Zlín – Partizánske 27:32 (kon.) | Nitra – Most 26:27 (kon.)
UDKH ŠG Nitra
26:27 (15:15)
DHK Baník Most
cz Nedeľa 23.09.2012, 18:00 • Mestská športová hala na Klokočine • Hádzanárska interliga ženy

Dve stovky divákov videli zaujímavý zápas so šťastným koncom pre hostky, ktoré o svojom víťazstve rozhodli v poslednej minúte zápasu. Vyrovňať mohla spolu s klaksónom domáca Šimáková, no brankárka Bezpalcová bola proti. Mladý tím Nitry sa však predviedol sympatickým výkonom, za predvedenú hru by si minimálne bod zaslúžil. Rozhodla však väčšia rozvaha na strane hostí, Čierni Anjeli lepšie zvládli emóciami nabité záverečné minúty zápasu a domov si odnášajú dva body. Nitra tak čaká na svoje premiérové víťazstvo v tejto sezóne, naopak, hráčky Mostu zatiaľ ešte neprehrali. Z mestskej športovej haly sa lúčime s prianím pekného nedeľného večera. (26:27) (19:29:56)

60
    Konec zápasu. (26:27) (26:27)

60
    Vysloužilová M. vylúčená. (26:27) (26:27)

60
    Do konca stretnutia ostáva 28 sekúnd, v útoku domáce. (26:27) (26:27)

60
    Momentálne sa nehrá, oddychový čas si vzal tréner hostí. (26:27) (26:27)

60
    Hosťujúca hráčka Mostu Weisenbilderová posiela svoj tím do vedenia. (26:27) (26:27)

60
    Bujnochová vylúčená. (26:26) (26:26)

59
    Domáca Lenčešová v čistej šanci nedala. (26:26) (26:26)

59
    Janoušková v oslabení o dve hráčky vyrovnáva. (26:26) (26:26)

58
    Vargová v čistej šanci nedala, útočí Most. (26:25) (26:25)

58
    Ešte pred ňou išla na dve minúty jej spoluhráčka Weisenbilderová. (26:25) (26:25)