Zlín – Zvolen 5:2 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Martin 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Kladno – Nižnekamsk 5:4 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Kolín – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Füchse 4:1 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 5:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 2:3 (po s.n.)

Draci právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné!!! Draci v posledních jednadvaceti vteřinách dávají gól. TOMÁŠ BRUNEC dorazil za brankovou čáru přihrávku Tomáše Sedláka a šumperský zimní stadion se otřásl. 3:2!

58:51
    Současně vyloučeni Jiří Krisl (2 + 10) a Filip Stoklasa, který dostal dvě minuty za hrubost.

57:42
    A je to gól! Je vyrovnáno, DENIS KINDL si po Matouškově vyjetí stáhl havířovského golmana na levou stranu a poslal kotouč do prázdné svatyně. Bez asistence!

57:56
    Uvidíme trestné střílení Šumperka!

57:19
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se hosté dokázali dostat z podtlaku Draků a dokonce i vstřelit branku. ANTONÍN PECHANEC zůstal na chvíi úplně sám volný před brankou, a tak neváhal a zavěsil do sítě Vajnera. Asistence: Robert Říčka.

50:16
    Filip Stoklasa sám uháněl na Matouška, ale havířovský obránce jej nakonec v poslední chvíli dokázal čistě zastavit!

45:30
    Sednou za katr si na dvě minuty jde Michal Sztefek. Ten se provinil podražením.

30:41
    Současně vyloučeni Petr Prokop z Havířova a Petr Gewiese ze Šumperka. Oba dostali 2 + 2 minuty za hrubost.

29:45
    Vladimír Cink si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

26:48
    Je vyrovnáno. Zmatku před šumperskou brankou využil MICHAL SZTEFEK. Ten trefil nádherně levý horní růžek Štůralovy svatyně. Bez asistence.

22:25
    Na dvě minuty za podražení si odchází sednout havířovský Jan Maruna.

21:09
    A teď obrovská šance Havířova! Sám na Vratislava Vajnera ujížděl Robert Říčka, ovšem domácí gólman stihnul včas scvaknout své betony!

20:46
    A máme tu konečně první branku dnešního večera. Draci využívají přesilovku. Tlačenice před havířovskou brankou vyústila v branku MARKA HAASE, který protlačil kotouč až za Petra Matouška. Bez asistence.

18:34
    Máme tu další vyloučení, Draci si zahrají přesilovku 4 na 3 a poté i 5 na 3. Robert Říčka si jde sednout za podražení.

17:13
    Vyloučen je na 2 + 2 minuty hráč Havířova. Antonín Pechanec dostal navíc ještě deseti minutový trest. Síly na ledě se srovnají, pak bude následovat přesilovka Šumperka.

16:48
    Havířov si zahraje přesilovku pět na tři. Vyloučen je Petr Gewiese za sekání.

16:48
    Robert Říčka obešel tři šumperské hráče a dostal se až k zakončení, byl však faulován!

15:09
    Vyloučen Denis Kindl za vysokou hůl.

15:02
    Neskutečná klička Marka Haase na modré čáře, po které následovalo zakončení bekhendem. Matoušek jeho pokus jen tak tak vykryl!

07:43
    Právě jsme nejspíše viděli zákrok večera! Martin Novotný vypálil dělovku od modré ale Petr Matoušek vytasil obdivuhodný zákrok lapačkou.

06:08
    Ve stejném čase na trestnou lavici odchází Marek Kopůn, jenž se provinil vysokou holí.

05:41
    Teď obrovská příležitost Rimmela! Jenže Vajner byl znovu Drakům oporou!

01:36
    Na druhé straně teď obrovská šance Havířova! Robert Říčka byl úplně sám před Vajnerem, ale ten podržel svůj tým!

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 21. Haas, 58. Kindl (pen.), 60. Brunec (Sedlák) - 27. Sztefek, 58. Pechanec (Říčka)

DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (Štůrala) - Pastor, Suchý, Brunec, Skoumal, Blinka, Gewiese, Hulva, Haas, Cink, Kindl, Červenka, Holík, Vrána, Stoklasa, Kellner, Půhoný, Novotný, Sedlák, Tesařík, Rufer
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček L.) - Hartmann, Prokop, Krisl, Hegegy, Rimmel, Zientek, Vydra, Maruna, Najdek, Daneček J., Klimša, Pechanec, Říčka, Sztefek, Potočný, Stránský, Mráz, Kopůn, Pavlas