Plzeň – Kopřivnice 37:25 (kon.) | Karviná – Královo Pole 29:29 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
37:25 (16:15)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 06.10.2012, 18:00 • Městská sportovní hala Plzeň, Lokomotiva • Chance Extraliga mužů (CZ)

Já se s vámi loučím z městské sportovní haly v Plzni a přeji pŕíjemný zbytek víkendu. (37:25) (19:27:25)

Je za námi utkání pátého kola házenkářské extraligy, ve kterém domácí Talent M.A.T. Plzeň rozdrtil KH Kopřivnici. Domácí táhl za vítězstvím hlavně Roman Bečvář, který vstřelil 11 branek, Linhart, autor deseti gólů, a gólman Motlík, který hlavně ve druhé části předvedl výborný výkon. Hosté drželi s Talentem krok do konce prvního poločasu, pak ale začali ztrácet a nakonec zcela odpadli. (37:25)

60
    Konec zápasu. (37:25) (37:25)

60
    Sedmičku sice Šmíd chytil, ale Veřmiřovský chytil odražený míč a zamířil přesně. (37:25) (37:25)

60
    Ještě tu je sedmička pro hostující celek. (37:24) (37:24)

59
    Velká paráda v podání Linharta, který při úniku vstřelil svůj desátý gól, když dokonale zmátl gólmana a míč do branky hodil za svými zády. (37:24) (37:24)

59
    A Michal Tonar okamžitě využil početní výhodu ke vstřelení svojí páté branky v utkání. (36:24) (36:24)

59
    Jiří Gřes se pustil do Šindeláře a je vyloučen na dvě minuty. (35:24) (35:24)

58
    Hosté zpackali svůj protiútok, naopak Bečvář se neukvapil a na druhé straně byl faulován. (35:24) (35:24)

58
    Do branky Plzně zamířil Šmíd místo Motlíka. (35:24) (35:24)

57
    V rychlém sledu domácí nezazmatkovali a využili rychlého brejku, na druhé straně ale v podstatě ihned snižoval Střelec. (35:24) (35:24)

56
    Plzeň se může ve druhé půli spolehnout na gólmana. Radek Motlík přidal další úspěšný zákrok a zatím tak dostal jen osm branek ve druhém poločase. (34:23) (34:23)

56
    Domácí Linhart vyloučen na dvě minuty. (34:23) (34:23)

55
    A teď Tonar po samostatném úniku přidává už svůj čtvrtý gól v utkání. (34:23) (34:23)

54
    Michal Tonar se odhodlal ke střele z dálky a mířil pŕesně do horního růžku branky. Plzeň poprvé vede o deset branek! (33:23) (33:23)

54
    Stanislav běžel úplně sám na Motlíka, ale trefil jen tyč jeho branky. (32:23) (32:23)

53
    Tonar navyšuje i v oslabení náskok Plzně o další branku. (32:23) (32:23)

52
    A ten hezkou akcí zakončil Petr Linhart další gólem. (31:23) (31:23)

51
    Strýc vybojoval faul a tak domácí budou pokračovat v útoku. (30:23) (30:23)

51
    Martin Střelec snižuje opět na rozdíl sedmi branek. Na dvě minuty navíc vyloučen nejlepší střelec domácích, Roman Bečvář. (30:23) (30:23)