Trenčín – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Ružomberok – Trnava 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 1:0 (kon.)
Nitra – Košice 4:1 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 0:0 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
0:0 (0:0)
FC Tatran Prešov
Sobota 25.08.2012, 19:30 • Štadión SNP Štiavničky • Niké liga

88
    Žltá karta na strane tímu z Prešova. Potrestaný je Krajník.

79
    Takisto posledná možná výmena aj na strane hostí. Boljeviča vystriedal do posledných minút Bartek.

78
    Posledné striedanie domácich. Faško namiesto Považanca.

77
    Brankár Prešova si dával na čas a za zdržovanie vidí žltú kartu.

75
    Guba strieda Kostadinova.

72
    A žltí sa nam znovu. Za protesty obdržal žltú kartu kapitán hostí Petráš.

70
    A je tu prvá žltá karta v zápase. Turňa tvrdo atakoval Boljeviča a trest nenechal na seba dlho čakať.

65
    Prvé striedanie v tíme Tatranu Prešov. Katonu vyslal tréner do boja, Poliaček ide dolu.

60
    Druhé striedanie domácich. Čerstvý Ferenčík strieda Pančíka.

Do druhého polčasu naskočil Laksík, naopak Slančík sa do zápasu už nezapojí.

29
    Po peknej akcii centroval Hučko a Rejdovian si loptu najprv spracoval a hneď aj vystrelil, ale trafil len obrancu súpera. Lopta sa nezvyčajne odrazila a trafila tyč brány Diviša, ktorý si už túto situáciu postrážil.

15
    Prvá veľká šanca bieločervených. Na ľavom krídle manévroval s loptou Slančík a poslal prudký center na Rejdoviana, ktorý rybičkou mieril k žrdi. Diviš predviedol dôležitý zákrok a bude z toho rohový kop.