Inter – Partizan 1:0 (kon.) | Dnipropetrovsk – Neapol 3:1 (kon.) | Liverpool – Machačkala 1:0 (kon.)
Liverpool FC
1:0 (0:0)
Anži Machačkala
Štvrtok 25.10.2012, 21:05 • Anfiel Road • Európska liga

Druhý polčas začal ešte väčším tlakom Liverpoolu a po šanci Škrteľa, ktorý mieril do stredu a prevetral rukavice Gabulova nedal ani Gerrard hlavou, takže sa do lopty oprel Downing a otvoril skóre parádnou strelou. Anži sa k zakončeniu dostávala spoadicky a preto chcel zvýšiť vedenie Suarez, ale jeho strele chýbali centimetre. Hostia pohrozili až v 69. minúte, to sa prudkou strelou prezentoval Eto´o, lenže Jonesa neprekonal. V závere nedal ani Traoré a Gerrard mieril bombou nad. Neskôr ešte skúšal vyrovnať Carcela, ale tesne minul. Duel tak o jeden gól vyhral Liverpool a treba povedať, že zaslúžene. Vypracoval si mnoho šancí a jednu premenil. Hostia sklamali a tak to je v skupine veľmi zamotané. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. Najbližšie sa vidíme pri stretnutí Freiburg - Dortmund v sobotu o 15:30. Dovtedy dopísania. (22:55:07)

90+3
    Eto´o sa usmieva, ale zápas sa pomaly končí a jeho tím dnes zrejme už nezíska ani bod.

90+3
    Plynú posledné sekundy a brankár Gabulov napálil len do autu.

90+3
    ...ale to im nevyšlo, Eto´o sa k lopte nedostal.

90+3
    Nákop do vápna pre Anži...

90+2
    Jones šance hostí vyriešil odkopom ďaleko od svojej brány.

90+2
    Suarez sa k zakončeniu po akcii Assaidiho nedostal.

90+2
    Dostanú sa ešte Hiddinkovci k nejakej šanci, príde prípadné vyrovnanie? Mnoho času im už neostáva.