5:10 (1:1,2:3, 2:6))
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Piatok 05.10.2012, 19:03 • MSH Havířov • Livesport Superliga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vítejte u on-line přenosu utkání 5. kola mužské florbalové ligy mezi regionálními sousedy - Torpedo Pegres Havířov a 1. SC WOOW Vítkovic!

Budeme tak sledovat jíž devětačtyřicáté derby domácích s Vítkovicemi! Favoritem jsou hosté, kteří mají ve svém kádru i odchovance Havířova, Filipa Heczka, jsou v tabulce folrbalové extraligy na čtvrtém místě, když ze čtyř utkání dokázali tři vyhrát a pouze jedno prohráli.
    Domácí jsou zatím na místě devátém, když jediný bod získali za prohru v prodloužení... jinak zbylé tři zápasy prohráli.

Jak tento souboj mezi dvěma rivali, který bude jistě patřit k tahákům kola, dopadne, sledujte v našem on-line přenosu!

Torpedo Pegres Havířov: Laja (Krupa) - Bajgar, Suszka, V. Peřka, Varta, Vydra - Zemánek, Juhaňák, Plášek, Starostka, Jurčík, Čontoš, Mertha, Fliega, Mattivi, Firda, Kowal, Kožušník, Bezděčík Pavel

1. SC WOOW Vítkovice: Souček (Ciompa) - Heczko, Kološ, Hubálek, Suchánek, Tokoš - Kubečka, Švajný, Řezanina, Šebesta, Hájek, Matejčík, Jankulár, Matúš

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka.

Vítejte u on-line přenosu z utkání florbalové extraligy, oba týmy jsou již nastupují, utkání každým okamžikem začne!

00:01

01:00
    Zatím vidíme opatrné utkání.

02:20
    První roh zahrávají hosté. Domácí situaci zvládli.

02:56
    Domácí Kožušník střílí na branku hostů, střela však míjí Součkovu branku.

05:13
    Torpedo se ale zatím nedostává do bezprostřední blízkosti brány hostů.

06:25
    Rozhodčí přerušují útok Torpeda, hrát budou Vítkovice.

08:35
    Hosté nebezpečně střílí na domácí branku, výborný zákrok domácího golmana!

08:40
    Vyloučen hráč Vítkovic Lukáš Hrubý - sekání.

09:05
    Havířov právě vstřelil branku!

Vidíme prv ní branku utkání, přesně střílí PAVEL KOŽUŠNÍK a domácí využívjí přesilovou hru! Asistence: Varta.

10:38
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Hostům netrvalo dlouho a vyrovnávají stav utkání! Přesně střílí ARTIN TOKOŠ! Asistence: Kološ.

11:23
    Hosté v další šanci, závar před brankou ale domácí obrana zvládá a Torpedo se pokouší o rychlý útok.

12:04
    Hosté teď hodně zariskovali v rozehrávce, naštěstí pro ně, situaci zvládli.

13:00
    Hraje se za brankou domácího gólmana, domácí se musí bránit tlaku Vítkovic.

14:15
    Torpedo Havířov se stále usilovně brání, hosté hrají, po vstřelené vyrovnávací brance, velice dobře!

15:35
    Vojtěch Peřka (HAV) nyní výborně napadá rozehrávajícího hostujícího hráče, nakonec však prochází přesná přihrávka a hosté znovu útočí.

16:30
    Kulisu utkání zatím dělají především fanoušci Vítkovic. Ti domácí nejsou téměř slyšet. Vypadá to, jako by se hrálo ve Vítkovicích, nikoliv v Havířově.

17:30
    První třetina, která průběhem hry patřila hostům se pomalu chýlí ke konci. Domácí se téměř celou dobu pouze brání.

18:05
    Útočná kombinace nakonec skončí u domácího gólmana, ale je to již další ohrožení brány ze strany výborně hrajících Vítkovic!

18:25
    A budeme svědky druhého vyloučení v utkání, trest si odchází odpykat Filip Hečko - vrážení.

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny, domácí mají stále výhodu jednoho hráče, podaří se jim vstřelit gól "do šatny"?

20:00

Poslední střela první třetiny z hokejky domácího Starostky byla zblokována Filipem Heczkem, což jen podtrhuje průběh utkání. Domácím se nedaří zakončovat své akce, hosté byli v první třetině lepší.

Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně v 19:41 hodin!

Oba týmy na palubovce, druhá třetina za pár okamžiků začne!

20:01

20:25

21:15
    Vítkovice vstupují do druhé třetiny tak, jak skončili první dějství - aktivním napadáním domácí rozehrávky a tlakem na branku.

22:20
    Vydra (HAV) se málem dostal k míčku při chybující rozehrávce hostů, to by byla velká šance!

23:39
    Bude se znovu vylučovat, vyloučen Čontoš (HAV) - nedovolené vrážení.

23:58

A hosté opět trestají, tentokrát bleskově proměňují svou přesilovou hru ve druhý vstřelený gól! Úspěšným střelcem DAVID MATÚŠ. Asistence: Suchánek.

24:53

Domácím se po pěkné kombinaci před brankou Vítkovic, podařilo prostřelit gólmana a vyrovnávají díky ONDŘEJI FIRDOVI! Asistence: Plášek.

25:22

A s góly se nám doslova roztrhl pytel - domácí otáčí díky přesné trefě PAVLA KOŽUŠNÍKA průběh zápasu a ujímají se poprvé v tomto utkání vedení! Asistence: bez asistence.

26:15
    Výborný zákrok domácího gólmana Laji! Vítkovice zvýšily obrátky a chtějí se vrátit do utkání.

27:40
    Suchánek (VIT) se snaží překonat domácího gólmana z dálky, střela však byla zblokována.

29:15
    Domácí brankář znovu pozorný, Torpedo rozehrává.

30:56
    Švajný teď "zlobí" obranu domácích, motá jednoho domácího obránce za druhým, šance pro Vítkovice však z toho není.

31:25
    Chyba v domácí rozehrávce, hosté prověřili Laju, ten opět pozorný.

32:05
    Další skvělý zákrok domácího golmana! To byla velká šance hostů!

33:06
    Sám na Součka postupoval domácí Bajgar, ten však tuto šanci výborně zlikvidoval!

35:27

A hosté srovnávají stav utkání, střelcem branky PATRIK SUCHÁNEK. Asistence: Hájek.

36:07
    Hostující Kološ střílí i z velké dálky, pokus to nebyl marný, brankář Laja měl zakrytý výhled!

36:29
    Další přesilovou hru sehrají Vítkovice poté, co domácí Michal Čontoš fauluje - nedovolené bránění.

38:29
    Domácí v plném počtu, toto oslabení dokázali ubránit, ač si hosté vytvořili velice dobré příležitosti ke vstřelení čtvrtého gólu!

38:42
    Vyloučení na obou stranách, na té domácí je vyloučen Ondřej Firda, na straně hostů Starostka.

39:45

Gól do šatny! Těsně před koncem druhé třetiny se prosazuje LUKÁŠ HÁJEK a vrací hostům vedení! Asistence: Suchánek.

40:00

Skončila druhá třetina, ve kterém jsme byli svědky celkem pěti branek, leč, ke smutku domácích fanoušků, více padaly do havířovské branky.

Hostům se podařilo dát gól patnáct vteřin před koncem třetiny, to by mohl být klíčový moment utkání!

Sledujte dál náš on-line přenos, třetí třetina začne přibližně ve 20:25 hodin.

Borci obou týmů již nastupují, třetí třetina začne za pár desítek vteřin.

40:01

40:21

To je start! Vítkovice dávají další branku, hráč utkání, PATRIK SUCHÁNEK, přesně umístěnou ranou z pravé strany překonává domácího brankáře a dává již svou druhou branku v utkání! Asistence: Heczko.

41:00
    V podstatě během posledních "hracích" třicetipěti vteřin vstřelili hosté dvě branky, o to důležitější, že padly na konci jedné a na začátku další třetiny! Domácím se bude tento stav jen velice těžko obracet.

42:05
    Vítkovice opět častěji drží míček na svých hokejkách, domácí se urputně brání.

44:00
    Opět rozehra hostů, domácí se dostávají do hry sporadicky.

44:47
    Po delší době opět ohrožení Součkovi (VIT) branky, gól však nepadl a vzápětí další střela, vítkovický golman ale pozorný!

45:15
    Překvapivá střela Hájka (VIT), Laja mává rukama a nakonec chytá!

46:25

Místy drtivý tlak přinesl Vítkovicím další branku, prosazuje se LUKÁŠ HRUBÝ! Asistence: Heczko.

44:28

Velký rozdíl ve hře i v technické dovednosti sledujeme nyní na palubovce havířovské haly! Domácí nejsou schopni založit útočnou akci, chybují a hosté z protiútoku dávají sedmou branku! Střelecky se poprvé v utkání prosadil LUKÁŠ ŘEZANINA. Asistence: Hájek.

44:28
    A sedmý gól v bráně bylo to poslední, co na hřišti prožil domácí golman Laja. Toho v bráně střídá Jakub Krupa.

48:45
    Hosté nyní přece jen uklidňují hru, již nejsou tak agresivní směrem dopředu, k míči se dostávají častěji i domácí.

50:40
    Domácí chybují při útočné akci, rozehrávat budou Vítkovice.

51:03
    Krásnou kombinační akcí se blýskli Vítkovice, přihrávku však nezužitkoval v dobré střelecké pozici Suchánek.

52:29

Dokonale rozebraná obrana byla nyní k vidění na hřišti, domácí nestíhají při bránění své svatyně a do prázdné brány zakončuje JAKUB HUBÁLEK. Asistence: Matúš.

53:04

Z rychlého protiútoku se po skvělé přihrávce brankáře Krupy individuálně prosazuje JIŘÍ JUHAŇÁK. Asistence: Krupa.

53:44
    Vyloučen hráč Vítkovic, Pavel Jankulár, domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Navíc dostává Jankulár desetiminutový trest za hrubost!

54:23

Domácím se povedlo zakombinovat v přesilové hře a výbornou střelou z "vrcholu" se prosazuje LUKÁŠ JURČÍK!

55:20
    Na tento zápas si do havířovské haly našlo cestu 375 diváků! Výborná návštěva, florbal v Havířově táhne!

56:30

Snahu domácích o zvrat v utkání rázně končí MARTIN TOKOŠ, který se střelecky prosazuje a dává devátou branku Vítkovic. Asistence: Hubálek.

57:34
    Pěkná individuální akce hostujícího Hájka, domácí golman pozorný.

57:49
    Na domácí straně vyloučen hráč Lukáš Jurčík za sekání.

58:00
    Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny, pravděpodobně i celého utkání. Podaří se hostům ještě vstřelit vytoužená "desítka"?

58:16
    Oddechový čas pro hosty.

58:16
    A je tu další vyloučení domácího hráče, to bude hodně těžké pro Havířov! Trest si odchází odpykat Ondřej Firda za hrubost.

58:58

Nedáš dostaneš - domácí se úspěšně bránili, dokonce měli možnost zakončení, když šel jeden z havířovských hráčů sám na brankáře, nedal a z rychlého protútoku dávají hosté vytoužený desátý gól. Úspěšným střelcem je DAVID MATÚŠ. Asistence: Suchánek.

60:00

Skončilo utkání 5. kola florbalové extraligy, ve kterém byli jednoznačně lepší hosté z Vítkovic, kteří dnes dokázali desetkrát překonat brankáře domácích a zaslouženě si odváží důležité body!

Hráčem utkání byl na straně Havířova zvolen Ondřej Firda, na straně Vítkovic, dle očekávání, Patrik Suchánek.

To je z dnešního přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou! (21:03:26)

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 10. Kožušník (Varta), 25. Firda (Plášek), 26. Kožušník, 54. Juhaňák (Krupa), 55. Jurčík - 11. Tokoš (Kološ), 24. Matúš (Suchánek), 36. Suchánek (Hájek), 40. Hájek (Suchánek), 41. Suchánek (Heczko), 47. Hrubý (Heczko), 45. Řezanina (Hájek), 53. Hubálek (Matúš), 57. Tokoš (Hubálek), 59. Matúš (Suchánek)

Torpedo Havířov: Laja (Krupa) - Bajgar, Suszka, V. Peřka, Varta, Vydra - Zemánek, Juhaňák, Plášek, Starostka, Jurčík, Čontoš, Mertha, Fliega, Mattivi, Firda, Kowal, Kožušník, Bezděčík Pavel
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Heczko, Kološ, Hubálek, Suchánek, Tokoš - Kubečka, Švajný, Řezanina, Šebesta, Hájek, Matejčík, Jankulár, Matúš

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka