Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 1:5 (kon.) | Prešov – Detva 4:5 (po s.n.) | Prievidza – Topoľčany 3:7 (kon.)
Bardejov – Michalovce 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 4:2 (kon.) | Senica – Trebišov 9:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 02.11.2012, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:09:40)

59:59
    Trnava dala gól!
    Predsa sa ešte hosťom podarilo znížiť, TOMÁŠ HLUCH upravuje skóre sekundu pred koncom. Asistencia Marek Hronec.

59:25
    Považská Bystrica dala gól!
    Záverečný tlak Trnave nevychádza, štvrtý gól pridáva ROMAN BUJDÁK. Asistencie Tomáš Lipták a Anton Pozník.

51:46
    Hostia v plnom počte.

58:14
    Domáci v plnom počte.

56:14
    Vylúčenie Považská Bystrica - Michal Kluka - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

55:03
    Domáci sa dostávajú do vedenia o dva góly, gól strieľa IVAN SLÁVIK. Asistencie Marián Koleda a Martin Hajnik.

50:51
    Richard Johanes túto šancu Trnavy na vyrovnanie vychytal!

50:51
    Vylúčenie Považská Bystrica - Jaroslav Niník - nariadené trestné strieľanie po držaní.

49:46
    Vylúčenie Trnava - Dávid Schmidt - dve minúty za podrazenie.

44:33

Dnešné stretnutie sleduje 150 divákov.

42:33
    Vylúčenie Trnava - Miroslav Uhlík - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

41:25
    A máme tu obrat! MICHAL FTOREK sa postaral o to, že domáci už vedú. Asistencie Roman Bujdák a Michal Kluka.

40:17
    Domáci majú skutočne rýchly vstup do tretiny a MARTIN HAJNIK vyrovnáva stav stretnutia! Asistencie Ivan Slávik a Marián Koleda.

40:01
    Začala tretia tretina.

39:00
    Domáci hrajú v plnom počte.

37:58
    Poláček je späť na ľade, skrátená trnavská presilovka.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:00
    Vylúčenie Považská Bystrica - dve minúty za nedovolené bránenie v hre. Hrá sa teda 58 sekúnd štyria na štyroch.

35:58
    Vylúčenie Trnava - Pavol Poláček - dve minúty za hákovanie.

28:22

26:22
    Vylúčenie Považská Bystrica - Andrej Majerik - dve minúty za držanie.

24:09
    Dvojminútová presilovka Trnavy sa končí. Bujdákovi ešte bude plynúť desaťminútový osobný trest.

22:09
    Vylúčenie Považská Bystrica - Roman Bujdák - dve plus desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.

21:57

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:57
    Vylúčenie Považská Bystrica - Jaroslav Filo - dve minúty za hákovanie.

10:59
    Hostia hrajú v plnom počte.

08:59
    Vylúčenie Trnava - Matej Žilinský - dve minúty za podrazenie. Domáci majú šancu na vyrovnanie v presilovke.

03:02
    Žilinský brankár Johanes už musí loviť puk spoza chrbta, MAREK LISOŇ v poslednom čase "valcuje". Asistencie Viliam Daráš a Miroslav Uhlík.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 41. Hajnik (Slávik, Koleda), 42. Ftorek (Bujdák, Kluka), 56. Slávik (Koleda, Hajnik), 60. Bujdák (Lipták, Pozník) - 4. Lisoň (Daráš, Uhlík), 60. Hluch (Hronec)

HK 95 Považská Bystrica: Richard Johanes - Anton Pozník, Peter Krecháč, Slavomír Hriňa, Jaroslav Filo, Jaroslav Niník, Michal Vereš, Lukáš Balušík - Tomáš Lipták, Ivan Slávik, Marián Koleda - Stanislav Valach, Michal Kluka, Roman Bujdák - Patrik Jarab, Michal Ftorek, Martin Hajnik - Peter Kudlej, Patrik Ligas, Andrej Majerik, Tomáš Benko.
    HK Gladiators Trnava: Dávid Jančovič - Boris Zahumenský, Pavol Poláček, Urban Demo, Marek Hronec, Filip Jančovič, Tomáš Lupták, Patrik Hano, Michal Šišmič - Michal Dudáš, Dávid Schmidt, Matej Žilinský - Jaroslav Rybárik, Tomáš Hluch, Martin Baran - Marek Lisoň, Miroslav Uhlík, Viliam Daráš - Roman Baran, Patrik Hubek, Richard Faktor.

Rozhodca: Jozef Babeliak - Karol Valko, Róbert Frimmel