Djokovič – del Potro 2:1 (kon.) | Federer – Murray 2:0 (kon.)
Andy Murray
Andy Murray
0
65 2
cz Nedeľa 11.11.2012, 20:55 • O2 Aréna, Londýn • Turnaj majstrov - Nitto ATP Finals (krytý tvrdý povrch)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:38:31)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Esa: 2-5
    Dvojchyby: 0-1
    Využité brejkboly: 3/3-1/2
    Vyhrané míče: 70-55

Do dnešního utkání vstoupil lépe Andy Murray, který hned v prvním gemu dokázal svého soupeře brejknout a posléze po potvrzení svého podání se ujal vedení 2:0. Ze stavu 2:4 ve svůj neprospěch ale dokázal otočit vývoj prvního setu na 5:4 a posléze v tiebreaku uspět. Druhý set se už vyvíjel zcela v režii legendárního Švýcara, který set získal v poměru 6:2. Zítra se tedy od 21:00 utká ve finále s Novakem Djokovićem, Federer bude útočit na své sedmé vítězství na Turnaji mistrů!

6:2
    Ani prasátko Federera nerozhodilo, míček dokázal prohodit krásně podél čáry a vítězí tak v dnešním zápase 2:0 na sety a zítra se může těšit na finále proti Novaku Djokovićovy!

40-15
    Švýcar opět naběhl na síť, kde byl znovu úspěšný!

30-15
    Mečboly ještě nepřichází, Federer poslal míček do autu.

30-0
    Federer uspěl s náběhem na síť a je dva míčky od postupu do finále!

15-0
    Murray útočí, leč do autu.

5:2
    Federer získává podruhé v tomto setu soupeřův servis a půjde podávat na vítězství v dnešním utkání!

40-30
    Federer úspěšným volejem získává brejkbol!

30-30
    Federer dal míčku až moc razance, ten skončil v těsném autu, což potvrdilo i jestřábí oko.

30-15
    Federer si naběhl na síť, což nakonec nebylo potřeba, Murray totiž tuto překážku nedokázal překonat.

15-15
    Domácí tenista se nevešel se svým úderem do hřiště.

0-15
    Murray si počkal, kam se Švýcar pohne poté míček poslal na druhou stranu.

4:2
    I když se Švýcarovi nepovedl první servis, Murray returnoval do pásky i servis číslo dvě, čistou hrou tak Federer zvyšuje na 4:2.