Jičín – Frýdek-M. 27:27 (kon.) | Zubří – Přerov 37:22 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 24:30 (kon.)
HC ROBE Zubří
37:22 (20:12)
Sokol HC Přerov
cz Sobota 27.10.2012, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Utkání v Zuberské hale nám končí vysokým brankovým rozdílem ve prospěch domácího celku a to stavem 37:22.Po celou dobu utkání si domácí tým držel značný brankový náskok který v průběhu utkání stále navyšoval.Hosté nijak nedokázali v Zuberské hale zdramatizovat utkání a proto domácí zaslouženě vyhráli.Loučíme se s vámi z haly házené v Zubří a těšíme se na vás u dalšího online přenosu.S pozdravem a přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučí Martin Petřek. (37:22) (19:36:35)

60
    Konec zápasu. (37:22) (37:22)

29
    Domácí uzavírají v poslední minutě brankou utkání. (36:22) (37:22)

29
    Probíhá poslední minuta utkání ve které z breyku skoruje také Přerovský Pernička. (36:20) (36:22)

28
    Boris Aspiridis se dostává dvě minuty před koncem utkání do breyku který zakončuje se stoprocentní úspěšností. (34:20) (35:20)

27
    Opět byl v Zuberské hale k vidění rychlý útok, ze kterého skoruje Večeřa. (33:20) (34:20)

23
    Tomáš Mičkal je autorem třicáté třetí branky utkání. (31:19) (33:19)

22
    Opět se prosazuje ze spojky Libor Horut. (30:19) (31:19)

20
    Po ataku Jurky na Přerovského Valáška , byl proti domácím nařízen sedmimetrový hod na který nastupuje Valašek který se nemýlí. (30:19) (30:19)

19
    V pravém hroním rohu brány končí z devíti metrové hranice střela Libora Horuta. (29:17) (30:19)

17
    Domácí v plném počtu (29:17) (29:17)

16
    Přerov po dobu dvouminutového oslabení domácích uděluje jednu branku. (29:16) (29:17)

15
    domácí budou opět hrát dvě minuty v oslabení , na lavičku odchází Šlacha Petr. (29:16) (29:16)

15
    Tomáš Bechný z rychlého útoku proměnuje svou šanci a posunuje tak domácí tým k třiceti brankové hranici. (29:16) (29:16)

15
    Hosté odpovídají také brankou. (27:14) (29:16)

13
    Ale Zuberští hráči potvrzujou že jsou týmem který dokáže udělit branku soupeři i v oslabení což potvrzuje Miroslav Jurka. (27:14) (27:14)

12
    Zuberský hráč opět odchází na lavičku, a tímto si znovu Přerovští zahrajou v Zuberské hale přesilovou hru. (27:14) (27:14)

10
    Domácí jsou v plném počtu čehož dvojnásobně využívají poprvé v podání Jurky a následně v podání Třeštíka. (25:13) (27:14)

10
    Opětovně se trefuje Mojmír Valášek který upravuje stav na 25:14. (25:13) (25:13)

9
    Hosté v zápětí využívájí přesilové hry což potvrzuje brankou Valášek. (25:13) (25:13)

9
    Hosté budou hrát přesilovou hru. (24:12) (25:13)

6
    Miroslav Jurka tvrdou střelou z rychlého útoku , přidává další branku za domácí tým. (24:12) (24:12)

5
    konec time - outu pro hosty (24:12) (24:12)

5
    Domácí zyvšují svůj náskok na dvanácti brankový rozdíl ,na tuto vzniklou situaci reaguje Přerovský trenér Závodník Jiří oddechovým časem. (24:12) (24:12)

4
    Domácí svůj brankový náskok neustále navyšujou nyní zásluhou Borise Aspiridise. (23:12) (24:12)

3
    Zatím v druhém poločase skorují jen domácí což potvrzuje Zuberské křídlo Miroslav Jurka který posunuje domácí do vedení o jedenáct branek. (21:12) (23:12)

2
    Hned z kraje druhého poločasu je nařízen proti celku hostů sedmimetrový hod který Zuberští s úspěchem proměnují. (20:12) (21:12)

31
    Začal druhý poločas. (20:12) (20:12)

30
    První poločas skončil. (20:12) (20:12)

29
    V poslední minutě utkání se trefuje za Zuberské Michal Dědek a touto brankou tak uzavírá první poločas.První poločas nám končí stavem 18:12.Již od první minuty prvního poločasu jednoznačně ovládl palubovku domácí tým , který nedovoluje hostujícímu celku snížit brankový náskok který domácí nesutále zvyšují.Domácí jsou dnes výborní i v útočné fázi.Uvidíme co přinese druhý poločas. (17:11) (20:12)

26
    Za domácí se prosazuje také Tomáš Bechný který prokličkoval přes obranu Přerovských hráčů a je tak autorem sedumnácté branky za domácí tým. (16:10) (17:10)

25
    Z rychlého útoku se za Přerovské prosazuje Martin Kavka, následně byl po verdiktu rozhodčích nařízen proti hostujícímu celku sedmimetrový hod na který nastupuje Miroslav Jurka který nepřekonává Přerovského brankáře. (15:9) (16:10)

23
    Na obou stranách padly v rychlém sledu branky (15:9) (15:9)

18
    Malina blokuje střely Přerovských , do útoku se dostávájí domácí kteří jsou ve finální fázi oproti hostúm střelecky úspěšní. (12:7) (13:7)

17
    Z pivota se probojoval a následně skoroval Zuberský Šlachta. (11:7) (12:7)

15
    Po hezké útočné kombinaci se prosadil za hosty Michal Hradil. (11:6) (11:7)

14
    Libor Horut vyslal svou střelu před Přerovskou bránu a tato střela nalezla místo v pravém dolním rohu brány, hned na to přidává z breyku branku jeho spoluhráč Mičkal .Domácí se tak dostávají do vedení na pěti brankový rozdíl. (8:5) (11:6)

12
    Ten kdo využívá své příležitosti je opět zuberské křídlo Miroslav Jurka který je autorem osmé branky domácích, svou branku střelit opět z rychlého útoku. (6:3) (8:5)

Proti celku domácích byl po verdiktu rozhodčích nařízen sedmimetrový hod, který ale hosté nevyužívájí. (6:3) (6:3)

7
    Miroslav Jurka se po chybné rozehrávce hostů dostává do samostatného breyku ve kterém je neomylný. (5:3) (6:3)

6
    Opět branka z křídla tentokrát už ale z opačné strany v podání Zuberského Mičkala. (4:3) (5:3)

5
    Miroslav Jurka proletl z křídla před bránu hostů, a jeho vyslaná střela končí v síti brankáře. (2:3) (4:3)

4
    Stav srovnán na 3:3. (2:3) (2:3)

3
    Hosté se dostávájí do vedení o jednu branku zásluhou Kavky. (2:1) (2:3)

3
    Opět se za Přerovské prosazuje Kovařík srovnává tak stav utkání na 2:2. (2:1) (2:1)

1
    Utkání otevírá první brankou za celek domácí z postu křídla Šustáček Matěj.Na druhé straně padla rychlá odpověd z rychlého útoku v podání Kovaříka. (0:0) (2:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Příjemný sobotní podvečer z haly házené v Zubří vám přeje Martin Petřek.V dnešním utkání zavítal na palubovku HC Gumáren Zubří tým TJ Sokol Přerov.Rozhodčími v dnešním utkání jsou pánové Mgr. Kavulič Radoslav a Skružný Libor , delegátem utkání je Adámek Dušan.Utkání nám odstartuje v 18:00. (0:0)