Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HK Spišská Nová Ves
Nedeľa 04.11.2012, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

53:49
    Vylúčenie na domácej strane, za seknutie odchádza Majeský.

29:37
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Spišiaci si upevňujú vedenia po góle MIROSLAVA VANTROBU, ktorý sa pri prvom góle blysol asistenciou, takže v doterajšom súhrne to má za 1+1. Asistencie: Richard Smotrila, Ľubomír Vaic.

25:10
    Hostia sa ujímajú vedenia! Gólový účet si otvára, azda najlepší hráč Spišiakov ĽUBOMÍR VAIC. Asistenciu si pripisuje Miroslav Vantroba.

33:48
    Druhý faul hosťujúceho Malinu, tentokrát je to za podrazenie.

28:36
    Vylúčenie na domácej strane, za hru so zdvihnutou hokejkou odchádza na dve minúty Pač.

14:16
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty oslabil svoj tím Malina.

04:09
    Druhé vylúčenie na domácej strane, Hrčka odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie.

01:09
    Hneď v úvode prvej tretiny prichádza vylúčenie na domácej strane, ľadovú plochu opúšťa Piperek za hru so zdvihnutou hokejkou.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!