Havířov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Žilina – Petrohrad 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Ľubľana 6:1 (kon.)
Klatovy – Strakonice 7:2 (kon.) | Sokolov – High1 6:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:1 (2:0, 0:1, 4:0)
HDD Olimpija Ľubľana
cz Sobota 25.08.2012, 16:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • Prípravný zápas

57:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    PETR KAFKA dopravil kotouč po kombinaci střelou o břevno do branky a navyšuje vedení Bruslařů. Asistence: Ondřej Šmach, Jaroslav Kasík

56:24
    Současně vyloučeni Jiří Rys (MBL) a nejagilnější mstitel Georgi Pogodin (LBL) dvě + dvě minuty za hrubost. Současně Marek Loskot (MBL) a Chris Dalvise (LBL) 5+OT do konce utkání. Bude se pokračovat v pěti.

53:39
    Tak to byla parádní střela. TOMÁŠ NOUZA dostal trestuhodně mnoho prostoru a zmezikruží nechytatelně propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Šmach, Jaroslav Kasík

52:59
    Využitá přesilová hra Bruslařského klubu. Hosté se hodně stáhli a Drábek protlačil puk do brankoviště, kde ho už jen JIŘÍ RYS uklidil do branky. Asistence: Václav Drábek, Radan Lenc

51:20
    Patrick Coulombe (LBL) - dvě minuty, podražení.

50:31
    Se štěstím, ale přece. Nedůslednosti slovinské obrany využil zblízka LUKÁŠ PABIŠKA, jehož střela se překutálela přes Kuhna až do branky. Asistence: Tomáš Nouza

46:31
    Dalvise napálil zblízka pouze tyčku domácí svatyně, Lublaň byla blízko vyrovnání!

45:35
    Michal Valent vyhodil kotouč mimo hřiště a je vyloučen za vyhození puku mimo hřiště. Trest odpyká Martin Belay (MBL).

41:03
    Simon Ferguson (LBL) vyloučen na dvě minuty za napadení.

40:28
    Němeček se pěkně protáhl kolem obrany a střelou zápěstím orazítkoval tyč!

37:37
    Josef Jindra (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení.

31:16
    Před odkrytou brankou se objevil osamocený Pance, sraženou střelu ale poslal mimo tyče!

30:44
    Jiří Rys (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení. Misky vah se teď poněkud přelévají na slovinskou stranu.

30:32
    Lencova zaváhání využil Chris Dalvise, Valent ale vytáhl ukázkový semafor!

29:04
    Lublaň právě vstřelila branku!
    Tak se přeci jen dočkali i hosté. Střílenou přihrávku do brankoviště usměrnil za Valentova záda SCOTT FREEMAN. Asistence: Simon Ferguson

25:29
    David Pojkar (MBL) a Mike Ratchuk (LBL), oba dvě minuty za hrubost.

23:49
    Od modré střílel tvrdě Thomas a ještě dorážel Pance, Valent jejich pokusy se štěstím ustál!

23:39
    Roman Němeček (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení.

16:24
    Jen za cenu faulu teď Petr Chaloupka (MBL) zastavil pronikajícího Panceho, dvě minuty podražení.

15:05
    Velmi šikovně to teď udělal ŽIGA PEŠUT. Z otočky za brankou poslal puk do brankoviště a tam se odrazil od Kuhnovy brusle do branky. Asistence: David Vrbata

12:36
    Thomas Andrew (LBL) vysekl hokejku Tomáši Jiránkovi, nepochopitelně se do něj ještě poté pustil u mantinelu, dvě minuty za sekání.

10:38
    Po doslova vydřené akci se prosazují mladé pušky. Loskot vybojoval puk a posunul ho pod sebe na RADANA LENCE, po jehož střele zůstal puk osamocen na brankovišti, boleslavský mladík ho ale stihl dorazit. Asistence: Marek Loskot

06:38
    Jiránek po přistrčení od Kafky nedokázal na brankovišti usměrnit puk a těsně míjí branku!

04:36
    Nouza ze strany nastřelil tyč!

01:46
    Mike Ratchul (LBL), dvě plus dvě minuty, vysoká hůl.

Daniel Langer

Góly a asistencie: 11. Lenc (Loskot), 16. Pešut (Vrbata), 51. Pabiška (Nouza), 53. Rys (Drábek, Lenc), 54. Nouza (Šmach, Kasík), 58. Kafka (Šmach, Kasík) - 30. Freeman (Ferguson)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) - Němeček, Pojkar, Kasík, Šmach, Jindra, Chaloupka, Drábek, Pavlů - Vrbata, Hrdel, Belay, Nouza, Pabiška, Kafka, Jiránek, Demel, Lenc, Loskot, Rys, Pešut
    HDD Olimpija Ľubľana: Kuhn (Boh) - Thomas, Ratchuk, Coulombe, Groznik, Magovac, Smirnov, Dervarić, Cvetek - Freeman, Dalvise, Mušić, Pance E., Ropret, Pance Ž., Ogranjenšek, Pesjak, Hočevar, Režek, Pogodin, Ferguson

Rozhodca: Macháč, Horinek - Holec, Cafourek