Udinese – CFC Janov 0:0 (kon.) | Bergamo – Turín 1:6 (kon.) | Bologna – Catania 4:0 (kon.)
Cagliari – Pescara 1:2 (kon.) | Lazio – Siena 2:1 (kon.) | Palermo – Chievo 4:1 (kon.)
Sampdoria – Neapol 0:1 (kon.) | Inter – Fiorentina 2:1 (kon.)
Inter Miláno
2:1 (2:1)
ACF Fiorentina
Nedeľa 30.09.2012, 20:45 • San Siro • Talianska Seria A

Druhý polčas nepriniesol očakávanú ofenzívnu smršť, ktorú by sme po kontaktom góle Romula chceli. Veľa sa toho v tejto štyridsaťpätminútovke neudialo, o všetkom zrejme rozhodla druhá žltá karta pre Gonzáleza, ktorý oslabil svoje mužstvo a nedal tak priestor na lepšie výhliadky smerom aspoň k jedinému bodu. Fialky sa tak dopredu dostávali ťažko a keďže na dvojgólový rozdiel nezvýšil z veľkej šance ani Milito a potom ani v duhrj šanci, duel skončil výsledkom 2:1. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (22:39:59)

90+5
    Lopta prepadla na Toniho, lenže napokon ju nezasiahol a skončila v aute.

90+4
    Guarin videl žltú kartu, ešte je to priamy kop pre hostí, vo vápne je aj Viviano.

90+4
    Plynie posledná minúta stretnutia.

90+3
    ...Handanovič nebezpečnú loptu vo vlastnej päťke stiahol, aj keď krkolomne a akrobaticky.

90+3
    Hostia vybojovali rohový kop, takže možno teraz...

90+2
    Chystá sa záverečný nápor Montellovcov, je len otázne, či to Miláno dovolí.

90+1
    Handanovič dnes veľa práce vlastne nemal, teraz stiahol jednoduchú loptu.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.

89
    Loptu má v moci Miláno a tak to veľmi na vyrovnávajúci gól hostí nevyzerá.

88
    Jovetič zatiahol záchrannú brzdu a vidí žltú kartu.

88
    Nič z neho ale tím Vincenza Montellu nevyťažil.

88
    Mudingayi fauloval, bude to priamy kop pre jeho protivníka.

87
    Cez prehustený stred to veľmi nepôjde, hostia to dobre vedia.

85
    Je tu posledné striedanie Interu, z ihriska schádza Milito. Strieda ho Guarin.

85
    Či sa tak stane, uvidíme v posledných piatich minútach (+ nadstavený čas).

84
    Tak, máme pred sebou ešte pár minút stretnutia, ale zatiaľ to na vyrovnanie nevyzerá. Inter sa bude spoliehať na otvorenejšiu obranu súpera, do ktorej prípadne môže vlietnuť a rozhodnúť duel.