Plzeň – Královo Pole 24:32 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
24:32 (13:14)
SKKP Handball Brno
cz Sobota 22.09.2012, 18:00 • Městská sportovní hala na Slovanech (Plzeň) • Chance Extraliga mužů (CZ)

Děkuji za pozornost a zase příště u sportovních onlajnů na počtenou. (24:32) (19:37:50)

Brno rozdrtilo Plzeň na její palubovce rozdílem osmi branek a zaslouženě si veze domů dva body za vítězství. Zlom zápasu přišel v úvodu druhého poločasu, když hosté sázeli jeden gól za druhým z brejků po chybách Plzeňanů. (24:32)

60
    Konec zápasu. (24:32) (24:32)

60
    Hostující Koubek je posledním střelcem zápasu. (24:32) (24:32)

60
    Domácí ještě v poslední minutě korigují. (24:31) (24:31)

59
    Brněnští vedou o osm branek. (23:31) (23:31)

58
    Plzeň se stále snaží, ale tohle už bude marné. O osudu zápasu se rozhodlo v úvodních minutách druhé půle, kdy domácí doslova zaspali. (23:30) (23:30)

57
    Jubilejní třicátý gól hostů dal z úniku Mičola. (23:30) (23:30)

56
    Po úpravě hrací plochy se může pokračovat ve hře. (23:29) (23:29)

55
    Góly na obou stranách, nejprve se trefil Hastík a vzápětí domácí Petrovský. (23:29) (23:29)

54
    Talent koriguje na rozdíl šesti branek. (22:28) (22:28)

53
    Dostalík se zblízka trefil pod břevno a hosté si podle všeho kráčejí k zisku dvou bodů. (21:28) (21:28)

52
    Petrovský šel sám na branku a nekompromisně zavěsil. Plzeň snižuje na rozdíl šesti gólů. (21:27) (21:27)

52
    Oddechový čas pro hosty. (20:27) (20:27)

51
    Hosté si v pohodě udržují luxusní náskok. (20:27) (20:27)

50
    Slaboučká střela z dálky propadla hostujícímu brankáři až do sítě. (20:26) (20:26)

49
    Domácí lavička reaguje hodně podrážděně na některé výroky rozhodčích... (19:26) (19:26)

49
    Hubáček z levého křídla dává dvacátou šestou branku Brna. (19:26) (19:26)

48
    Hosté dávají sedmičku, ale bleskově přispěchala s gólem také Plzeň. (19:25) (19:25)

47
    Že by se domácí ještě zvedli? Z devítibrankového manka to stáhli na ztrátu šesti gólů. (18:24) (18:24)