Chievo – Lazio 1:3 (kon.) | Fiorentina – Catania 2:0 (kon.) | Pescara – Sampdoria 2:3 (kon.)
AS Rím – Bologna 2:3 (kon.) | Siena – Udinese 2:2 (kon.) | Neapol – Parma 3:1 (kon.)
CFC Janov – Juventus 1:3 (kon.) | Turín – Inter 0:2 (kon.)
FC Turín
0:2 (0:1)
Inter Miláno
Nedeľa 16.09.2012, 20:45Talianska Seria A

Skončila sa dohrávka 3. kola Serie A, nad miestnym Turínom vyhralo Inter Miláno o dva góly a úplne zaslúžene. Domáci totiž podali biedny výkon a najmä v druhom polčase predviedli veľmi málo, z čoho neskôr pramenil druhý upokojujúci gól Cassana sedem minút pred koncom. Bezzubosť FC nepoznala hraníc, no i tak sa mohlo zvyrovnavievať, to sa po hodine hry zaskvel Bianchi, ale Handanoviča neprekonal. Inter kontroloval priebeh hry a gólom Cassana rozhodol o tom, že si tri body vezie domov práve on. Pre dnešok ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie stretnutia pri online prenosoch. Lúči sa s Vami Ľubomír Hudačko. (22:39:52)

90+3
    Rozhodca už toto trápenie o chvíľu ukončí.

90+3
    Nakopávané lopty na Gilleta už nič neriešia, ani domáci sa o nič podstatné už pomaly nesnažia.

90+1
    Už sa zrejme v tomto dueli toho veľa neudeje.

90
    Nadstavujú sa ešte 3 minúty.

90
    Všetko lieta do vápna Interu vysokými loptami a tam kráľujú vysokí obrancovia, takže takto sa mužstvo proti červenomodrému Milánu presadzovať veľmi nemôže.

89
    Žltú kartu vidí po zbytočnom faule aj Glik.

89
    ...rozohraný nakrátko, ale nepresne, takže Cambiasso všetko rieši s kľudom a pokojom.

89
    Ešte jeden roh domácich...

89
    Ten sa do vápna pred Handanoviča krútil ideálne, ale len na hlavu Zanettiho.

88
    Domáci ešte skúsili zaútočiť, ale je z toho opäť iba zblokovaná strela a následný roh.

88
    Pokojná rozohrávka v strede ihriska hostí je znakom toho, že už sa nikam nemusia ponáhľať.

87
    FC Turín toho dnes veľa nepredviedol a potvrdil tak, že prvé dva skúšky v Serii A a to remíza v Siene a víťazstvo nad Pescarou, ešte dobrú formu neznamenali.

86
    Zdá sa, že už uvidíme len umné prerušovanie hry hostí, ako to teraz spravil Cassano a kontrolovanie hry.

83
    Inter dal gól! A je zrejme rozhodnuté! Konečne sa lopta dostala aj do šestnástky, tam sa obrana domácich úplne rozložila a prepadla, lopta sa dostala ku CASSANOVI, ktorý ju z prvej poslal do siete.

83
    Prekopávaná a biliardová akcia pred vápnom Turína tiež nie je to, čo by sme chceli vidieť...

82
    Útok FC zlyhal, ako inak, pri nahrávke smerom na útočníka.

81
    Do hry naskakuje aj švagor Mareka Hamšíka Walter Gargano. Strieda Guarina.

80
    Do konca vyrovnanej, ale menej atraktívnej hry ostáva desať minút, uvidíme, či sa ešte v tomto zápase dočkáme nejakého zaujímavhú zvratu (alebo skratu).

Góly: 13. Milito, 83. Cassano

Karty:   23. Bianchi (FCT), 25. Masiello (FCT), 71. Gazzi (FCT), 89. Glik (FCT) - 35. Juan Jesus (INT), 38. Nagamoto (INT), 78. Guarin (INT)

FC Turín: Gillet - Ogbonna, Darmian, Glik, Masiello, Santana, Stevanovič (58. Cerci), Gazzi, Brighi, Bianchi (76. Sansone), Sgrigna (58. Meggiorini).
    Inter Miláno: Handanovič - Jesus, Perreira, Jonathan (46. Álvarez), Ranocchia, Nagamoto, Cambassio, Guarin (81. Gargano), Zanetti, Sneijder (66. Cassano), Milito.

Rozhodca: Luca Banti