Borisov – Debrecín 1:1 (kon.) | Shmona – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Tiraspol – D. Záhreb 0:1 (kon.)
Molde – Bazilej 0:1 (kon.) | AEL Limassol – Partizan 1:0 (kon.) | Maribor – Dudelange 4:1 (kon.)
Kodaň – Brugge 0:0 (kon.) | Anderlecht – Ekranas 5:0 (kon.) | Śląsk – Helsingborg 0:3 (kon.)
Celtic – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Vaslui 1:1 (kon.) | Kluž – Liberec 1:0 (kon.)
Śląsk Wrocław
0:3 (0:1)
Helsingborgs IF
cz Streda 01.08.2012, 20:45 • Municipal Stadium Wroclaw, Wroclaw (POL) • Liga majstrov (predkolá)

90
    Elsner si vykoledoval žlutou kartu.

90+1
    Švédové vystřídali. Místo Finnbogasona si zahraje Sundin.

90
    Všemu nasadil korunu domácí fotbalista Elsner, který uviděl od sudího červenou kartu. A protože už jednu žlutou měl a druhou právě dostal, musí do kabin.

88
    Nyní alespoň domácí Elsner dvakrát tvrdě pálil na bránu, pokaždé ale gólman Hanson míč vyrazil. Skvělé zákroky.

85
    Helsingborgs právě vstřelili branku!
    NORDMARK po čtyřech minutách hry přidává další gól! Hlavou nedal Kelemenovi šanci!

81
    Hosté střídají. Wahlstedta nahradil Nordmark.

73
    A rovněž na střídačku zamířil Patejuk, naopak si zahraje Gikiewicz.

73
    Hned dvojité střídání připravil domácí kouč. Na hřiště poslal Stefanoviće, ze hřiště stáhl Kaźmierczaka.

72
    Obránce C. ANDERSON vyběhl na útočný výlet, z druhé vlny se dostal k míči a skóroval! Švédové vedou 2:0, velké překvapení!

64
    Za faul za polovinou hřiště inkasoval žlutou kartu domácí Elsner.

65
    Ve stejné minutě vystřídala i Wroclaw. Na hřiště přišel Díaz místo Voskampa.

65
    Hosté poprvé střídají. Álvaro nahradil Søruma.

36
    Z rychlé akce však na druhé straně udeřil hostující FINNBOGASON, který střelou k tyči nedal Kelemenovi šanci.

1
    Kelemen hned v úvodu zápasu musel zasahovat. Utěšená bomba Finnbogasona mířila k tyči, domácí gólman však míč chytil.