Lipt. Mikuláš – GKS Tychy 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Miškovec 4:2 (kon.)
2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
GKS Tychy
Streda 22.08.2012, 15:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • Spišský pohár

59:55
    Tesne pred koncom ešte technický gól pre poľské mužstvo! Jeden z hráčov Liptovského Mikuláša hodil hokejku, zabránil tak puku v ceste do prázdnej bránky. Gól pripísaný ADRIANOVI PARZYSZEKOVI.

Tretia tretina bola opäť vyrovnaná, trošku navrch mali ale GKS Tychy a ich mužstvo zvíťazilo 4:2. Nasleduje už len súťaž v nájazdoch. Spišský pohár bude pokračovať zápasom HK Spišská Nová Ves - Miškolc JJSE o 18:00. (17:16:42)

60:00

59:34
    Liptáci nasťahovaní v tretine súpera, nedarí sa im ale vystreliť. Dokonca takmer inkasovali do prázdnej brány.

58:56
    Liptovský Mikuláš hrá bez brankára.

58:30
    Nasadený domáci tím už riskuje, kvôli čomu sa do prečíslenia dostalo mužstvo GKS. Barianyik zoči-voči brankárovi neuspel.

57:40
    Do konca ostávajú viac ako dve minúty, Liptákom sa ale ťažko dostáva do útočnej tretiny.

56:55
    Oddychový čas Liptákov.

55:54
    Simicek (TYC) sa snažil predrať do pásma súpera, predviedol technickú parádičku, no bol zastavený.

54:41
    Liptovský Mikuláš v plnom počte.

54:31
    Odstraňuje sa krv z ľadu, hráča odniesli na ošetrenie.

54:31
    Jeden hráč z Tychy ale zostal ležať na ľade a vyzerá to byť vážnejšie. Uvidíme ako sa situácia vyvinie. Prichádza lekár.

Zároveň sa ospravedlňujem za zaznamenané chybné časy v druhej tretine (boli opravené) kvôli technickým problémom na štadióne.

52:41
    Bude sa ale hrať 4 na 4. Previnil sa aj Bača, nedovolené bránenie v hre.

52:25
    Slovenské mužstvo ožilo a snaží sa o vyrovnanie. Hostia museli faulovať, na trestnú lavicu odchádza Csorich, držanie hokejky.

52:00
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Konečne sa to podarilo! LUKÁŠ PAUKOVČEK aj napriek tomu, že bol na kolenách dokázal puk dopraviť do brány. Asistencie: Filip Mezovský.

51:44
    Domáci v plnom počte.

51:16
    Liptovský Mikuláš zatlačený vo vlastnej tretine, Palko teraz musí čeliť viacerým strelám súpera, drží svoje mužstvo ale stále nad vodou.

49:44
    Domáci si ale teraz zahrajú v oslabení, previnil sa Hyben, podrazenie.

49:27
    Liptáci sa všetkými silami snažia doviesť puk do brány súpera. Kuric zahodil veľkú príležitosť, vyrážačka Sobeckiyho bola opäť na mieste.

Lukáš Zavacký

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Macík (Bártik), 52. Paukovček (Mezovský) - 11. Waniacki, 20. Barianyk (Jakes), 43. Da Costa (Barianyk), 60. Parzyszek

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Holiga, Galko, Devečka, Hyben, Mezovský, Bača, Janči, Kandra - Bártik, Paukovček, Macík - Kuric, Mravec, Kubáň - Kubovčik, Pawelski, Poliaček - Halaj, Piatka, Čáni
    GKS Tychy: Sobecki - Jakes, Dutka, Sokot, Majkowski, Csorich, Waniacki, Sosnierz, Uherek - Nožnica, Simicek, Kropáč - Barianyk, Parzyszek, Da Costa - Przygolski, Guriazda, Banachewicz

Rozhodca: Jura - Gavalier, Fabiny