Čína – Rusko 54:73 (kon.) | Austrália – Španielsko 68:82 (kon.) | Nigéria – Litva 53:72 (kon.)
Veľká Británia – Brazília 62:67 (kon.) | Francúzsko – Argentína 71:64 (kon.) | Tunisko – USA 63:110 (kon.)
Veľká Británia
62:67 (11:4, 16:23, 16:21, 19:19)
Brazília
Utorok 31.07.2012, 17:45Olympijské hry - muži

40:00
    Koniec zápasu. (62:67)

Ja sa s vami na teraz lúčim, ale ak máte záujem stretneme sa večer o 23:15. (62:67) (19:35:16)

Skončil sa zápas medzi Veľkou Britániu a Brazíliu výsledkom 62:67, tento zápas bol podla mňa najlepším čo sa týka dnešného dňa. Zo začiatku sme nevideli veľa košov, ale hral sa naozaj rýchli basketbal so šťastným koncom pre Brazíliu. (62:67)

39:56
    V závere stretnutia dáva Británia kôš za dva body, stav stretnutia 62:67. (60:67)

39:51
    Británia to skúsila za tri body, ale lopta sa ocitla iba na obruči. (60:67)

39:49
    Druhý trestný hod taktiež premenený, na časovej tabuli svieti stav 60:67. (57:63)

39:49
    Prvý kôš premenený, stav je 60:66. (57:63)

39:49
    Brazília si vybojovala v závere stretnutia faul, asi je rozhodnuté. (57:63)

39:29
    Z opakovaného pokusu už prišiel kôš, v poslednej polminúte je stav 60:63. (57:63)

39:29
    Druhý nebol premenený, ale bude sa opakovať. (57:63)

39:29
    Prvý trestný hod vyšiel z koša, takže ostáva 59:65. (57:63)

39:29
    Dva trestné hody pre Britániu, hádzať bude Deng! (57:63)

38:54
    Brazília drží loptu a v posledných sekundách po peknej kombinácii pridáva kôš, myslím si že je rozhodnuté. 59:65. (57:63)

38:45
    Oddychový čas pre Britániu. (57:63)

38:28
    Nené nedal trestný hod, stav zápasu je 57:63 pre Brazíliu. (57:63)

38:24
    Nené skórujé po prihrávke z ľavej strany, vybojoval si aj faul, takže ešte jeden trestný hod. (57:61)

38:07
    Nené stratil loptu do útoku Británia. (57:61)

37:57
    Pri lopte Brazília. (57:61)

37:55
    Británia si berie oddychový čas za stavu 57:61, do konca zápasu dve minúty! (57:61)

37:55
    Napínavý koniec, poslednú štvrtinu do konca delia iba posledné dve minúty. (57:61)

37:11
    Briti to znovu skúšajú za tri body, no na teraz skončil ich pokus uplne mimo koša, skóre ostáva 57:61. (57:56)

37:02
    Pri lopte Britský hráči, uvidíme či sa im podarí niečo ešte vymyslieť.
    (57:56)

36:37
    Británia neskórovala, prvá strela skončila na skle a tá následná na obruči do útoku ide Brazília. (57:56)

36:06
    Brazília skóruje a otáča zápas vo svoj prospech, stav zápasu 57:58. (57:56)

36:04
    Brazília si zobrala oddychový čas. (57:56)

35:58
    Tak toto je zápas! Po tom čo Brazília nepremenila útok po pravej strane prichádza trojka z radov britskej reprezentácie! Stav zápasu 57:56.
    (54:56)

35:12
    V. Británia ide do útoku, pred trojkou však trošku zabrzdili a nevystrelili, následná strela končí iba na skle, po doskoku lopte pre Brazíliu. (54:56)

34:37
    Británia pri lopte, kombinácia pred trojkou a následná strela, je to tam, kôš za tri body. - 54:56. (51:54)

34:21
    Oddychový čas pre Britániu. (51:54)

34:05
    Pokus za tri body z pravej strany, lopta sa odrazila od obruče, následne do útoku idú hostia. (51:54)

33:36
    Brazília sa prediera cez stred ihriska, dva koše za sebou a je rázom otočené, 51:54. (51:50)

32:45
    Británia dáva trojku a otáča zápas na 51:50. (51:50)

32:17
    Beží nám už posledných sedem minút stav je 48:50 pre Brazíliu. (43:50)

31:14
    Tri body pre Britániu, všetko zariadil Clark!!! Stav je 46:50. (43:50)

30:17
    Posledná tretina, zatiaľ vedie Brazília po ďalšej dvojke 43:50. (43:48)

30:01
    Začala štvrtá štvrtina. (43:48)

30:00
    Tretia štvrtina skončila. (43:48)

Skončila sa tretia štvrtina výsledkom 16:21, celkový stav je 43:48 pre Brazíliu. (43:48)

29:58
    S klaksón prichádza aj strelecký pokus za tri body, mimo. (43:48)

29:51
    Británie pri lopte, prišla aj strela za tri body, avšak mimo. (43:48)

29:18
    Pár sekúnd do konca tretej štvrtiny a Brazília pridáva ďalší kôš, stav je 43:48. (43:46)

28:58
    Barbosa nepremieňa, Clark rozohráva akciu Británie. (43:46)

28:41
    Druhý už áno, stav je 43:46. (40:42)

28:41
    Dva trestné hody pre Britániu, prvý nepremenený. (40:42)

27:49
    Hneď po trestných hodoch prichádza kôš za dva body v podaní Britov! (40:42)

27:34
    Verejao premieňa oba trestné hody, stav je 40:44. (40:42)

27:00
    Británia pri lopte, po tom ako si prešli kolo celej trojky prichádza strela, tá je však iba za dva body, 42:42. (40:42)

26:04
    Brazília nedáva s vyloženej šance a triafa iba obruč, na druhej strane nedáva kôš Clark. (40:42)

25:08
    Brazília sa dostáva do vedenia 40:42 po tom čo vstrelila trojku. (40:39)

24:42
    Británia premenila prvé trestné vhadzovanie, druhé už žiaľ nie. (32:34)

24:31
    Brazília nepremieňa ďalšie trestné vhadzovanie, náslende ani druhé. Ostáva stav 39:39! (32:34)

24:14
    Brazília vyrovnáva, stav je 39:39! (32:34)

23:38
    Druhý aj veľkých ruch a piskot áno, stav je 39:37. (32:34)

23:38
    Nené nedáva trestný hod! (32:34)

23:35
    Po tom čo Brazília zahodila trestné vhadzovanie prichádza dvojka na opačne strane stav je 39:36, (32:34)

23:13
    Brazília síce dala dva body, no ponúknutý trestný hod už nevyužila, stav je 37:36. (32:34)

22:40
    Nene nepremenil trojku, po doskoku sa zmocnili lopty Briti a skórujú spod koša, stav je rázom otočený na 37:34. (32:34)

22:27
    Briti znovu kôš za tri a idú do vedenia 35:34. (32:34)

21:57
    Brazília čerpá z toho, že Briti nevyužili svoju možnosť, útok po pravej strane a kôš za dva body, stav stretnutia 32:32. (29:32)

21:13
    Briti pri lopte, zatiaľ to je iba na území trojky, lopta sa posunula na ľavú stranu odkiaľ prichádza kôš za tri body! - 32:32. (29:32)

20:59
    Brazília dala kôš, následne premenili aj trestný hod, takže stav je 29:32. (27:27)

20:40
    Pár sekúnd a Briti vyrovnávajú stav je 29:29. (27:27)

20:18
    Hneď v úvode tretej štvrtiny prichádza kôš pre Brazíliu, ktorá ide do vedenia, 27:29. (27:27)

20:01
    Začala tretia štvrtina. (27:27)

20:00
    Druhá štvrtina skončila. (27:27)

Pokračujeme cca za desať minút. (27:27)

Skončila sa druhá tretina za stavu 16:23, celkový stav je vyrovnaný 27:27. (27:27)

19:54
    V závere stretnutia prišiel pokus za tri body, strela Brazílie skončila iba na obruči. (27:27)

19:09
    Nedôsledná prihrávka Británie a Nené ide sám na kôš, 27:27. (27:23)

19:05
    Briti to vyskúšali za tri body, pokus skončil iba na obruči. (27:23)

18:56
    Po kombinácii pod košom prichádza dvojbodový zásah Brazílie, stav je 27:25. (27:23)

18:33
    Aj druhý kôš je premenený, stav sa mení na 27:23. (25:23)

18:33
    Trestný hod pre Veľkú Britániu, prvý pokus premenený stav je 26:23. (25:23)

18:20
    Brazília nepremieňa trestný hod, ostáva stav po dvojke 25:23, veľký hukot na tribúne. (24:21)

18:20
    V posledných dvoch minútach Brazília znižuje + jeden trestný hod. (24:21)

Druhý pokus už Briti nepremenili, stav zápasu je 25:21. (24:21)

17:55
    Prvý trestný hod premenený! (24:21)

17:55
    Briti doskakovali viac krát na kôš Brazílie, no body neprišli, uvidíme ako to bude po trestných hodoch. (24:21)

Oddychový čas Británie. (24:21)

17:00
    Kôš za košom, Brazilci ihneď odpovedajú na dva body Británie, stav je 24:21. (22:19)

16:44
    Po tom čo Brazília skórovala, prichádza odpoveď na Britskej strane, stav je 24:21. (22:19)

16:06
    Tak toto sa Brazílii podarilo po otočke pod košom prichádza výskok a je znížené na rozdiel jedného bodu, 20:19. (20:17)

15:35
    Brazilci taktiež skórujú, stav je 20:17 pre VB. (18:15)

14:43
    Brazília pred trojkou súpera, tam však zachytáva prihrávku britská reprezentácia, po prihrávke pod košom je to za dva 20:15. (18:15)

14:23
    Trojka pre Britániu, tá je už vo vedení 18:15, (18:15)

14:03
    Brazílie po trestom hode ihneď odpovedá dvoma bodmi. (13:9)

13:34
    Briti dávajú za dva body + premenili trestný hod, stav je 16:9. (13:9)

12:45
    Briti nedávajú, v posledných sekundách držania lopty to vyskúšali za tri body, nepodarilo sa, do protiútoku sa dostali Brazílčania, ktorí zásluhou Barbosu znižujú na 19:9. (13:7)

12:20
    Nato, že je druhá tretina a stav je 13:7 je to celkom dobrý basketbal, uvidíme čo nám prinesie šanca Britov. (13:7)

12:20
    Na palubovke ostal ležať hráči Veľkej Británie, vyzerá to na zranenie členka. (11:6)

11:49
    Hneď po koši prichádza ďalší, ale na opačnej strane Briti zvyšujú na 13:6. (11:6)

11:14
    Po tom čo Briti nepremenili, prichádza dvojka Barbosu, stav je 11:6. (11:4)

10:48
    Brazília pri lopte, pokus o tri body skončil iba na skle. (11:4)

10:01
    Začala druhá štvrtina. (11:4)

10:00
    Prvá štvrtina skončila. (11:4)

09:58
    Rozhodca prerušil hru, zjavne nejaké problémy s časovou tabuľou. (8:4)

09:58
    Pár sekúnd do konca zápasu a rýchli protiútok zabezpečil tri body pre Britániu! Stav je 11:4. (8:4)

09:50
    Po rozohrávke Brazília drží loptu, strela za tri body ostala iba na obruči. (8:4)

09:25
    Brazília išla do útoku, trojka nebola premenená, ale na loptu doskakoval jedne hráč Brazílie, ktorý bol faulovaný. (8:4)

08:49
    Brazília dlho bola pred trojkou, ale strela neprichádza, prišla až s poslednou sekundou držania lopty, pokus za tri body ostal na obruči. (8:4)

08:25
    Po dvoch premenených trestných hodoch je stav 8:4 pre Veľkú Britániu. (8:4)

08:25
    Prvé trestné hody v zápase! Briti premenili prvý pokus. (6:4)

07:58
    Rozohrávať bude Brazília. (6:4)

07:38
    Garcia sa dostal do súboja jeden na jedného, obhodil si protihráča a zakončil, jeho strela skončila iba na skle. (6:4)

07:25
    Stále ostáva stav 6:4. (6:4)

06:58
    Po strele za tri body sa lopta odrazila od obruče Británie, následný doskok vybrali Brazílčania, ale ani z dorážky kôš nedali. (6:4)

06:15
    Pod košom Británie rozohráva Brazília, po dvoch prihrávkach prichádza pokus za tri body, ostáva stav 6:4.
    (6:4)

05:51
    Po tom čo Brazília neskóruje prichádza protiútok Britov, z pravej strany za dva body. Stav je 6:4 pre Veľkú Britániu. (2:4)

05:26
    Ďalšie dva body pre Britov, od skla sa odrazila lopta do koša, stav je 4:4. (2:4)

05:03
    Prvé dva body pre Britániu, z pravej strany za dva body. (0:2)

04:20
    Po peknej prihrávke sa dostali Briti pod kôš, ale ani tam sa nepresadili, slabý útočný začiatok Veľkej Británie. (0:2)

03:45
    Briti mali pár sekúnd na to aby zakončili, už keď boli posledné dve tak prišla strela, ale tá nebola moc rozvážna, ostáva stav 0:4. (0:2)

03:25
    0:4 pre Brazíliu po tom čo sa z pravej strany presadil Garcia. (0:2)

03:10
    Úvod zápasu nie je bohatý na koše, strela z pravej strany v podaní Brazílie končí na obruči. (0:2)

02:35
    Po nepremenenom koši Brazílie prichádza protiútok Britov, ani z toho nič ostáva stále stav 0:2. (0:2)

02:12
    Briti dali kôš, ale neplatí pretože prešlo 24 sekúnd, rozohrávajú Brazilčania. (0:2)

01:50
    Stále ostáva stav 0:2, pri lopte však Briti. (0:2)

01:01
    Británia sa nepresadila pod košom Brazílie, rozohrávať budú hostia. (0:2)

00:30
    Prvý kôš zapisujeme až po pol minúte, do vedenia sa po dvoje dostáva Brazília. (0:0)

00:01
    Stretnutie práve začalo. (0:0)

Vítam vás pri ďalšom basketbalovom stretnutí pred chvíľou sa skončil zápas medzi Nigériou a Litvou výsledkom 72:53 a už nasleduje ďalší zápas medzi Veľkou Britániou a Brazíliou.

Veľká Británia: Achara, Lawrence, Lenzly, Mensah-Bonsu, Sullivan, Deng, Archibald, Freeland, Reinking, Clark, Johnson, Boateng. Trenér Finch.

Brazília: Machado, Neto, Torres, Taylor, Garcia, Huertas, Barbosa, Varejao, Giovannoni, Hilario, Vieira Sousa, Splitter. Trenér Ruben.

Rozhodca: Ankarali - Belosevic, Sampietro..

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:45.