Třinec – K. Vary 7:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 2:3 (po s.n.) | Chomutov – Pardubice 2:5 (kon.)
Berani Zlín – Vítkovice 2:3 (po s.n.) | Kladno – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Sparta Praha – Liberec 3:1 (kon.)
po s.n.
Berani Zlín
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Utorok 23.10.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

53:46
    A počet hráčů na ledě se nám srovná. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

53:13
    Marek Malík (VIT) 2 min podražení.

37:18
    Na trestné lavici Vítkovic jsou momentálně čtyři hráči Vítkovic. Obránce Karol Sloboda (VIT) 2 minuty krosček.

36:01
    Vítkovice si zakládají na veliký problém. Jako třetí usedne na trestnou lavici z celku hostí Marek Malík (VIT) 2 min sekání. Zlín má tedy dlouhou výhodu přesilovky pět na tři.

35:31
    Zlín bude hrát necelé dvě minuty přesilovku 5na3, Ondřej Roman (VIT) 2 minuty za sekání.

35:20
    Denis Rehák (VIT) 2 minuty za nedovolené bránění.

28:32
    Michal Barinka (VIT) 2 minuty za nedovolené bránění.

21:51
    Petr Leška (ZLN) 2 minuty za podražení.

13:39
    Další vyloučení, tentokrát ze strany domácích. Za podražení vyfasoval dvě minuty Filip Čech. Vítkovice tak okusí výhodu přesilové hry.

10:41
    Denis Rehák (VIT) za brankou atakoval Köhlera a bude za to pykat. 2 minuty za držení.

7:54
    Vítkovice se v oslabení dostaly do dobré šance a vybojovali si vyloučení. Klimek obkroužil zlínskou klec a Sedláček nestíhal, tudíž mu nezbylo nic jiného, než vítkovického útočníka podrazit. Trest za zlínského brankáře odsedí Zdeněk Okál (ZLN)

7:07
    První vyloučení dnešního zápasu. Ondřej Šedivý (VIT) si odsedí dvě minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 29. Kubiš (Holík, Linhart), 42. Čajánek (Ondráček, Matějíček) - 3. Huna (Štencel), 16. Svačina (Sloboda), 65. Šedivý

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Horák, Kotvan, Linhart, Matějíček, Tesařík, Urbanec - Balaštík, Čajánek, Čech, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Okál, Ondráček, Veselý.

HC Vítkovice Ridera: Málek - Barinka, Kovář, Malík, Rehák, Sedlák, Sloboda, Štencel, Voráček - Burger, Hlinka, Huna, Klimek, Kucsera, Roman, Strapáč, Svačina, Szturc, Šedivý, Ujčík, Walker.

Rozhodca: Hribik, Jeřábek - Čech, Dřínovský