Nemecko – Tunisko 3:0 (kon.) | V. Británia – Poľsko 0:3 (kon.) | Austrália – Taliansko 2:3 (kon.)
Rusko – USA 2:2 (kon.) | Argentína – Bulharsko 3:1 (kon.) | Brazília – Srbsko 3:2 (kon.)
Rusko
2

USA
2

Sobota 04.08.2012, 17:45Olympijské hry - muži

15:8
    A čo dodať na záver ? . Kto neuvidí ten neuverí. Američania s prehľadom vyhrali prvé dva sety. Dokonca mali pekný náskok aj v treťom. Boli na koni a za stavu 23:24 mali mečbol. Od tej chvíle ako keby sme vydeli na palubovke iné mužstvo. Ale nie to Americké ale naopak to Ruské. Po tom čo sa im podarilo odviatiť mečbal a získať tretí set bola celé mužstvo ako znovuzrodené. Viac si verilo a nepoznalo stratenú loptu. Od tej chvíle to bolo iba Ruské predstavenie až do konca zápasu. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte krásny a ničím nerušený športový večer. (20:53:16)

15:8

15:8
    Je dobojované! Taras Chtej končí zápas útokom zo zadnej zóny a Rusovi víťazia 15:8! A celkovo dovŕšili v tomto šlágri obrat na 3:2 !

12:6
    Michajlov posiela servis do siete.

11:4
    Útok Davida Leeho skončil mimo. Americká nádej sa rozplýva.

9:4
    Volkov zablokoval Stanleyho a Rusi naďalej v zápase dominujú! Že by sme sa dočkali fenomenálneho obratu ?

8:4
    Ďalší ruský bod pridávaná Teťuchin po tom ako vytĺkol trojblok.

6:2
    Rusko ale tentokrát zvládlo príjem jeho servisu a Michajlov nekompromisne zasmečoval!

5:2
    Američania posielajú žolíka na servis, Davida McKienzieho. Pomôže Američanom vyrovnať ?

5:2
    Ilinych získava pre Rusko veľmi dôležitý piaty bod.

4:2
    Andersonove podanie končí v sieti.

3:2
    Parádny útok Leeho stredom siete.

2:0
    Američania se pod rozhodcu Hobora dotkli pásky a búria sa proti tomuto rozhodnutiu. To im však nie je nič platné.

0:0
    Začal piaty set.

24:15
    Štvrtý set skončil.

24:15
    Michajlov ukončil štvrtý set v ktorom Rusi s prehľadom porážaju USA 25:16. A ja vás tým všetkých pozývam na piaty set v ktorom sa určite bude na čo pozerať !

24:15
    Setbol pre Rusko !

23:15
    Z veľmi ťažkej pozície dokázal Teťuchin zahrať bod a zdá sa že všetko vyvrcholí v piatom sete.