Den Haag – Willem II 2:0 (kon.) | Nijmegen – Kerkrade 0:0 (kon.) | Venlo – Breda 1:4 (kon.)
VVV Venlo
1:4 (1:4)
NAC Breda
cz Sobota 27.10.2012, 20:45 • De Koel, Venlo • Holandská Eredivisie

Druhý poločas se spíše hodně dohrával, i když se domácí trenér pokusil hru svých svěřenců oživit střídáním hned z kraje, nic z toho nebylo. Proto utkání skončilo v jasné režii hostujícho NAC BREDA, které si odváží zasloužené tři body. Děkujeme za pozornost! (22:40:12)

90
    Které zřejmě hostující tým odehraje na své polovině.

90
    Hlavní rozhodčí Blom nastavuje dvě minuty.

90
    Který domácí obrana odhlavičkovává pryč.

90
    Také na druhé straně se s míčem ve vápně otáčel Gilissen, jeho pokus vyráží Mäenpää na roh.

89
    V dobré brankové příležitosti domácí Wildschut, který jen o kousek mijí levou tyč hostujícího brankáře.

87
    Které nenápadně kombinuje před pokutovým územím NACu, ale vše kazí faul na Gudeljeho.

86
    Míč rozhodčího získává domácí mužstvo.

85
    Na zemi ve vápně hostujícího celku leží Luijckx, který byl zasažen hlavou soupeře při hlavičkovém souboji.

83
    A poslední střídání v zápase na hřiště se na posledních pár minut podívá Alex Schalk za jednoho ze střelců v dnešním zápase Anthonyho Lurlinga.

83
    A domácí hráči natlači Rouwecaara i s míčem za brankovou čáru. Rozhodčí píská nedovolený zákrok.

82
    Roh po trestném kopu.

81
    Žlutou kartu dostává hostující Hadouir za faul na domácího Türka.

81
    Dobrá střela ze střední vzálenosti od Meewise. Rouwecaar chytá.

80
    Vykopávají hosté z vlastní poloviny po faulu na Buijse.

78
    Ze hřiště odchází Mats Seuntjes a nahrazuje jej Gilissen.

77
    Nwofor se otáčel s míčem ve vápně, ale Botteghin jej ubránil.

77
    Türk se snažil projít středem hřiště, hostující Gudelj mu však odkopl míč do zámezí.

75
    Opět však snažící se Cullen, který prošel až do vápna soupeře, ti zahráli jen do autu. Je z toho vhazování.