Dudelange – Maribor 0:1 (kon.) | Helsingborg – Śląsk 3:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shmona 2:2 (kon.)
Helsinki – Celtic 0:2 (kon.) | Liberec – Kluž 1:2 (kon.) | Ekranas – Anderlecht 0:6 (kon.)
Vaslui – Fenerbahce 1:4 (kon.) | Bazilej – Molde 1:1 (kon.) | Brugge – Kodaň 2:3 (kon.)
Panathinaikos – Motherwell 3:0 (kon.) | D. Záhreb – Tiraspol 4:0 (kon.) | Partizan – AEL Limassol 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:2 (0:1)
CFR Kluž
cz Streda 08.08.2012, 19:00Liga majstrov (predkolá)

Slovan dnes předvedl dobrý výkon, určitě se nemá za co stydět. Soupeře především ve druhé půli přehrával. Zmohl se ale pouze na jedinou branku, kterou ve druhé půli vsítil Šural. Hosté dali obě branky v závěru poločasů. Z města pod Ještědem přeji příjemný zbytek večera. (20:57:25)

90+4
    Kluž právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto, Liberec již hrál v obraně na maximální riziko. MOUDOU SOUGOU si naběhl na centr k přední tyči a střelou po zemi nedal Bičíkovi šanci – 1:2.

90+2
    Další zákrok Quintase Felgueirase! Vylámal si na něm zuby také Breznaník, jenž se po sérii přihrávek dostal ke střele z těsné blízkosti.

90+1
    Kombinace Morozenka s Liulkou kýžený úspěch nepřinesla. Finální střela skončila vysoko nad hostující brankou.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

88
    Nebezpečná střela Hadaščoka z úhlu! Felgueiras se musel pořádně natáhnout, aby balon vytěsnil na rohový kop. Hostující gólman dnes už několikrát podržel svůj tým.

87
    Nezmar se v hlavičkovém souboji pověsil na Radu, sudí označil jeho počin za útočný faul.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby. Tlak Liberce ustál, Kluž je s míčem na polovině soupeře a šetří čas.

83
    Střídání rumunského týmu. Nicoara nahradil Edimara

81
    K odraženému balonu se po rohovém kopu dostal Liulka. Střílel z voleje, ale nepřesně. Felgueiras jen pohledem kontroloval situaci.

79
    Žlutou kartu obdržel domácí Vácha a hostující Rada.

79
    Další šance Slovanu, Felgueiras zázračně zasáhl. Hlavičku Hadaščoka z bezprostřední blízkosti vyškrábl na brankové čáře.

78
    Kluž vystřídala. Zahraje si Ronny, nahradil Vasse.

77
    Domácí v náporu. Morozenko pálil zpoza šestnáctky, jeho rána byla tečovaná a škrtla o levou tyč Felgueirasovy branky.

76
    Liberec potřetí střídá. Odchází Karišik, za bouřlivého potlesku tribun nastupuje Nezmar.

74
    Hraje se dál, hostující strážce svatyně pokračuje v zápase. Liberec útočí, Liulka kličkuje u postranní čáry.

73
    Felgueiras odkopával balon a zřejmě nešťastně podklouzl. Povoláni jsou lékaři.

72
    Zápas sleduje 5 537 diváků. Hlavní a protější tribuna je takřka úplně zaplněná, sektory za brankami jsou poloprázdné.