Slavia – Veselí n/M 30:20 (kon.) | Senec – Partizánske 22:23 (kon.) | Šaľa – Olomouc 37:23 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 24:23 (kon.)
ŠKP Piccard Senec
22:23 (9:12)
HK Slavia Partizánske
cz Sobota 10.11.2012, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Zápas sa skončil víťazstvom hosťujúcich hráčiek. Tie dokázali otočiť nepriaznivý stav a vyhrali zaslúžene. Ďakujeme za pozornosť. (22:23) (19:25:44)

60
    Konec zápasu. (22:23) (22:23)

59
    Domáce hráčky majú 11 sekúnd na vyrovnanie! Podarí sa im to? (22:23) (22:23)

59
    Michnová vylúčená, domáce majú presilovú hru 11 sekúnd pred koncom! (22:23) (22:23)

59
    Brankárka Škvareninová chytila Polákovej sedemmetrový hod! (22:23) (22:23)

Partizánske strieľa dôležitý gól. (22:23) (22:23)

59
    Neštickej strela je nepresná, v útoku je ešte Partizánske. (22:22) (22:22)

58
    Sedláčková vychytala Szertésovú, zápas bude ešte napínavý. (22:22) (22:22)

57
    Po prieniku z krídla je stav znova vyrovnaný. (22:22) (22:22)

57
    Domácim sa podarilo znížiť. (21:22) (21:22)

57
    Kodajová hod zo 7 metrov využíva. (20:22) (20:22)

56
    Senec už hrá v plnom počte a jeho hráčky budú mať k dispozícii sedemmetrový hod. (20:21) (20:21)

55
    Podošková posiela hosťujúce hráčky do jednogólového vedenia. (20:21) (20:21)

54
    Prtizánske bude ešte 2 minúty hrať presilovú hru. (20:20) (20:20)

54
    Oddechový čas pro hosty. (20:20) (20:20)

54
    Neštická dostala 2 minúty za strhnutie zo zadu. (20:20) (20:20)

52
    A je vyrovnané! Poláková využila výhodu hodu z 9 metrov. (20:20) (20:20)

52
    Domáce hráčky znižujú, zrejme budeme svedkami napínavého záveru stretnutia. (19:20) (19:20)

51
    Jamšáková premenila sedemmetrový hod! (18:20) (18:20)

50
    Hrubá chyba obrany hostí, už je iba o gól. (18:19) (18:19)

48
    Po veľkých nepresnostiach je to devätnásty gól v sieti domácich. (17:19) (17:19)

47
    Šáteková sa postavila proti domácej brankárke Sedláčkovej, ale hosťujúca hráčka zo 7 metrov triafa iba nohy domácej brankárky. (17:18) (17:18)

46
    Poláková dvakrát po sebe nastrelila tyč! (17:18) (17:18)

46
    Kochanová si nabehla zľavej strany, nikto ju nezastavil a bezproblémovo skóruje. (17:18) (17:18)

44
    Weibelová vo výskoku strieľa ľahký gól, pretože k nej nepristúpila ani jedna hráčka hostí. (16:18) (16:18)

43
    Vo vlastnom oslabení sa Sencu podarilo znížiť. (15:18) (15:18)

43
    Mlynarčíková saq predvidla na pivote a krásnou strelou prekonáva Sedláčkovú. (14:18) (14:18)

41
    Tučnovičová si oddýchne za faul. (14:17) (14:17)

41
    Náskok v bránkovisku a hosťujúce hráčky zvyšujú svoje vedenie. (14:17) (14:17)

40
    Po hrubej chybe Šátekovej s Michnovou sa persadila Tučnovičová. (14:16) (14:16)

40
    Hostia využívajú ponúknutý hod. (13:16) (13:16)

40
    Vylúčenie domácich, Poláková na 2 min. (13:15) (13:15)

39
    Brankárka Sedláčková úspešná, Michnová nepredvádza dnes dobrý výkon. (13:15) (13:15)

39
    Michnová bude mať k dispozícii sedemmetrový hod za faul v bránkovisku. (13:15) (13:15)

39
    Neštická vo výskoku strieľa, ale Súľovská vyťahuje skvelý zákrok a loptu za svoj chrbát nepúšťa. (13:15) (13:15)

38
    Po krásnej kombinačnej akcii hosťujúceho družstva sa presnou strelou presadila Čápeková. (13:15) (13:15)

37
    Veľmi hrubo zaplatili teraz hostia za chyby, domáce hráčky znižujú už iba na rozdiel jediného gólu. (13:14) (13:14)

36
    Hostia budú hrať dvojminútovú presilovku. (12:14) (12:14)

36
    Zo sedemmetrového hodu sa presadila Poláková, rozdiel je znovu už iba dvojgólový. (12:14) (12:14)

35
    Sedláčková vychytala Podoškovú, v protiútoku hráčky Senca faulované. (11:14) (11:14)

35
    Zo sedemmetrového hodu sa presadila Štepáková. (11:14) (11:14)

Čápeková sa vynikajúco uvoľnila a zvyšuje náskok. (10:14) (10:14)

34
    Nečakaná strela domácej Weibelovej znamená desiaty gól v sieti hostí. (10:13) (10:13)

33
    Hosťujúca hráčka Michnová zvyšuje náskok osamotená pred Sedláčkovou. (9:13) (9:13)

32
    Szertésovú teraz vychytala domáca brankárka Sedláčková. (9:12) (9:12)

31
    Weibelová nezačala polčas dobre, hneď si pripisuje kroky. (9:12) (9:12)

31
    Začal druhý poločas. (9:12) (9:12)

Skončil sa prvý polčas stretnutia medzi Sencom a Partizánskym. Domáci začali nozaj bravúrne a už v 8. minúte vyhrávali 4:0. Hosťujúce hráčky potom zavelili k obratu, predvádzali hru z pozornej obrany a do druhej časti hry vstúpia so štvorgólovým vedením. (9:12)

30
    První poločas skončil. (9:12) (9:12)

28
    Weibelová znížila na rozdiel jediného gólu. Začína sa 29. minúta, do konca polčasu ostávajú 2 minúty. (9:10) (9:10)

28
    Szertésová strelou z deviatich metrov prekonáva brankárku Sedláčkovú. (8:10) (8:10)

(8:10) (8:9)

27
    Hosťujúce hráčky sa opäť dostali do vedenia, tentokrát zásluhou Jmašákovej strely. (8:9) (8:9)

26
    Neštická za hrubý faul zozdau na protihráčku inkasuje dvojminútový trest. (8:8) (8:8)

25
    Jamšáková zo sedemmetrového hodu napálila loptu len do tyče! (8:8) (8:8)

24
    Neštická sa po samostatnom prieniku dostala až do zakončenia, ale brankárka Súľovská sa opäť raz predviedla a loptu chytá. (8:8) (8:8)

23
    Weibelová to skúšala strelou, ale vykryla ju vynikajúco postavená brankárka Súľovská. (8:8) (8:8)

22
    Neštická skóruje, po peknej kombinačnej akcii sa podarilo domácim hráčkam vyrovnať. (8:8) (8:8)

21
    Výhodu sedemmetrového hodu využila hosťujúca hráčka Michnová. (7:8) (7:8)

20
    Kochanová v úvode dvadsiatej minúty v rýchlom protiútoku strieľa vyrovnávajúci gól. (7:7) (7:7)

18
    Na tri prihrávky sa teraz jednoduchou ale krásnou akciou dostali hosťujúce hráčky prvýkrát v zápase do vedenia. (6:7) (6:7)

17
    Szertésová vyrovnáva na 6:6, na túto strelu nemala brankárka nárok. (6:6) (6:6)

16
    Štepáková z pivota pridáva šiesty gól svojho tímu. (6:5) (6:5)

15
    A stav je vyrovnaný. Domáci si berú oddychový čas. (5:5) (5:5)

15
    Stav je stále 5:4, Szertésová vystrelila na Sedláčkovú, ale brankárka domácich si pripisuje ďalší zákrok. (5:4) (5:4)

14
    Brankárka Súľovská v poslednej dobe v bráne čaruje, za svoj chrbát odmieta pustiť akúkoľvek loptu. (5:4) (5:4)

13
    Szertésová nečakanou strelou znižuje náskok domácich. (5:4) (5:4)

11
    Poláková krásnou strelou z piatich metrov vymietla šibenicu brány. (5:3) (5:3)

11
    Hostia znižujú na rozdiel jediného gólu. (4:3) (4:3)

10
    Súľovská vychytala protihráčku a z rýchleho protiútoku skórovala Szertésová. (4:2) (4:2)

10
    Podošková znižuje. (4:1) (4:1)

9
    V deviatej minúte je po góle Polákovej rozdiel na svetelnej tabuli už štvorgólový. Tá sa presadila z krídla. (4:0) (4:0)

8
    Weibelová faulovala protihráčku zozadu, za čo si vyslúžila žltú kartu. (3:0)

8
    Útočný faul Štefákovej, hostia idú do útoku. (2:0) (2:0)

Sedláčková vychytala Michnovú, domácim sa zatiaľ darí. (2:0) (2:0)

6
    Poláková napomínaná žltou kartou. (2:0) (2:0)

5
    Domáce hráčky sa dostali do rýchleho protiútoku, ktorý sa skončil gólom Polákovej. (3:0). (2:0)

Poláková zvyšuje zo sedemmetrového gólu na rozdiel dvoch gólov (2:0) (2:0)