Šamorín – Šaľa 1:0 (kon.) | Podbrezová – Dubnica 2:0 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
Dunajská Streda – Ružiná 3:2 (kon.) | Dolný Kubín – Michalovce 3:1 (kon.) | Senec – R. Sobota 4:0 (kon.)
ŠK SFM Senec
4:0 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
Sobota 08.09.2012, 19:30 • SFZ NTC SENEC • MONACObet liga

Rozhodca nenastavil ani minútu a ukončil zápas. Domáci zvíťazili bez problémov 4:0. V prvom polčase strelil gól ŠTYVAR. Na začiatku druhého polčasu sa presadil ešte raz, keď zvyšoval na 2:0.Zápas má ešte jedného dvoj gólového strelca a je ním MIKULIČ. Ten sa presadil v 65 a 88 minúte. Senčania tak odčinili nevydarený zápas spred týždňa so Šamorínom. Hostia si vážnejšiu šancu nevytvorili a tak nemohli pomýšľať na úspech. Senec zvíťazil zaslúžene. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia (21:18:57)

88
    Senec dal gól!
    Gól strelil MIKULIČ
    Senčania na konci zápasu dopriali priaznivcom gól, ktorý si pýtali. Hutta z pravej strany poslal prízemný center na päťku kde bol MIKULIČ a s prehľadom zvyšuje na 4:0.

86
    Mikuličov pokus o vysunutie Peňašku neúspešný. Lopta bola príliš prudká a tak ju nemohol stihnúť. Skončila u brankára Kostolanského.

85
    Center bol zrazený pred šestnástku kde bol Hlavatovič. Ten aj vystrelil ale veľmi nepresne.

84
    Huttov center zrazený na roh. Ide ho zahrávať Belkovics.

83
    Domáci priaznivci ženú ešte senčanov do útoku a želajú si ešte jeden gól v sieti Kostolanského. Majú na to ešte približne 10 minút.

80
    Balát dostal žltú kartu za faul na Mikuliča. Ten mohol unikať sám na bránu hostí a bol skosený Balátom. Ak by rozhodca vytiahol červenú nebolo by sa čomu diviť.

79
    V krátkom slede hostia zahrávajú druhý roh.

78
    Faul Hlavatoviča na Vargica. Vargic posunul loptu na Hofericu ale jeho strela bola z blokovaná na roh. Domáci sa ubránili.

76
    Trajcsik odzbrojil Siheľského ale iba za cenu rohu. Hostia ale z ponúknutej štandartky nič nevymysleli.

74
    Ďalšia žltá karta pre hráča senca Huttu.

73
    Za aplauzu domácich tribún odchádza z ihriska autor dvoch gólov Štyvar a na jeho miesto nastupuje Belkovics.

71
    Žltá karta pre Mravca za faul na Peňašku.

70
    Center od domáceho Karča iba preletel celým pokutovým územím. V šestnástke nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov.

65
    Gól strelil MIKULIČ.
    Gólovú akciu založil práve striedajúci Bedecs. Poslal loptu na rozbehnutého Štyvara, ten od centroval do šestnástky no brankár vyrazil loptu priamo pred stojaceho MIKULIČA, ktorý bez problémov zvyšuje na 3:0.

64
    V krátkom slede domáci striedajú po druhý raz. Tomášek prepustil miesto Bedecsovi.

62
    Za potlesku priaznivcov odišiel z ihriska domáci Držík a nahradil ho Hanzel.

60
    Peňaška sa pokúsil uličkou vysunúť Štyvara ale jeho lopta bola nepresná a prihral ju rovno na kopačku Zvaru.

57
    Vargic sa pokúsil poslať center do domácej šestnástky ale bola z toho nakoniec nepodarená strela, ktorá skončila v rukaviciach Kollára.