QPR – Chelsea 0:0 (kon.) | Stoke City – Manchester City 1:1 (kon.) | Manchester United – Wigan 4:1 (kon.)
Arsenal – Southampton 6:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:1 (kon.)
Manchester United
4:1 (0:0)
Wigan Athletic
Sobota 15.09.2012, 16:00 • Old Trafford • Anglická Premier League

V druhom polčase sme mali možnosť vidieť strelecky bohatý zápas. Najskôr sa presadil skúsený Paul Scholes keď dorazil vyrazenú strelu Welbecka, následne Giggs po ľavej strane spätnou prihrávkou našiel na šestnástke osamoteného Carricka, ten pred bránou našiel voľného Chicharita. Tretí v poradí bol Buttner, famóznym spôsobom sa preštrikoval až cez štyroch hráčov a ako čerešničku na torte s bránkovej čiary dokázal vsietiť gól za chrbát Al Habsiho. Nick Powell o pár minút neskôr nezaváhal a štipľavou strelou do ľavej časti brány zvýšil náskok Manchestru na konečných 4:0.
    Defenzíva Wiganu bola o 50% slabšia ako v prvom polčase, čo bolo jasnou príčinou tak vysokého výsledku.
    Ďakujem Vám za pozornosť pri dnešnom prenose.

90+3
    Dnes sa už nič viac nestane.

90+2
    V závere zápasu celkom zbytočne Welbeck fauloval a vyslúžil si tak žltú kartu.

90+1
    Manchester stále oblieha súperovu svätyňu.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Záver je už len o parádičkách na strane Manchestru.

89
    Na ihrisku vznikla potyčka ako v nejakej krčme. Ako kohúti sa pustili do seba Nani a McArthur. Nani bol skôr faulovaný a získava výhodu priameho kopu.

88
    Persie dostal loptu od Rafaela, skúsil to z voleja, no loptu daroval súperovi.

87
    Buttner unikol až k rohovej zástavke, kde drží loptu a získava čas pre svoj tým.

86
    Nani v prieniku po pravej strane zasiahol len nohu Ramisa.

84
    Lindegaard rozohral akciu na hráčov Wiganu, takmer sa do šance dostal Kone.

83
    Kone so snahou o individuálny prienik neuspel.

81
    Manchester United dal gól!
    Welbeckova strela sa odrazila k Persiemu Persie jemne spoza šestnástky naťukol na strelu POWELLOVI. Ten bez zaváhania tvrdou strelou z 20m trafil ľavý roh brány AL Habsiho.

80
    Manchester sa usadil na súperovej polovici, Persie z pravej strany nahral na roh šestnástky Nanimu. Nani kľučkou dostal loptu do stredu a vypálil. Žiaľ vysoko nad.