Liége – Cercle 2:1 (kon.)
Standard Liége
2:1 (1:0)
Cercle Bruggy KSV
cz Piatok 26.10.2012, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická Jupiler Pro League

89
    I domácí střídají, odchází Bulot, přichází Buzaglo.

88
    Poslední střídání v sestavě Cercle Bruggy, ze hřiště odchází dnes "neviditelný" Iačtčuk, kterého nahrazuje Smolders.

79
    Další střídání na straně domácích, odchází Gonzalez, přichází Ajdarević.

73
    První střídání v sestavě domácích, ze hřiště je stažen skvěle hrající Ezekiel, místo něho nastupuje Michy Batshuayi.

62
    ...a pouze za cenu faulu musí zastavovat Bakenga hostujícího Cornelise. Bohužel pro domácí, tento faul rozhodčí ocenil žlutou kartou.

61
    Frederic Bulot skvěle hlavičkuje, reflexivní zákrok Verbista, který má nyní plné ruce práce!

58
    Další střídání na straně hostů, ze hřiště sprintuje Kristof D'Haene, kterého nahradí Michael Uchebo.

56
    Standard právě vstřelil branku!

Výborně kopnutý rohový kop, na který si nejlépe naskakuje IGNACIO GONZALEZ a vrací tak domácím vedení! To je ledová sprcha pro doposud dobře hrající hosty.

46
    Hosté o přestávce střídají, do druhého poločasu již nenastoupí Rocha, kterého nahradil Bakenga.

46
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!

Fantastický start hostů do dtuhého poločasu.. tři přihrávky, na jejichž konci byl EIDUR GUDJOHNSEN, který dává gól pod nohy padajícího Kawashimi...

29

Domácí IMOH EZEKIEL dostává domácí do vedení, když se po rohovém kopu dokázal prosadit v hlavičkovém souboji s hostujícím Wilsem a překonává Verbista v bráně hostů.

6
    Faul hostujícího Wilse an Ezekiela, domácí budou zahrávat standartní situaci ze vzdálenosti jednatřiceti metrů z levé strany... Van Damme na zadní tyči hlavičkuje a Verbist v bráné hostů jen reflexivně vyráží! To byla obrovská šance domácích!