Brazília – Nórsko 19:21 (kon.) | Španielsko – Chorvátsko 25:22 (kon.) | Rusko – J. Kórea 23:24 (kon.)
Francúzsko – Čierna Hora 22:23 (kon.)
Francúzsko
22:23 (13:13)
Čierna Hora
Utorok 07.08.2012, 21:30Olympijské hry - ženy

Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:23) (23:03:55)

Na francuzskej strane sa dnes najviac darilo Signateovej, ktorá strelila celkom 5 gólov. Na druhej strane si pripísali po 6 gólov Popovičová a Bulatovičová, ktorá to celé aj rozhodla. (22:23)

Už to vyzeralo tak , že Čierna Hora odpadá v tomto zápase najmä v polovici druhého polčasu, ale nakoniec sa tieto hráčky postarali o neskutočný obrat v hre a aj skóre, ktorý v poslednej sekunde korunovala Katarina BULATOVIČOVÁ premenenou sedmičkou. Francuzky prekvapujúco na turnaji končia ! (22:23)

60
    Koniec zápasu. (22:23) (22:23)

60
    Katarina Bulatovičová to dokázala ! Svojou tvrdou strelou zo sedmičky posiela svoj tím do semifinále a budú tak bojovať o medaily ! (22:23) (22:23)

60
    Čierna Hora ma k dispozícii v poslednej sekunde druhého polčasu trestný hod, ktorý ju môže posunuť do semifinále! (22:22) (22:22)

60
    Oddychový čas pre Čiernu Horu. (22:22) (22:22)

60
    Sedmičku konečne premenila Lacrabereová a stav je vyrovnaný ! (22:22) (22:22)

60
    Práve začala posledná minúta druhého polčasu. (21:22) (21:22)

59
    Ako som písal! Bulatovičová po peknej prihrávke posiela svoj tím do vedenia ! Tak to je obrat. (21:22) (21:22)

58
    Baudouinová nepremenila sedmičku ! Stav je vyrovnaný, ale toto ju môže ešte mrzieť. (21:21) (21:21)

58
    Miljaničová sa teraz 2 minúty nebude môcť zapojiť do hry. To je teda nepríjemné. (21:21) (21:21)

57
    O drámu sa postarala Popovičová, ktorá vyrovnáva ! Bude to ešte veľmi zaujímavé. (21:21) (21:21)

55
    20tý gól čiernohoriek pridáva Popovičová. (21:20) (21:20)

54
    Pineauová navyšuje francuzky náskok. (21:19) (21:19)

53
    Na druhej strane sa z praveho kridla nemýlila Mehmedovičová. (20:19) (20:19)

53
    Pohodlné zakončenie do prázdnej bránky v podaní Kamto Njitamovej ! (20:18) (20:18)