88
    Sudkův centr si nenašel adresáta a Mandousův výkop Dvořák nezachytil.

87
    Pomalu nám začíná padat tma a utkání se dohrává za horších podmínek.

86
    Domácí mohli dát další gól, ale balon šel nad břevno.

84
    Další karta do mariáše pro Sudka.

84
    A na hřišti nám leží další zraněný hráč domácího týmu, s Frejlachem to nevypadá dobře.

82
    Zámečník přeběhl s balon půlku hřiště a centroval do vápna, tam se ho chopil Mandous.

80
    Poslední dvě střídání domácích, odešel zraněný Veselý a Milutinovič které nahradili Bazal a Hrubý.

79
    Hosté si vylévají zlost tvrdými fauly.

77
    Hodně tvrdý faul na Veselého a Pernglau má žlutou kartu!

76
    Za tvrdý faul na Kolaříka dostal žlutou kartu Kyndl.

75
    Tak první střela hostí přichází nyní, Pernglau ale netrefuje bránu.

73
    Třetí střídání domácích, odešel Hurka místo kterého přišel Zámečník.

73
    Černý mohl vyslat první střelu na bránu, v rozhodující moment se promách.

71
    Hurka s velkou sebedůvěrou vystřelil daleko nad.

70
    První lepší útok hostujícího týmu, Vondráčkovi se ale nepovedlo odcentrovat balon přes Sudka.

Michal Kunc

Góly: 21. Milutinovič, 29. Milutinovič, 29. Milutinovič, 38. Kolařík, 45. Frejlach, 59. Hurka

Karty:   84. Sudek (SLA), 89. Hrubý (SLA) - 27. Libotovský (PLZ), 63. Černý (PLZ), 76. Kyndl (PLZ), 77. Pernglau (PLZ), 90. Chocholoušek (PLZ)