Karviná – Vlašim 1:4 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Most 3:4 (po s.n.)
Kladno – Kert Park Praha 3:2 (po s.n.) | Plzeň – Pardubice 2:4 (kon.) | Jihlava – Jindřichův Hradec 4:1 (kon.)
HbK Karviná
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
HBT Vlašim
cz Nedeľa 09.09.2012, 10:30CROSSDOCK extraliga (CZ)

45:00
    Konec zápasu. (12:22:50)

43:19
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Karviná nevyužila přesilovku, což následně potrestal ONDŘEJ KIELER. Hosté vedou už 4:1.

31:32
    Po závaru před brankou zvyšuje JAN STŘESKA, který naskočil do hry z trestné lavice.

30:01

Hosté mají stále mírně navrch. V závěru patnáctiminutovky si však Karviná vytvořila zásluhou první formace drtivý tlak, jehož výsledkem bylo vyloučení hostujícího Střesky. Gól však nepadl a Karviná tak třetí třetinu zahájí minutu trvající přesilovou hrou.

30:00

25:13
    Karviná právě vstřelila branku!
    MARTIN KONEČNÝ snižuje v přesilovce na rozdíl jedné branky.

18:41
    V oslabení utekl Tomáš Wróbel. Byl faulován, ale následné trestné střílení neproměnil.

17:49
    Vlašim měla 20 vteřin možnost hrát přesilovku 5 na 3. Tuto možnost ale hosté nevyužili.

15:01
    V brance Karviné se objevil Tomáš Gil. Daniel Vašek odstoupil pro nevolnost.

15:01

Utkání se hraje v nesmírně svižném tempu. Padl pouze jediný trest a to na straně hostí. Ti však potvrzují roli favorita. Jsou důraznější v koncovce a zaslouženě vedou 0:2. Karviná vstoupí do druhé části s výhodou jednoho muže v poli.

15:00

11:58
    Na 0:2 zvyšuje PAVEL DUŠEK. Bez asistence.

11:05
    LIBOR SLANINA posílá hostující tým do vedení. Bez asistence.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Vojtěch Novotný

Góly a asistencie: 26. Konečný - 12. Slanina, 12. Dušek, 32. Střeska, 44. Kieler

HbK Karviná: Vašek D. (15:01 Gil) - Zaremba, Pilch V., Pilch H., Dittmann, Čapinský, Kurz, Řehůřek, Vašek M., Pietrasz, Barnošák, Konečný, Palcer, Šmuda, Porubčanský, Wróbel, Pala M. ml.
    HBT Vlašim: Straka - Mikl, Čičatka, Horák, Špale, Bartejs, Blažek, Janček, Topolánek, Nýdl, Šindelář, Dušek, Burda, Kieler, Střeska, Kříž, Slanina.

Rozhodca: Kubičík, Olesz