Dominikánska rep. – Japonsko 0:3 (kon.) | Alžírsko – Rusko 0:3 (kon.) | Srbsko – Turecko 0:3 (kon.)
V. Británia – Taliansko 0:3 (kon.) | USA – Čína 3:0 (kon.) | Brazília – J. Kórea 0:3 (kon.)
Veľká Británia
0

Taliansko
3

Streda 01.08.2012, 17:45Olympijské hry - ženy

12:25
    Talianky sa radujú. Zápas ukončujú krásnym blokom. 12:25!

11:21
    Talianska obrana a útok je neskutočná . 11:21!

12:25
    Talianky získali aj druhý set. Tento set bol oveľa jednoznačnejší ako ten prvý. Skončil 12:25!

8:16
    Bosettiová to vymyslela teraz poriadne lišiacky. Technicky obhadzuje bloky a zaisťuje Taliankam vedenie. 8:16!

4:8
    Technický timeout . Stav je 4:8

1:6
    Oddychový čas domácích.

24:24
    Po dlhej výmene počuť skandovať Britských fanúšikov. Znamená to jedno. Setbal využitý nebol! 24:24

0:0
    Favoritkami v ďalšom stretnutí A skupiny sú Talianky.Britky však budú mať podporu divákov, zabojujú o výhru alebo hladko prehrajú? Talianky vyhrali svoje prvé dva stretnutia. Nad Japonskom a aj nad Dominikánskou republikou zvíťazili zhodne 3:1. Domáce Britky svoj prvý zápas vyhrali. Nad Alžírskom zvíťazili tesne 3:2, ale už v druhom zápase ťahali za kratší koniec. Podľahli Ruskám hladko 0:3. Bude to ešte zaujímavé. Zápas začína o 17:45 nášho času. Nenechajte si ho ujsť.

Jakub Mitter

Veľká Británia: Leafová, Wicksová, Laybourneová, Taylorová, Bertelliová, Braggová, Morganová, Beattieová (C), Reidová, Sandellová, Carterová, Michelová
    Taliansko: Croceová, Rondonová, De Gennarová, Barazzová, Bosettiová C., Arrighettiová, Lo Biancová (C), Del Coreová, Bosettiová L., Gioliová, Costagrandeová

Rozhodca: Zorica Bjelic - Denny Cespedes Lassi