Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
HC Baník Sokolov
7:6 (3:4, 1:1, 3:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
cz Utorok 04.09.2012, 18:00Prípravný zápas • . kolo

Hezký zbytek dnešního večera ze Sokolova. (20:30:56)

Sokolov si připisuje v přípravě cenné vítězství nad Kláštercem. O kterém rozhodla zlepšená hra domácích v 2. polovině utkání.

60:00

59:59
    Drtivý tlak Klášterce v závěru zastavil svou obětavostí Formánek a následně Pavel Jakubal.

59:26
    Vrtek jen o pár centimetrů mijí svým pokusem volnou klec Klášterce.

58:50
    Klášterec hraje v power - play v 6 lidech v poli.

58:50
    Vyloučen Tomáš Jakubal (Sokolov) - 2 minuty za podražení.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu.

57:52
    Pavel Jakubal předvedl perfektní práci s holí a vyhodil až do útočného pásma, čímž uklidnil hru domácích.

55:57
    Klášterec je kompletní.

53:57
    Do role mstitele se pasoval Kuncl,ale udržel své emoce na uzdě. Tudíž není vyloučen. 10 minutový trest za Tomana odsedí Heindl.

53:57
    Prasárnu nejvyššího kalibru na Vencu Dobřemyslu předvedl zcela zbytečně ve svém útočném pásmu TOMAN I (Klášterec). Po zásluze dostává 2+10 OT za úder do oblasti hlavy a krku.

53:26
    Ofsajd Klášterce.

52:49
    Sevření kotouče - přerušená hra.

52:08
    Vyloučen Zdeněk Sopr (Sokolov) - 2 minuty sekání.

50:25
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Ačkoliv domácí reklamují gól vstřelený rukou, branka platí. Na rozdíl jedné branky snižuje NOVOTNÝ. Time-out hostů zjevně zabral. Asistence: Kolčava, Zeman.

50:05
    Oddechový čas pro hosty.

50:05
    Baník právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ JAKUBAL zvyšuje na 7:5. Asistence. Csamango (již třetí v dnešním utkání).

49:29
    IVAN ŘÍHA zvyšuje na 6:5. Asistence: Martin Funk, Štěpán Csamango.

48:59
    Další zásah pro Jakubala.

48:23
    Nebezpečný pokus Freiberga, krotí nadvakrát Pavel Jakubal.

45:26
    Ve vlastním oslabení má paradoxně tlak Klášterec. Po tečované střele se vhazuje před Jakubalem.

44:50
    Novotný (Klášterec) - 2 minuty za hákování.

43:46
    Vrtek skvěle našel Sopra, ale ten bohužel kotouč netrefil ve vyložené šanci.

43:11
    Skvostná kombinace v přesilovce! Po ose Pražák, Dobřemysl, již neměl problém do odkryté branky zavěsit VLADISLAV VRTEK. Stav utkání: 5:5.

41:24
    Novotný (Klášterec) - 2 minuty za vražení.

41:22
    Formánkova bomba, ale pouze do míst kde byl Tichý.

41:10
    Dobřemysl vyslal Pražáka a jeho pokus dal hodně zabrat Tichému.

38:52
    Puk mimo ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

37:32
    A navíc si jde odpykat menší dvouminutový trest za podražení. Přesilovka pro Klášterec.

37:25
    Václav Dobřemysl předal na zlatém podnose přihrávku Tomášovi Jakubalovi, a ten s ní trestuhodně zahodil.

33:19
    Vladislav Vrtek (Sokolov) - 2 minuty za sekání.

33:09
    V dnešním utkání netradičně útočníkem kovaný obránce IVAN ŘÍHA ukazuje spoluhráčům jak se má správně naložit se sólovým nájezdem. Asistence: Csamango.

32:59
    A další.

32:04
    Ofsajd hostí.

31:50
    Tomáš Jakubal marně reklamuje u hlavního rozhodčího, že byl zasažen loktem od protihráče.

31:26
    Jakubalova rána nad.

30:43
    Tichý drží kotouč pod lapačkou.

30:35

29:49
    Klášterec už ve 4 a až nyní musel předvést své umění Tichý.

29:06
    Ale zatím jí hraje dosti bídně.

28:35
    Vyloučen Miklovič (Klášterec) - 2 minuty za hákování. Sokolov má 67 vteřin přesilovku 5 na 3.

27:42
    Toman II (Klášterec) - 2 minuty za nedovoléné bránění.

27:39
    Dobřemysl přenechal Pražákovi a ten dobře vystřelil.

27:27
    Tomáš Jakubal na ledě, takže domácí jsou kompletní.

26:00
    Pavel Jakubal si připisuje úspěšný zásah.

25:27
    Tomáš Jakubal (Sokolov) - 2 minuty za krosček.

24:09
    Tichý opět ukrývý puk pod sebe.

23:46
    Bravurní zákrok skluzem předvedl Tichý proti sólovému úniku Romana Kašpara.

22:38

21:40
    ...................takže Klášterec toho plně využívá a zvyšuje na 3:5 zásluhou POZDĚNY. Asistence: Jáchym.

21:32
    Volný puk před Pavlem Jakubalem nikdo z domácích beků nesebral a neodklidil do bezpečí.............

20:22
    Kuncl odvedl dobrou obrannou práci.

20:01

První přestávku divákům zpestřilo vystoupení mladé krasobuslařky z místného oddílu, podbarvené hudbou M. Jacksona.

20:00

19:52
    Poslední zákrok první části hry si připisuje Tichý.

19:19
    MAŠEK posílá Klášterec opět do vedení. Asistence: Novotný.

18:20
    Zeman míjí puk na brankovišti ve velmi dobré pozici.

17:58
    Klášterec v 5 a má k dispozici krátkou přesilovou hru.

17:08
    Říha zpacifikoval Hartmana.

16:54
    Hostující Kolčava pořádně vymíchal obranu domácích, tuto zábavu mu však zatrhl Zdeněk Formánek (Sokolov) - sekání. Hraje se 4 na 4.

15:58
    Za sekání jde na trestnou lavici Jáchym (Klášterec).

15:46
    Jakubal přerušuje hru.

15:23
    Přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

14:35
    Vrtek pořádně vyprášil betony Tichému.

13:42
    Tichý se dnes opravdu nenudí.

13:02
    JAN URBANČOK nachytal Tichého na hruškách a vyrovnává na 3:3!

12:56
    Pokus Csamanga ztečován mimo hrací plochu.

10:48
    I Klášterec využívá přesilovou hru jmenovitě hráčem NOVOTNÝM. Asistence: Toman I, Kolčava. Stav utkání je 2:3.

10:04
    Navíc dostává Jan Urbančok (Sokolov) - 2 minuty za podražení.

10:04
    Lacinou brankou srovnává ŘEPÍK na 2:2. Asistence: Pozděna.

09:37
    Domácí dostává do vedení VLADISLAV VRTEK po příhře Romana Kašpara.

09:26
    Tomáš Jakubal nezužitkoval efektivně dobrou přihrávku od Dobřemysla.

08:45
    Kotouč opět v moci Tichého.

07:57
    Hra vykázána do středního pásma pro postavení domácího hráče v brankovišti.

07:46
    A na druhé straně se musel pořádně ohánět Tichý v brance hostů.

07:38
    Jáchym pálí mimo.

07:24
    Sokolov je kompletní.

05:24
    Tlak Klášterce utnul až nedovolený zákrok Zdeňka Sopra(Sokolov) - 2 minuty za nedovolené bránění.

02:56
    Hra vysokou holí, vhazuje se ve středním pásmu.

02:18
    Sokolov vyrovnává v přesilovce ROMANEM KAŠPAREM. Asistence: Miroslav Koblitz, Vladislav Vrtek.

01:13
    Novotný (Klášterec) - 2 minuty za nedovolené bránění.

00:48
    Klášterec dostává do vedení ŘEPÍK, asistoval mu Jáchym.

00:38
    První zákrok v utkání předvedl brankář Tichý.

00:01

Všichni přítomní na zimním stadionu uctili památku Rudy Pittroffa minutou ticha, předseda domácího fanclubu dokonce bengálským ohněm.

Díky obětavé práci vrátného Jaroslava Haška a hlavního pořadatele Josefa Sedláčka, se dnešní utkání přeci jen odehraje.

Samotný zápas, stejně jako pietní akt se zdrží. Jelikož jak je nebezpečná černá díra, tak s hokejem je neslučitelná bílá díra která se nám zde objevila na ledové ploše.

Před samotným utkáním, proběhne minuta ticha na uctění vzpomínky na pana Rudolfa Pittroffa, který nás navždy opustil v nedožitých 75 letech. Pan Rudolf Pittroff byl dlouholetým pořadatelem při akcích pořádaných HC Baníkem Sokolov. Děkujeme za jeho odvedenou poctivou práci. Čest jeho památce!

Vedoucí hostí vyplnil v zápise o utkání pouze přijmení hráčů, z tohoto důvodu nebudou hráči Klášterce psáni celým jménem. Děkuji za pochopení.

Klášterec nastoupí v modrožlutých dresech, domácí budou hrát ve žlutočerných dresech.

HC Baník Sokolov: P. Jakubal (Francisko) - Kuncl, Kocek, Koblitz, Formánek (A), Ch. Vilhelm, Urbančok, O. Novák, Funk - Račanský, Dobřemysl (C), Pražák, Sopr (A), Vrtek, Kašpar, T. Jakubal, Závorka, Csamango, Táborský. Trenér: Carvan.

HC Klášterec nad Ohří: Tichý (Zavadil) - Dostál, Hartman (C), Čížek, Pozděna, Mašek, Kolčava, Freiberg (A), Toman II, Žižka, Řepík (A), Jáchym, Miklovič, Zeman, Toman I, Novotný, Heindl, Štelcich. Trenér: Kubát.

Rozhodčí: Grech - Kadeřábek, Vrbický.

V letošní přípravě se oba celky již střetli a na severu zvítězil domácí celek Klášterce v poměru 5:2.

Klášterec v poslední přípravě zvítězil 4:2 nad Řisuty.

Sokolov prohrál v posledním střetnutí v Klatovech 2:7, kdy mužstvo bylo složeno pouze z mladých hráčů.

V dnešním přípravném utkání Sokolov hostí Klášterec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rostislav Králik

Góly a asistencie: 3. Kašpar (Koblitz, Vrtek), 10. Vrtek (Kašpar), 14. Urbančok, 34. Říha (Csamango), 44. Vrtek (Dobřemysl, Pražák), 50. Říha (Funk, Csamango), 51. Jakubal (Csamango) - 1. Řepík (Jáchym), 11. Řepík (Pozděna), 11. Novotný (Toman I, Kolčava), 20. Mašek (Novotný), 22. Pozděna (Jáchym), 51. Novotný (Kolčava, Zeman)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Tichý (Zavadil) - Dostál, Hartman (C), Čížek, Pozděna, Mašek, Kolčava, Freiberg (A), Toman II, Žižka, Řepík (A), Jáchym, Miklovič, Zeman, Toman I, Novotný, Heindl, Štelcich. Trenér: Kubát.

Rozhodca: Grech - Kadeřábek, Vrbický