Havířov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Žilina – Petrohrad 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Ľubľana 6:1 (kon.)
Klatovy – Strakonice 7:2 (kon.) | Sokolov – High1 6:6 (kon.)
HC Klatovy
7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
HC Strakonice
cz Sobota 25.08.2012, 17:00 • Zimní Stadion Klatovy • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemné odpoledne. Vítáme vás u on - line přenosu z Klatov. V pořadí u třetího přípravného utkání pro klatovské hráče. V prvním utkání Klatováci prohrály na Kobře Praha 8:2. Druhý zápas v Sokolově byl po skvělém výkonu všech hráčů výborný a nakonec skončil výhrou 5:4 na samostatné nájezdy. Doufám že dnes uvidíme v Klatovech opět hezký hokej.

SHC Klatovy: Pravda (Smejkal) - Fiala, Herr, Blumentrik, Herr, Mrázek, Hucl, Petráček - Hobl, Maxa, Čuban - Kocman, Pavlis, Dušek - Pouska, Vondryska, Baxa - Vizinger, Hájek, Šlauf

Trenér: Radek Mužík

HC Strakonice: Tábor (Burda) - Kovář, Oranský, Pitel, Kepl, Bouška, Kloud, Srb, Major, Šulčík, Černý, Procházka, Jícha, Kopecký, Velíšek

Trenér: Václav Křivanec

00:01

00:40
    První střelu utkání vyslal na Tábora Herr.

00:55
    Ofsajd domácího celku.

01:42
    Pavlis se dostával do samostatného úniku, ale byl faulován, bude se jen vylučovat.

01:49
    První vyloučení utkání, na straně domácích Kocman menší trest za hrubost, na straně hostí již avizované vyloučení Procházka menší trest za hákování + menší trest za hrubost.

03:27
    Klatovy kombinují v útočné třetině.

03:49

04:15
    Dušek zkoušel zaskočit Tábora střelou mezi betony, ale bezúspěšně.

04:37
    Pitel se dostal do samostatného úniku, ale Pravda ho skvěle vybruslil a nedal mu šanci skórovat.

05:28
    Kloudova střela od modré, Pravda kryje.

07:03
    Pavlisova střela z mezikruží, těsně vedle.

07:47
    Zakázané uvolnění Strakonic.

09:04
    Klatovy právě vstřelily branku!
    JAROSLAV HOBL ujel strakonickým obráncům mezi kruhy napřáhl a střelou mezi tělo a lapačku nedal Táborovi šanci. Bez asistence

10:08
    Pavlis se ocitl sám před Táborem, ale dostal přihrávku na dlouhou hokejku, proto jeho střela dojela jen pod Táborovu lapačku.

11:39
    Oranského skrytou střelu Pravda reflexivně vykopl.

12:49
    Černého tvrdou střelu Pravda vyráží nad branku.

13:16
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Ondřej vyslal ČERNÉHO do útočného pásma a střelou z příklepu nedal Pravdovi šanci. Asistence: Ondřej

14:31
    Pouskovu střelu kryje Tábor.

15:30
    Ve vlastní třetině se podražení dopustil Ondřej - menší trest

16:18
    Přesilovka 5 na 4 trvala jen 47 sekund, dalším vyloučeným na hostující straně je Kloud, který obdržel menší trest za držení protihráče + osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

16:23
    Znovu se vylučuje tentokrát na domácí straně, vyloučen byl Pavlis za hákování. Hraje se 4 na 3.

17:30
    Hosté ve čtyrech.

17:47
    Bouška s Pitlem se řítili na Pravdu, první jmenovaný se rozhodl zakončit sám, ale jeho střela byla spíše na rozchytání.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:38
    Keplova tvrdá střela skončila na Pravdově rameni.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:49.

Vyloučený Kloud se vrátil na led a napadl hlavního rozhodčího Bouzka, od kterého ho odtrhávali jak čároví rozhodčí, tak hráči obou týmů. O přestávce se bude projednávat ukončení utkání.

Oba týmy už jsou na ledě a utkání tedy bude pokračovat.

20:01

20:00
    Kloud, který napadl rozhodčího Bouzka obdržel větší pětiminutový trest. Domácí tedy budou hrát 5 minut v početní převaze.

21:44
    Mrázkovu střelu zápěstím stáhl ze vzduchu lapačkou Tábor.

23:12
    Strakonice šetří cenné vteřiny v klatovském obranném pásmu.

23:45
    Vondryska se najednou ocitl sám před Táborem, beckhendem ale nastřelil jen tyč!!!

24:37
    Tentokrát šance na druhé straně, Černý pálil jen do Pravdovy náruče.

25:00

25:09
    Domácí sice přesilovku nevyužili, ale devět vteřin po ní Hájek nahodil puk do rohu, pro který si sjel VIZINGER, podél brankové čářy se dostal až před Tábora a uklidil mu kotouč do pravého horního rohu. Asistence: Hájek

25:36
    Vyloučen hráč domácích Vondryska menší trest za hákování.

26:47
    Hostující Ondřej napadl jednoho z domácích hráčů, který se do šarvátky vůbec nechtěl zapojit. Vyloučen je tedy jen Ondřej, který obdržel dvě minuty za držení protihráče + dvě minuty za hrubost.

27:36

28:00
    Vyloučen hráč domácích Vizinger, menší trest za podražení.

29:26
    Fiala nahrál na brankoviště Čubanovi, na kterého zívala odkrytá branka, ale prudkou nahrávku nedokázal usměrnit do branky.

31:55
    Fialovu střelu od modré tečoval Jícha těsně mimo Táborovu klec.

29:47
    Střídání v domácí brance, místo Pravdy nastupuje Smejkal.

35:30
    Maxovu střelu vyrazil Tábor jen před sebe.

36:32
    Icing Strakonic.

36:49
    A zase se to pere, a zase se bude vylučovat! Na straně hostí vyloučen Kopecký, menší trest za napadení + osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

Ještě tu máme vzájemné vyloučení na straně domácích Hájek a na straně hostí Major, oba 2 minuty za hrubost.

Hraje se 5 na 4.

38:49

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny

39:19
    Hucl vystřelil od modré, POUSKA puk před Táborem tečoval do protipohybu Tábora. Asistence: Hucl

39:40
    Fiala nahrál před prázdnou branku MAXOVI, který uklidil kotouč pod ležícího Tábora. Asistence: Fiala

39:19
    Už zase se to mele! Tentokrát se do sebe pustili Hucl s Procházkou, oba vyfasovali od hlavního rozhodčího čtyřminutové tresty. Hraje se 5 na 5.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:39.

40:01

Střídání v hostující brance, místo Tábora přichází Burda.

42:51
    Major se tlačil před Smejkala, ale jeho střelu přizvedl nad ochrannou síť Fiala.

43:18
    Vyloučen hráč hostí Pitel, menší trest za podražení.

44:18
    Maxa nepřesná přihrávka končí až za Burdovou brankou. Vhazovat se tedy bude po Smejkalově pravici.

Dnešní utkání sleduje 146 diváků.

45:18

46:03
    Vizinger provětral Burdovu lapačku.

47:02
    Major naverboval Petráčka do Smejkalovy klece, po zásluze přicházejí dvě minuty.

47:48
    Keplova střela z úhlu končí na Smejkalově tyčce!

49:02
    Duškovu střelu skryl Burda v náruči.

49:11
    Kocman zpoza branky nahrál PAVLISOVI, který střelou z první trefil mezeru mezi Burdovými betony. Asistence: Kocman

52:11
    Hucl vystřelil od modré a propálil vše co mu stálo v cestě. Bez asistence.

52:11
    A zase se to mele! Kopecký velmi ošklivě napadl Pavlise, který odchází s poraněním nohy do kabin, následně oplácel Václav Fiala.

Kopecký a Fiala - oba 5 minut + trest do konce utkání

55:48
    Petráček prověřil pozornost Burdy střelou od červené čáry.

56:41
    Richard Kepl ujel všem obráncům, ale Smejkalovu branku jen přestřelil.

58:36
    Petráčkovu střelu před Burdou tečoval Hobl, jen mimo.

58:55
    Pitel předložil krásnou přihrávku osamocenému KEPLOVI, který trefil levý horní roh Smejkalovy klece. Asistence: Pitel

59:15
    JAKUB KOCMAN zřejmě udělal tečku za dnešním utkáním, když se zbavil strakonických obránců a trefil skulinu mezi Burdovými betony. Bez asistence

60:00

Dnes je to ode mne z Klatov vše!
    Další online přenos bude ve čtvrtek od 18:00, kdy Klatovy hostí Sokolov. (19:19:01)

Václav Plánička

Góly a asistencie: 10. Hobl, 26. Vizinger (Hájek), 40. Pouska (Hucl), 40. Maxa (Fiala), 50. Pavlis (Kocman), 53. Hucl, 60. Kocman - 14. Černý (Ondřej), 59. Kepl (Pitel)

HC Klatovy: Pravda (30. min. Smejkal) - Fiala, Herr, Blumentrik, Herr, Mrázek, Hucl, Petráček - Hobl, Maxa, Čuban - Kocman, Pavlis, Dušek - Pouska, Vondryska, Baxa - Vizinger, Hájek, Šlauf

HC Strakonice: Tábor (40. min. Burda) - Kovář, Oranský, Pitel, Kepl, Bouška, Kloud, Srb, Major, Šulčík, Černý, Procházka, Jícha, Kopecký, Velíšek, Ondřej

Rozhodca: Bouzek - Tvrdík, Rubáš