Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Liberec – Brno 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Slovácko 2:1 (kon.) | Ostrava – Plzeň 2:1 (kon.) | Slavia – Příbram 3:0 (kon.)
Hr. Králové – Teplice 2:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Sparta Praha 2:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:1)
FK Jablonec
cz Pondelok 08.10.2012, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga (CZ)

Domácí nakonec obrací utkání a po dvou vstřelených gólech ve druhém poločase nakonec vítězí v tomto utkání a připisuje důležité tři body! (15:00:28)

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

86
    Dynamo právě vstřelilo branku!

VANĚK DANIEL doráží míč do brány Jablonce po dobře kopnutém přímém kopu domácích a Dynamo otáčí zápas!

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby, domácí pokračují ve zlepšeném výkonu. Střílející Kaladzhzyan pálí pouze do dobře postaveného hráče Jablonce.

84
    Rohový kop hostů odvrací Novotný.

83
    Ze hřiště odchází Linka, přichází Lukáš Barcuch.

82
    Výborně technicky zahrává Kaladzhzyan ve vápně hostů, k míči se dostal Čadek, pálí, brankář opět s námahou vyráží!

81
    Pěkná střela z kopačky střelce jediné branky domácích, Václava Čadka, Fendrich pouze vyráží před sebe, tam jsou ale pouze obránci Jablonce.

80
    Domácí v posledních dvaceti minutách lepší, zpřesnili hru, ale chybí finální přihrávka před bránu.

79
    I v dresu hostů se střídá, odchází Štemberk, přichází Štěpánek Petr.

75
    V domácí sestavě další změna, odchází Hronec a přichází Patrik Dvořák.

74
    Další zajímavý centr na Čadka, u míče byl opět dříve Fendrich.

73
    Hosté připravují střídání.

71
    Míč však z kopačky Radoucha končí ve zdi...

70
    Faul na hranici vápna. Šance pro Dynama.

67

Krásná kombinace domácích, po pěkné přihrávce Vaňka si naběhl do vápna VÁCLAV ČADEK a křížnou střelou prostřelil Fendricha.

66
    Střela domácího Kaladzhzyana, míč však končí vysoko nad...

63
    Domácí mají problémy s rozehrávkou, hosté dobře napadají.

62
    I hosté střídají, ze hřiště odchází střelec branky a velice dobře hrající Just, přichází Skwarczek.

57
    Odchází Petráň, kterému se dnešní zápas příliš nepovedl, přichází Martin Slavík.

53
    Haurdič poslal o trochu delší přihrávku nabíhajícímu Linkovi, ten už pouze skluzem střílí míč do boční sítě Dynama.

52
    Výborná hra střelce jediné branky, Josefa Justa, který si poradil s obráncem Dynama, ten ale nakonec skluzem hostujícího hráče zastavuje.

51
    Praporek asistenta zastavuje útočnou akci hostů.

49
    Hosté zahrávají rohový kop.

48
    Petráň neprotlačit přihrávku na nabíhajícího Vaňka, hosté měli štěstí!

47
    Hosté zahrávají přímý kop, nejvýše vyskočil Vokatý.

46

Domácí o poločase střídají, ze hřiště odchází opora z "A-týmu", Halama a místo něho přichází Jiří Novotný.

Na hřiště nastupují hráči obou týmů, druhý poločas každým okamžikem začne!

Skončil první poločas, ve kterém byl lepší Jablonec, který zatlačil domácí tým několikrát v průběhu poločasu na jejich polovinu a před Vokatého létal jeden centr za druhým.

Z tohoto tlaku vytěžili hosté jen jeden gól, uvidíme, zda přidají v tom druhém další nebo zda se domácímu Dynamu podaří vyrovnat, případně otočit stav utkání.

Sledujte dál náš on-line přenos! Druhý poločas začne přibližně ve 14:10 hodin.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

44
    Šance domácích, Petráň šel sám na couvajícícho Vaníčka, nakonec jen přihrával na Vaňka, přihrávka však byla nepřesná, stejně jako další pokus o přihrávku zpět od Vaňka.

42
    Hosté před koncem poločasu tlačí domácí, ti se brání odkopy, ale branka v domácí síti visí "na vlásku".

39
    Sám před brankářem byl domácí Vaněk, po předchozím pěkném centu, ale Fendrich byl u míče dřív.

38
    U míče hosté, jejichž hra je přece jenom o něco přesnější. Domácím často kazí a ztrácí tak důležité míče.

36
    "Na výlet" se vydala posila z "A-týmu" Halama, dokázala odcentrovat, ale Petráň byl výborně ubráněn.

35
    Další šance hostů, tentokrát byl u míče dřív domácí golman, než Štemberk.

33
    Jablonec právě vstřelil branku!

Po dokonalém rozebrání domácí obrany se prosazuje ve vápně zcela volný JOSEF JUST a dává první branku utkání.

32
    Vaníček (JAB) se po ošetření vrací do hry.

32
    Haurdič rozehrává přímý kop z 35 metrů, nakonec je z toho přímé ohrožení branky Dynama, střela však postrádala razanci, Vokatý chytá.

30
    Další zraněný, tenrokrát v sestavě Jablonce - Aleš Vaníček. Šlo o hlavičkový souboj, nezaviněný faul ze strany Dynama.

29
    Faul na polovině, rozehrává Dynamo.

29
    Rakovan centroval z první, nepřesně.

27
    Další výborný zákrok Halamy - tentokrát vystihl pas Jablonce a zahrál do autu.

26
    Vykopávat bude domácí golman Vokatý.

26
    První rohový kop hostů.

25
    Skrumáž před brankou, míč končí za čarou, rozehrávat bude Fendrich.

25
    Rakovan vybojoval další rohový kop.

24
    Nic z toho pro domácí, hosté u míče.

Další rohový kop, znovu zahrává Rakovan.

22
    I druhý rohový kop odvrací výborně hlavičkující obránce Jablonce. Dynamo ale u míče v blízkosti branky Jablonce.

21
    Odvrací Simerský, roh se opakuje.

21
    Domácí Rakovan zahrává první rohový kop domácích.

21
    Avizované střídání v domácím dresu - zraněného Cihláře nahradil Radouch.

19
    První střelecký pokus domácích, pálil Petráň, brankář Fendrich připraven a chytá.

18
    Další zraněný hráč na straně domácích, tentokrát to je vážnější - jen za pomoci kustoda odkulhal ze hřiště Cihlář, domácí připravují další střídání.

16
    Akci hostů pekazil dalším dobrým obranným zákrokem Halama...

14
    Pěkný centr hostů, ve vápně hlavičkuje Štemberk, naštěstí pro domácí minul....

13-
    Střídání Dynama, odchází lehce zraněný Němec, přichází Daniel Vaněk.

12
    Utkání stále bez branek, hra je nyní vyrovnavná. Připravuje se střídání na domácí strně.

10
    Petráň ztrácí míč v blízkosti vápna Jablonce, hosté rozehrávají.

9
    Před Cihlářem odkopává Šídlo, Jablonec ubránil první útočnou akci domácích.

7
    Ofsajd přerušuje akci hostů.

6
    Faul Petráně, hosté zahrávají volný kop.

6
    Domácí vyrovnávají hru, přesto stále častěji u míče hosté.

3
    Dobrý zákrok Rakovana, hosté zatím aktivnější.

2
    Na domácího golmana se řítili Just a Štemberk, výborně se domácí stihli vrátit.

1
    Výborný obranný zákrok Halamy.

1

SK Dynamo Č. Budějovice: Vokatý - Novák, Rakovan, Petáň, Kaladzhzyan, Hronec, Halama, Čadek, Hanzlík, Cihlář, Němec

FK Baumit Jablonec: Fendrich - Haurdič, Šídlo, Pavlata, Just, Vaníček, Vukadinovič, Linka, Štemberk, Helm

Rozhodčí: Pechanec - Řezáč, Urban.

Vítejte u on-line přenosu utkání 11. kola Juniorské ligy mezi týmy Dynamo České Budějovice - FK Jablonec.

Domácí hráči budou jistě chtít "pomstít" kolegy z "A-týmu" a získat tři body, hrajou v domácím prostředí a musí odčinit nepříjemný debakl z Příbrami. Ale pozor - Jablonec, i když v předchozím utkání prohrál na hřišti Slovácka, si v tomto ročníku Juniorské ligy vede více než dobře! V tabulce ligy mu patří třetí místo, jen vinou horšího skóre, neboť druhá Mladá Boleslav má stejně bodů!

Dynamu patří místo dvanácté, ovšem v posledních domácích zápasech dokázalo vždy bodovat, tak uvidíme, jak tomu bude dnes. Poprvé v tomto ročníku bude hrát domácí utkání v jiném prostředí, když se z hlavního stadionu klubu na Střeleckém ostrově, "stěhuje" do tréninkového centra Na Složišti.

Sledujte náš on-line přenos z tohoto utkání!