Královo Pole – Dukla 26:22 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 37:24 (kon.)
HCB Karviná
37:24 (17:11)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 20.10.2012, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Domácí Karviná ukázala svoji sílu a porazila Kopřivnici o třináct branek. Hosté bojovali, nastříleli 24 branek, ale na svého soupeře neměli. Loučí se s vámi David Schlegel po telefonickém on-line přenosu a z druhého konce telefonu potom Ivo Dudek, kterému velmi děkujeme za spolupráci. (37:24) (19:30:04)

60
    Konec zápasu. (37:24) (37:24)

60
    Hojník střílel po uplynutí času sedmičku a technickou střelou se prosadil a dává zápasu konečnou podobu 37:24. (37:24) (37:24)

60
    Po hezké kombinaci, kdy ho spoluhráči pěkně uvolnili, skóroval z brankoviště Ondřej Meca. (37:23) (37:23)

60
    Začala poslední minuta zápasu. (36:23) (36:23)

59
    Krásně se na brankoviště uvolnil Gřes a překonal Piška. Je to opět o třináct branek. (36:23) (36:23)

58
    Roman Meca dostává dvě minuty, hosté budou hrát přesilovku. (36:22) (36:22)

58
    Hosté okamžitě proráželi a domácím se podařilo ještě skórovat, když se trefil Jan Užek. (36:22) (36:22)

58
    Chytrou střelou ze země dává další gól Roman Meca. (35:22) (35:22)

58
    Z rychlého útoku se trefil Krejčiřík a snižuje. (34:22) (34:22)

57
    Proskokem se prosadil hostující Jan Gřes. (34:21) (34:21)

57
    Opět střelou z dálky, zhruba z 10 metrů se v oslabení prosadil Ondřej Meca. (34:20) (34:20)

56
    Střelou z dálky se prosadil Bukovský, hosté ztrácejí ještě třináct branek. (33:20) (33:20)

56
    Radim Chudoba (KAR) dostává dvě minuty za úmyslnou hru nohou. (33:19) (33:19)

55
    Roman Meca se prosazuje přes kopřivnickou obranu. (33:19) (33:19)

55
    Nakonec rozhodčí už zvedli ruku, ale hostům se přece jen podařilo skórovat. (32:19) (32:19)

54
    Hosté hrají pasivně, nemohou se v útoku prosadit. (32:18) (32:18)

53
    Petrovský střílí další branku domácích. (32:18) (32:17)

52
    Hostující Bukovský se prosadil v oslabení a snižuje. (31:18) (31:17)

52
    Ondřej Meca skóruje a byl při tom faulován. Hostující Krejčiřík si jde odpočinout na dvě minuty. (31:17) (31:18)