Lille OSC
1:1 (1:1)
AS Nancy-Lorraine
cz Piatok 17.08.2012, 20:45Ligue 1 Uber Eats

Je za námi utkání 2. kola francouzské Ligue 1 mezi Lille a Nancy. Především v prvním poločase jsme viděli zajímavý fotbal s šancemi i góly. Druhý poločas již tak zajímavý nebyl a přestože domácí hráli posledních deset minut v početní výhodě, gól jsme již neviděli a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. (22:38:04)

90+3
    Zápas spěje ke svému konci a vypadá to, že hosté udrží remízu 1:1. Domácí jsou sice lepší, ale brankář N'Dy Assembé zasahovat nemusí.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o čtyři minuty.

90
    Domácí se snaží strhnout vedení na svou stranu, jenže jsou stále hodně daleko od brány soupeře.

89
    Následný přímý kop poslal Payet asi metr nad horní tyč hostující brány.

88
    André Luiz dostal za postrčení spoluhráče při stavění zdi před přímým kopem Lille žlutou kartu.

86
    Domácí vrhají poslední zbytky sil do útoku. Zcela ovládají hru, jenže do vápna soupeře se nemohou dostat.

84
    Střídají také hosté. Zraněného Luise, který na hřiště přišel až v průběhu zápasu, nahrazuje Thomas Ayasse.

82
    Domácí naposledy střídají. Odešel Martin a nastupuje Gianni Bruno.

81
    Domácí mají přibližně deset minut na to, aby obrátili vývoj zápasu a aby si připsali devátou výhru v řadě na domácím stadionu.

80
    Velké nepříjemnost pro bránící se hosty. Druhou žlutou kartu za stažení protihráče dostal nyní Moukandjo a následuje červená karta!

78
    Po útočném faulu De Mela budou u balonu hosté. Z velkého vápna bude odkopávat N'Dy Assembé.

77
    Míč se po zdlouhavé kombinaci domácích dostal až ke stoperům a následně i brankáři. To se nelíbí fanouškům, kteří hlasitě pískají a snaží se své fotbalisty donutit ke zvýšení aktivity.

76
    Zatímco v prvním poločase jsme viděli hned několik velkých šancí a také gólů, druhý poločas je o poznání méně záživnější.

74
    Domácí podruhé střídají. Odešel střelec gólu Salamon Kalou a nastupuje Nolan Roux.

72
    Žlutou kartu nyní dostal Tulio De Melo.

70
    Z velké dálky zkusil vystřelit Louis. Jeho přízemní rána ale neměla dostatečnou razanci ani přesnost a pro domácího gólmana nebyla nebezpečná.

68
    Střídání domácích. Hrací plochu opustil Pedretti a nastupuje Balmont.

67
    Nyní se nehraje. Stejně jako v prvním poločase rozhodčí přerušil hru, aby nechal hráče obou ve velkém horku odpočinout a občerstvit.