Vítkovice – Litvínov 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Berani Zlín 3:4 (po s.n.) | Pardubice – Kladno 6:9 (kon.)
Chomutov – Třinec 5:3 (kon.) | Sparta Praha – Motor ČB 5:4 (po pr.) | Liberec – Plzeň 1:8 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:8 (0:2, 1:4, 0:2)
HC Škoda Plzeň
cz Piatok 02.11.2012, 18:30Tipsport extraliga (ČR)

59:56
    Ještě se bude vylučovat. Lev (PLZ) je vyloučen za hrubost.

51:52
    Liberečtí si zahrají další přesilovku. Frolo (PLZ) atakoval Vlacha, jenž byl bez kotouče a jde pykat za nedovolené bránění.

49:02
    Přesilovku si zahrají také Tygři. St. Pierre (PLZ) jde pykat za podražení.

48:22
    Po Pincově zákroku se na brankovišti do křížku dostalo téměř celé osazenstvo, z nějž si rozhodčí vybírají Tomáše Filippiho, Jakuba Čuttu (oba LIB), Milana Gulaše a Jana Kováře (oba PLZ) a trestají je za hrubost. Čutta navíc dostává dvě minuty za krosček a Plzeň si tak zahraje přesilovou hru.

42:37
    Kotouč končí po vyhození na liberecké lavičce. A dle všeho bez teče, David Štich (LIB) tak míří na trestnou lavici. Plzeň bude hrát proti třem.

41:46
    Možnost početní výhody dostávají i hosté. Jan Víšek (LIB) zahákoval v útočném pásmu a míří na lavici hanby.

39:04
    Třetinu dohrají Tygři v přesile. Dvořák (PLZ) je potrestán za vysokou hůl, tentokrát na dvě minuty.

33:42
    Dvě minuty za podražení forčekujícího Kudrny dostává Tuukka Rask (PLZ). Trest odpyká Havlíček.

29:16
    Ve vlastním oslabení zahrozil Jeřábek, Pinc ale mezírku mezi betony utěsnil. Za následnou potyčku na brankovišti vyloučeni an dvě minuty Chris Stewart (LIB) a Ryan Hollweg (PLZ). Pokračuje liberecká přesilovka, a to ještě devět vteřin.

27:25
    Liberečtí dostávají šanci na návrat do utkání. Marušák (PLZ) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:27
    Liberečtí budou 28 vteřin ve třech. Jakub Čutta (LIB) je potrestán za sekání.

18:56
    Liberečtí jdou do čtyř, tentokrát ale po hodně přísném výroku sudího. Vyloučeným je Jan Výtisk (LIb), který u mantinelu zastavil jednoho z pronikajících útočníků a dostává dvě minuty za faul loktem.

13:01
    Liberečtí jdou znovu do oslabení. Bátra (LIB) v útočném pásmu zahákoval soupeře v útočném pásmu a míří na trestnou.

08:39
    Proti čtyřem si zahrají i hosté. David Havíř (LIB) je potrestán za podražení.

01:53
    První vyloučení duelu. Dvořák (PLZ) za brankou zasáhl do obličeje Výtiska a dostává trest za vysokou hůl. Jelikož se jednalo o krvavé zranění, trest je čtyřminutový.

Martin Zíta

Góly a asistencie: 34. Simmonds (Šmíd, Nedvěd) - 11. Pletka (Kratěna, J. Kovář), 13. Straka (Vlasák, Gulaš), 22. Kratěna (Pletka), 25. Straka (Vlasák), 32. Balej (J. Kovář, Jeřábek), 37. Vlasák (Straka), 47. Gulaš (D. Růžička), 49. Balej (Gulaš)

Bílí Tygři Liberec: Pavelec (25. Pinc) - Čakajík, Šmíd, Výtisk, Cebák, Čutta, Havíř, Štich - Bárta, Dušek, Víšek, Galamboš, R. Vlach, Kudrna, Filippi, Stewart, Kica, Simmonds, Bulíř, Nedvěd.
    HC Škoda Plzeň: Rask (47. Svoboda) - Frolo, Jeřábek, St. Pierre, Hanzlík, Marušák, Slovák, D. Růžička - Balej, Schleiss, Kratěna, Vlasák, Straka, Kašpařík, Lev, J. Kovář, Hollweg, Dvořák, Havlíček, Gulaš, Pletka.

Rozhodca: Kalivoda, Wagner - Kis, Rozlílek.