Olomouc – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 5:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Písek – Třebíč 0:1 (po s.n.) | Beroun – Jihlava 3:2 (po s.n.)
Most – Benátky n/J 2:3 (kon.)
po s.n.
IHC Králové Písek
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 29.09.2012, 17:301. liga (ČR)

Skončilo utkání, ve kterém byli úspěšnější Třebíčtí a odvážejí si o bod navíc, když jediný kdo dnes zaznamenal branku byl Milan Přibyl. Písek si po slibném výkonu připisuje pouze bod do prvoligové tabulky a tak musí body zbírat s jinými soupeři. Tímto se s vámi loučí Daniel Horažďovský a u dalších online přenosů, na shledanou. (19:59:26)

65:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    MILAN PŘIBYL rozhodl svým nájezdem o druhém bodu pro Třebíč.

Ferebauer také neproměnil a Třebíč tak může slavit.

Přibyl střelou na vyrážečku posílá horáky z Třebíče do vedení.

Semrád také neuspěl.

Jeho pokus byl spíše propagační, než aby mohl pomýšlet na úspěch.

Jako další pojede Ostřížek.

Jeho forehandový blafák nebyl úspěšný.

Jako první se rozjede Petruška.

Samostatné nájezdy začínají.

Rolba už sjela z ledu a nájezdy za malou chvíli začnou.

Bezbrankové utkání rozhodne až penaltový rozstřel.

62:39
    Šperger chtěl proniknout do útočného pásma, ale zastavila ho pozorná obrana Třebíče.

61:26
    Čiliak raději přidržel kotouč před Polodnou.

60:46
    Petráček chtěl vystřelit, ale jeho střela byla zblokována do rohu kluziště.

60:01

Skončilo šedesát minut atraktivní podívané, které však na množství šancí neukázali ani jednu branku. Nyní bude pětiminutové prodloužení, které rozhodne toto utkání.

60:00

59:26
    Nyní se láme chleba. Oba týmy chtějí vyhrát a jejich nasazejí je znát.

58:46
    Drtina zakládá další akci zpoza písecké branky.

58:32
    Slavík vyhodil netakticky na icing.

58:15
    Mazanec chytl Maroszovu střelu do lapačky.

56:50
    Kučerovu střelu Čiliak nejistě vyrazil za branku.

55:57
    Petruška pálil a chybělo málo ke vstřelení branky. Písek má nyní více ze hry jen se jim nedaří vstřelit branku.

55:45
    5/5.

55:18
    Sedláček se proháčkováva do šance, ale nezakončil.

53:15
    Další Kamešova střela skončila těsně vedle branky.

52:50
    Kamešova střela se také neujala, ale Písek zvyšuje tlak.

50:56
    Nyní se naskytlo okénko v obraně Písku. Dolníček pálil jen do připraveného Mazance.

50:10
    Semrádova střela nedolétla k bráně, byla zblokována.

50:07
    Icing Třebíče.

49:22
    Slavík opět v akci. Jeho bekhendová střela mířila na hruď Čiliaka.

48:24
    Třebíč se nyní chtěla ujmout vedební poté co dvakrát nebezpečně střílel Kaut, ale Mazanec byl na místě.

47:48
    Hra je nyní neurovnaná, nikdo ze soupeřů se nemůže dostat do tlaku.

47:07
    Boháč pálil od modré, ale jeho střelu dobře videěl Čiliak.

46:57
    Kotouč z hole třebíčských končí v prostoru střídaček.

46:52
    Zakázané uvolnění Třebíče.

46:49
    Strnad chtěl nahodit kotouč do útočného pásma, ale puk končí na tribuně.

45:58
    Ferebauer se ocitl sám před Čiliakem, ale jeho střela mířila pouze do náruče třebíčského brankáře.

44:56
    Drtina nyní převzal roli rozehrávače a každou píseckou akci režíruje on.

43:33
    Slavík vystřelil na Čiliaka, kterému kotouč vypadl z rukavice. K dorážce se však nedostal.

42:14
    Čiliak raději přikryl kotouč před dotírajícím Heřmanem.

42:02
    Zakázané uvolnění Písku.

41:19
    Slavík se natlačil před Čiliaka, ale s holí v jedné ruce ho nemohl překonat.

40:23
    Drtina pálil na Čiliaka, ten vyráží do ochranné sítě.

40:01

Druhá třetina se nesla v podobném duchu jako ta první. Oba týmy bojovali a sledovali jsme pohledný hokej.

40:00

39:45
    Tak pan rozhodčí dnes zřejmě od píseckých příznivců získá několik nových jmen potom, co poslal domácí do dvouminutového oslabení ve třech a nyní neodpískal tři sporné situace ve prospěch domácích.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:20
    Hra je přerušena, protože byla posunuta třebíčská klec.

37:33
    Třebíčtí ale stále pokračují ve svém náporu z přesilové hry a jen díky skvělému Mazancovi se skóre nehnulo na stranu Třebíče.

36:24
    Písek přečkal zřejmě to nejhorší co ho dnes v tomto utkání může potkat a nyní může odpovědět.

35:30
    5/5.

34:07
    4/5.

33:45
    Mazanec nyní spolu s obrannou předvádí neskutečné obranné zákroky. Zabránili jistým třem brankám.

32:44
    Kaut nedal z bezprostřední blízkosti. Přestřelil.

32:32
    Písečtí zatím odolávají, ale z obranného pásma se zatím nedostali.

32:07
    Kameš (PIS) - 2 minuty - hákování. Třebíč si zahraje dvouminutovou přesilovku 5 na 3.

31:30
    Růžička (PIS) - 2 + 2 + 10 minut - vysoká hůl, držení, nesportovní chování.

31:18
    Písečtí vyhodili puk do hlediště z obranného pásma, ale podle sudích došlo k teči, takže se pouze vhazuje v útočném pásmu Třebíče.

29:01
    Písek se konečně dočkal gólu, ale ten byl dosažen vysokou holí a tak nemůže být uznán.

28:46
    Drtina se několikrát pokoušel překonat Čiliaka, ale nevizrál na něj.

28:03
    Fořt (TRE) - 2 minuty - podražení.

27:40
    Písecký icing.

27:30
    Růžička a Ostřížek - 2 minuty - hrubost.

26:30
    Ostřížek pálil z kruhu jen těsně vedle.

25:35
    Další útočnou akci Třebíče zhatil včasným zákrokem Kameš.

24:54
    Rangl pálil od modré, ale na jeho střelu dobře viděl Mazanec.

24:24
    Třebíč je v útočném pásmu, ale nedokáže ohrozit Mazance.

23:56
    Marosz (TRE) - osobní trest 10 minut - nesportovní chování.

23:36
    Hráčská lavice (PIS) - 2 minuty - příliš mnoho hráčů na ledě.

23:21
    5/5.

22:47
    Drtina zlomil při finální střele hůl a tak z dobré šance nebylo nic.

22:00
    Další útočná akce Písku bude začínat až od Mazance.

21:21
    Rangl (TRE) - 2 minuty - podražení.

20:35
    Nyní se kombinuje spíše ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedokáže dostat do útočného pásma.

20:01

Oba týmy jsou na hrací ploše. Za okamžik můžeme očekávat zahájení druhé třetiny.

V první třetině branka nepadla, ale diváci v Písku mohli sledovat pohlednou úvodní část. Do vedení mohl jít kterýkoli z týmů, ale remíza je po první části zasloužená.

20:00

19:55
    Kaut pálil ihned po vhazování, ale jeho střelu vytáhl Mazanec betonem.

19:17
    5/5.

18:40
    Slavík dostal nabito mezi kruhy, ale jeho střelu zázračně vytáhl Čiliak lapačkou.

18:26

17:36
    Nyní zvolili třebíčtí hokejisté jinou taktiku pro přesilové hry. Ostřelují Mazance z každé pozice.

17:17
    Polodna (PIS) - 2 minuty - sekání.

17:10
    Třebíčtí vyhodily puk na svou střídačku, ale s dotekem plexiskla.

16:59
    Třebíčtí se znovu neshodli v rozehrávce a puk míří na icing.

16:33
    Opět dlouhá pasáž bez přerušení, kterou až nyní utnul icing Třebíče.

15:40
    Dnes můžeme vidět rychlý a pohledný hokej. Kdo dnes na písecký zimní stadion přišel, nemůže litovat.

14:10
    Semrád tváří v tvář Čiliakovi neproměnil. Jeho střela mířila do míst, kde se nacházel třebíčský brankář.

13:56
    Slavík se pustil do rychlého kontru, ale jeho střela byla zblokována.

13:28
    Kanov pálil od modré čáry, ale na Čiliaka si z touto střelou nemohl přijít.

13:02
    5/5.

11:54
    Nyní puk vyvezl Růžička a získal tak cenné vteřinky.

11:27
    Písečtí vyhazují a osvobozují se.

11:02
    Šperger (PIS) - 2 minuty - faul kolenem.

10:17
    Šperger se tlačil do zajímavé šance, ale zastavil ho offside.

10:09
    Po dlouhé době se přerušuje. Třebíč vyhodila na icing.

09:33
    Nyní se hraje nahoru-dolu, akce střídá akci na obou stranách. Můžeme vidět rychlý a pohledný hokej.

08:20
    Drtina vyjel s kotoučem až do útočnéh opásma a vystřelil na Čiliaka, ten chytá.

07:18
    5/5.

06:56
    Nyní vyhodil Kanov, který tak osvobodil svůj tým.

06:08
    Třebíč se nemůže usadit v útočném pásmu. Písek už po několikáté vyhazuje.

05:42
    Semrád (PIS) - 2 minuty - držení.

04:00
    Boháč nastřelil jednoho z třebíčských hráčů do nohy a připravil tak Písek o útočné pásmo.

03:50
    Ferebauer střílel z jízdy, ale jen do náruče Čiliaka.

03:27
    Drtina pálil od modré, ale jeho střela nenadělala problémy Čiliakovi.

02:43
    A nyní pálil na druhé straně Přibyl, jehož střelu vyrazil Mazanec do ochranné sítě.

02:08
    Heřman protáhl Čiliaka, který musel zasahovat svým betonem.

01:58
    Píseckým hráčům se nepovedlo rozeehrát další útočnou akci, protože se píská icing.

01:49
    Hosté se provinili offsidem, který zastavil jejich útočné tažení.

01:23
    Petruška zkoušel vystřelit z otočky, ale jeho střela byla zblokována.

00:50
    Třebíčtí kombinovali v útočném pásmu, ale sami se o útočné pásmo připravili.

00:14
    Písečtí se provinili offsidem.

00:01

A ti už také nastupují v čele se strážcem písecké branky Markem Mazancem.

Třebíčtí hráči už nastoupili na hrací plochu. Čeká se už jen na domácí borce.

IHC Písek: Mazanec (Halmoši) - Drtil, Boháč, Kanov, Růžička, Semrád, Kameš, Makovský, Drtina - Polodna, Sedláček, Slavík, Petráček, Strnad, Kučera, Heřman, Čurda, Šperger, Ferebauer, Petruška, Homolka.

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Kadela, Rangl, Moučka, Čejka, Sláma, Sobotka, Zdráhal, Dlapa - Vondráček, Dolníček, Křivohlávek, Kaut, Kadela, Fořt, Marosz, Čech, Ostřížek, Burian, Přibyl, Káňa.

Rozhodčí: Mertl (Lišov) - Flegl (Ševětín), Zíka (Soběslav).

Vítejte u dnešního zápasu sedmého kola 1. ligy, ve kterém se utkají tými Třebíče a Písku. Písek nyní neprochází zrovna dobrým obdobím, protože prohrál už třikrát za sebou a tuto nelichotivou bilanci by dnes určitě rád přerušil. Zato Třebíčtí jsou v popředí tabulky a tak je dnes můžeme považovat za mírné favority i když Písečtí před svým publikem zatím získali všech šest bodů, které v dosavadním průběhu soutěže nasbírali. Nezapomeňte nás sledovat. Začínáme v 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.