Žilina – Nitra 2:3 (po s.n.) | B. Bystrica – Martin 3:2 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:3 (kon.)
Trenčín – Skalica 4:2 (kon.) | Piešťany – Košice 2:3 (po s.n.)
po s.n.
MsHK Žilina
2:3 (0:0, 1:2,1:0)
HK Nitra
Piatok 19.10.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

59:40
    Tesne pred koncom poslednej minúty si domáci počínali nedovolene! Vosátko krváca a domáci Ďuriš inkasuje 2+2 minúty! Obrovská výhoda hostí tesne pred koncom rozhodnúť!

50:43
    Tak vylúčení je teraz ako húb do daždi, na dve minúty si ide sadnúť aj Vosátko a vlci budú hrať výhodnú presilovku 4 proti 3!

50:19
    Dve minúty pre Petra Koniga, hrať sa bude štyria proti štyrom.

49:50
    Domáci budú hrať chvíľu len v trojici, Rúfus dostáva za Krošček dve minúty!

48:04
    Kokavec oslabuje Žilinu, dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

42:39
    Ale domáci sa znova previnili faulom, Tibor Varga ide na dve minúty za držanie na lavicu hanby. Znova sa bude hrať chvíľu 4 proti 4.

40:50
    Sily na ľade sa predčasne vyrovnajú. Za hlúpy faul si ide na trestnú lavicu sadnúť Martin Segľa, ktorý dostal dve minúty.

36:30
    Bene leží na ľade, pretože ho fauloval Devečka, ktorý si odsedí dlhých päť minút! Ten navyše dostal aj osobný trest do konca zápasu. Presilovka hostí.

25:30
    Podrazenie si pripísal Važan, ktorý ide na dve minúty na lavicu hanby. Presilovka Nitry.

23:40
    Vzájomné vylúčenie na oboch stranách, na dve minúty si putujú faul odsedieť Lažo i Mašlonka.

21:27
    Nitrania síce dostali puk za Laca a ten bol prekonaný, avšak ešte pred tým sa faulom previnil Tománek a ten fauloval zhruba o sekundu skôr ako padol gól. Tománek dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

15:17
    Lažo skončil na zemi, pretože ho fauloval Trefnný a sily na ľade sa vyrovnajú.

13:53
    Prvé vylúčenie aj na domácej strane. Dve minúty si ide odsedieť Harant.

11:06
    Prvé vylúčenie v zápase, po útočnom faule ide pykať Kadura za podrazenie na dve minúty.

Patrik Kelemen

Góly a asistencie: 24. Važan (Rúfus, Sýkora), 52. Škoda (Harant, Lažo) - 27. Mašlonka (Chrenko), 39. Kováčik (Konig, Chrenko), 65. Chrenko (sn)

MsHK Žilina: Laco (Mikoláš) - Rúfus, Harant - Brcko, Devečka - Dlouhý, Leško - Niník, Sekáč - Kokavec, Troliga, Varga - Krajči, Škoda, Lažo - Važan, Ďuriš, Sýkora - Horanský, Valášek, Drevenák.
    HK Nitra: Valent (Žigárdy) - Trefný, König - Ordzovenský, Vosátko - S.Hudec, Rais - Kuzma, Árvay - Kováčik, Chrenko, Segľa - Mašlonka, Stümpel, Tománek - Podstavek, Hamrák, Kadura - Pupák, Bene, Kmeč.

Rozhodca: Koch - Baluška, Korba