Kladno – Vlašim 5:3 (kon.) | Plzeň – Jindřichův Hradec 5:4 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 4:2 (kon.)
Karviná – Jihlava 1:6 (kon.)
HBC Kladno
5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
HBT Vlašim
cz Nedeľa 14.10.2012, 10:00 • Městská hokejbalová arena • CROSSDOCK extraliga (CZ)

A je po všem, domácí Kladno dnešní zápas jednoznačně ovládlo. Já se s Vámi loučím. (11:47:26)

45:00

44:06
    Vlašim vstřelila branku! Přeci jen se jim to povedlo, střelu Bartejse vyrazil Jirotka jen před sebe a LIBOR SLANINA, odražený míček napálil do sítě.

42:58
    Domácí hosty z Vlašimi k ničemu vážnějšímu nepouštějí. Byť poslední minuty drží míček více hosté.

41:47
    Až teď za cenu zakázaného uvolnění.

41:20
    Hosté se nastěhovali do pásma domácích, Kladnu se nedaří vyhodit.

39:25

38:17
    Míček na střídačce domácích.

37:19
    Vyloučen domácí Kudela na 2 minuty za podražení.

36:14
    Vhazovalo se před Miklem, ostře pálil Šrámek a míček z pod brankáře dostrkal míček do brány PETR OGURČÁK.

35:25
    Z modré to zkusil Příhoda, ale na Mikla si nepřišel.

34:02
    Rozehru Vlašimi vystihl Šrámek, běžel sám na Mikla, ten se zaskočit nenechal.

33:24
    Zakázané uvolnění Vlašimi.

31:43
    Kladno se natlačilo dopředu, první rána šla mimo a druhou lapil Mikl.

30:27

30:01

Kladno početní výhodu na konci třetiny už nevyužilo. Avšak během třetiny své vedení navýšilo na rozdíl dvou branek.

30:00

28:16
    Vyloučen hráč hostí Střeska na 2 minuty za hru vysokou holí

27:37

Pišťa

Góly a asistencie: 8. Nedvěd (Příhoda), 11. Nedvěd, 17. Slanina (Bartejs Jan, Janáček), 23. Ogurčák, 23. Hnízdil D. (Příhoda), 37. Ogurčák (Šrámek) - 1. Špale Martin (Dušek Pavel, Bartejs Jan), 45. Slanina (Bartejs Jan)

HBC Kladno: Jirotka -Schneider, Kudela, Dědič, Soukup, Nedvěd, Čermák, Kouba, Resthar, Hnízdil, Štěpánik, Příhoda, Šícha, Ogurčák, Šrámek, Pražák, Šíma, Nosek, Protiva
    HBT Vlašim: Mikl - Straka, Číčatka, Mýdl, Kříž, Špale, Kieler, Střeska, Janáček, Bartejs, Slanina, Dušek, Topolánek, Šindelář, Hudeček, Horák, Juráček

Rozhodca: Havelka, Řezníček