Ústí n/L – Litoměřice 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Nedeľa 14.10.2012, 16:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

51:28
    Dušan Žovinec (LTM) oslabuje svůj tým a snižuje naděje na vyrovnání. Obránce bílomodrých vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem trestných minut v letošní sezóně za LTM: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:3, navíc Lapšanský (LTM) 10 min. OT [NESP].

43:51
    Stadion se bude muset po dobu deseti minut obejít bez svého klíčového hráče, který vypracoval zatím jedinou branku hostů. Adam Lapšanský (LTM) vyfasoval totiž desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Celkem trestných minut v letošní sezóně za LTM: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:2, navíc Lapšanský (LTM) 10 min. OT [NESP].

40:42
    Šance na vyrovnání pro hosty. Lukáš Špelda (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem trestných minut v letošní sezóně za ÚL: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:2.

37:42
    První početní výhodu si zahrají i Lvi. Jakub Kolář (LTM) obdržel menší trest za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem trestných minut v letošní sezóně za LTM: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

28:15
    Domácí se z nedisciplinovanosti neponaučili, Stadion si opět zahraje v početní převaze. Menší trest inkasoval Tomáš Sýkora (UNL), a to za sekání.

Celkem trestných minut v letošní sezóně za ÚL: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

25:25
    Tentokrát už přesilovka k vidění bude, možnost zahrát si ji budou mít Litoměřice. Dvouminutovým trestem za vysokou hůl potrestán Zbyněk Sklenička (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

22:09
    První vyloučení v utkání, přesilovou hru si ale nezahraje nikdo. Hrát se bude čtyři na čtyři, neboť jsou vyloučeni:

Miloslav Čermák (UNL) - menší trest za hrubost (v sezóně celkem 8 TM);
    Jan Veselý (LTM) - menší trest za hrubost (v sezóně celkem 6 TM).

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 8. Kovář (Poživil, Smetana), 34. Sklenička (Sýkora, Brož), 48. Laš (Daniel Boháč), 48. Roubík - 28. Martinka (Lapšanský)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - L. Poživil, Smetana, Grin, Holomek, Vl. Brož, Špelda, F. Pavlík, Vobořil - R. Kovář, Roubík, Rod - J. Kloz, Hess, Handlovský - Sklenička, T. Sýkora, M. Čermák - P. Přeučil, Daniel Boháč, Laš. Trenéři: Jaromír Šindel, Jiří Mička, Tomáš Mareš.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sedláček) - Martinka, Toman, Žovinec, Veselý, O. Kříž, J. Evan, Husák, Jakub Kolář - A. Lapšanský, Gerhát, Kafan - Rudovský, Jaroslav Hašek, M. Novák - Mrňa, Slížek, Šinágl - M. Tvrzník, Žálčík, Antončík. Trenéři: Milan Vrzal, Daniel Tvrzník.

Rozhodca: Zubzanda - Kreuzer, Polonyi

Diváci: 3 120