Robsonová znižuje, je 3loptičky od výhry v tomto zápase.

0-15
    Prvú loptičku vyhráva Češka a snaží sa dostať naspäť do hry.

5:4
    pri Šafářovej podaní dosiahla Britka nádherný víťazný úder a je tu pre ňu brejbal ktorý využíva!! A ide podávať na víťazstvo v zápase!

4:4
    A britka ukázala že aj ona má železné nervy a dostala sa z tejto nepríjemnej situácie. stav je vyrovnaný.

40-40
    Je to zhoda! po tvrdom servise Robsonove.

3:4
    Britka zdá sa že nepôsobí v tejto hre tak suverénne a preto sa musí báť o svoje podanie, Češka má 1 brejkbal k dispozícii po chybe Robsonovej.

3:4
    po tuhom boji si nakoniec udržiava podanie. na ťahu je Robsonová.

30-40
    Vyhráva Šafářová po Britkynej chybe.

15-0
    Šafářová pri svojom podaní začína dvojchybou.

3:3
    Čistá hra na konte mladučkej Britky, hovorí za všetko.

30-0
    Robsonová opäť skvelá pri svojom servise a nedáva šancu češke.

2:3
    Loptička z rakety mladej Britky končí v oute a tak Šafářová vedie

15-40
    Šafářová zreturnovaným servisom a výborným prvým podaním získava dva gamebaly pri svojom podaní

2:2
    Britka si ľahko poradila s Češkou aj pri tomto jej podaní. stav zrovnáva na 2:2

1:2
    Šafářová si nakoniec poradila s Britkou aj v tejto hre, no je na nej vidieť že sa trápi, uvidíme ako sa vysporiada s touto neľahkou situáciou.

30-40
    Po dvoch bodoch z podania, prichadza na rad dvojchyba Češky a tak sa musí obávať o svoje podanie.

0-15
    Prvú loptičku Šafářová vyhráva.

1:1
    Pekným volejom Robsonová a čistou hrou zrovnáva stav zápasu.

30-0
    Na podaní Britka a zatiaľ podáva úspešne.

0:1
    S problémami ale predsa Šafářová si udržala svoje podanie.

40-A
    Tentokrát nedokázala vrátiť loptičku späť do ihriska a tak ma výhodu teraz Šafářová.

40-30
    Šafářová podáva v úvode druhého setu a hneď sa musí strachovať aby neprišla o svoje podanie, opäť si zato môže sama nevynútenými chybami.

7:6
    Britka využíva hneď prvý setball a tak získava prvý set v pomere 7:6(7:4)

6-4
    nasleduju dva setboly pri britku!

5-4
    Opäť každý hráčka si pripísala chybu a teda znamená že obe si pripisujú body pri svojich podaniach.

4-3
    Britka vracia minibrejk a zatiaľ vyhráva. Pomohla jej k tomu však sieť.

2-3
    Loptička ide z rakety Robsonovej do outu a vedie češka.

1-1
    Základ druhého získaného bodu bol položený v dobrom podaní Britky.

1-1
    stav v tajbrejku je vyrovnaný doposiaľ 1:1 po chybách oboch hráčok.

6:6
    Po chybe Britky a ďaľšom ese ideme do tajbrejku, kto by to bol povedal po 3 gemoch.

15-30
    Robsonová zrovnala, ale češka odpovedá esom.

0-15
    do protipohybu britky nasmerovala Šafářová loptičku a jej úder slávi úspech.

40-40
    Už však nedokážala odvrátiť ďaľší gembal a Britka sa ujíma vedenia, Šafářová ide podávať na udržanie sa v sete.

40-40
    Teraz však mala výhodu Robsonová, no češka odvrátila.

40-40
    stav v 11.hre prvého setu je vyrovnaný hoci mala češka už aj brejbal. Dueal sa nám vzácne vyrovnal

5:5
    Češka zrovnáva stav duelu!! na ťahu je britka.

15-30
    Šafářová podáva na udržanie sa v sete, zatiaľ sa jej darí po víťaznom voleji vyhráva.

5:4
    Je to tam, češka berie aj druhé podanie britke stav sa pomaly zrovnáva

15-40
    Šafářová sa v zápätí troma vyhratými loptičkami dostáva spät do hry a ma 3 brejkbaly.

15-0
    Robsonová sa snažila rozhýbať po dverci česku a podarilo sa, už je len 3 loptičky od výhre v prvom sete.

5:2
    Po tuhom boji napokon získava hladko svoje podanie.

40-A
    Výhoda česká hráčká.

40-40
    Britka zrovnáva stav!

0-40
    Podáva Šafářová a vyhráva hladko 40:0 a ma k dispozícii 3 "gamebaly".

5:2
    Britka sa dopúšťa už druhej dvojchyby v tejto hre a preto prvý krát stráca svoje podanie! Na ťahu je Česká reprezentantka.

30-15
    Britka je na podaní a vedie

5:1
    Robsonová získava aj druhé podanie Šafářovej.

4:1
    Na podaní češka a opät vedie britka 0:40 po vynikajúcom forhende. A má k dispozícii 3 brejkbaly.

4:1
    Podáva Robsonová a zatiaľ nedáva češke ani najmenšiu šancu pri svojom podaní. Tento krát čistou hrou získava svoje podanie. Šafářová pôsobí veľmi bezradne, naopak iba 18-ročná britka suverénne.

3:1
    A dočkala Šafářová koriguje a bude sa snažiť zobrať američanke jej podanie.

30-40
    Lucia ma "gembal" po priamom bode z podania a možnosť získať prvý hru

30-30
    začala sa štvrtá hra, na podaní reprezentantka Česka, stav je zhodný zatiaľ.

3:0
    No česká hráčka by sa mala zobudiť, pokiaľ nechce schytať "kanára".

0:0
    V zápätí mladučká brika získala všetky lopty na svojom podaní a suverénne vyhrava 3:0.

0-15
    Na podaní je Laure Robsonová a stráca prvú loptičku.

2:0
    Britka mala k dispozícii 2 brejbaly, prvý Lucia odvrátila no druhý žial nie a tak stráca hneď svoje prvé podanie.

30-0
    Na podaní je Lucia Šafářová, no nedarí sa jej Britka jej už zobrala dve loptičky.

1:0
    Robsonová získavame hladko svoje podanie.

40-15
    Zápas sa práve začal, na podaní je Britská hráčka, zatiaľ si počína suverénne.

Za pár minút by sa malo začať ďaľšie tenisové stretnutie dnešného dňa, tento krát medzi češkou Šafářovou a britkou Robsonovou, do roly mierneho favorita je stavaná britská hráčka. Uvidíme či tieto papierové predpoklady potvrdí. Prajem vám príjemný športový zážitok.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.
    Štát: Veľká Británia
    Dátum narodenia: 21.01.1994
    Vek: 30 rokov
    Držanie: lavák
    Výška: 180 cm
    Hmotnosť: 67 kg

Štát: Česká republika